Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Ma veszem át. Könyebb lenne írni ha kérdeznétek dolgokat :)

A fogyasztásról semmit sem tudok mondani, nem mentem még vele szinte semmit, egyfolytában a beállításokkal és ismerkedéssel foglalkoztam :D. Ami a teljesítményt illeti... Hát attól függetlenűl, hogy automata, fennvoltam vele 8 mp alatt százon (tovább nem húztam)... Csak egyszer próbáltam hazafelé a szalonból...

Más: a kocsi kimondottan csöndes, kényelmes, nagy kocsi benyomását kelti (korábban Toyota Camrym volt). Nagyon jók a fékei, a rugózása. A belseje egyszerűen szép (igaz én a full extrás változatot vettem meg, így lehet, hogy más modellek nem ennyire szépek, kényelmesek).

Ha valakit érdekel valami, kérdezen bátran! :D

Link to comment
Megosztás:

A fogyasztásról semmit sem tudok mondani, nem mentem még vele szinte semmit, egyfolytában a beállításokkal és ismerkedéssel foglalkoztam :D. Ami a teljesítményt illeti... Hát attól függetlenűl, hogy automata, fennvoltam vele 8 mp alatt százon (tovább nem húztam)... Csak egyszer próbáltam hazafelé a szalonból...

Más: a kocsi kimondottan csöndes, kényelmes, nagy kocsi benyomását kelti (korábban Toyota Camrym volt). Nagyon jók a fékei, a rugózása. A belseje egyszerűen szép (igaz én a full extrás változatot vettem meg, így lehet, hogy más modellek nem ennyire szépek, kényelmesek).

Ha valakit érdekel valami, kérdezen bátran! :D

szabad tudni a lényeget??? hogy mennyi az annyi???

gondolom benne alszol :) :D

én felhoznám az ágyba :D

Link to comment
Megosztás:

szabad tudni a lényeget??? hogy mennyi az annyi???

gondolom benne alszol :D :D

én felhoznám az ágyba :D

A listaár 8.550.000 de nekem van flottakedvezményem, így 7.080.000-ba fájt. :) Nagyon szép és a motornak is k..rva jó hangja van. Minden elektrónika benne, imádom az ilyen dolgokat.

A fogyasztásától fosok nagyon. Holnap lehet, hogy megyek vele, akkor talán többet tudok mondani erről.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom mit értesz ezen: "7 millioért egy astrát??? jézusom....."

Miért miért adnál 7 milliót? És miért nem adnál az új Astráért 7 milliót?

Ez a hozzászólás teljesen értelmetlen. :)

nem rajtad borultam ki, hanem azon, hogy egy opel astra 7 millio forintba kerül. én részemről sose adnék egy opel astráért 7 milliot,még ötöt se nagyon.

én 7 millioért mazda 6 ost, vagy honda accordot vennék. az egyel nagyobb kategória, a mazda állatul néz ki, az accord technikailag nagyon jó.

biztos az astrában is király a technika, de szerintem rettenetesen drága.

Link to comment
Megosztás:

nem rajtad borultam ki, hanem azon, hogy egy opel astra 7 millio forintba kerül. én részemről sose adnék egy opel astráért 7 milliot,még ötöt se nagyon.

én 7 millioért mazda 6 ost, vagy honda accordot vennék. az egyel nagyobb kategória, a mazda állatul néz ki, az accord technikailag nagyon jó.

biztos az astrában is király a technika, de szerintem rettenetesen drága.

Nyugodtan kiborúlhatsz tőlem is.

1. Az általad felhozott 2 kocsi egyikkét sem kapnád meg ilyen felszereltséggel ilyen áron.

2. Mondok mást: a 2 kocsi közül eggyiket sem (még csak megközelítőleg sem) lehet megvenni olyan felszereltséget mint ezt a kocsit.

3. Na látod a Mazdáért meg én nem adnék 1 milliót sem. Akkordom pedig volt 2 db. is (!) nem tudom milyen technikáról beszélsz de mindkét kocsi fapados ehhez a felszereltséghez képest. A Honda nagyon jó motorilag de puritán kocsi (belül-kívűl) és szerintem nem is olya szép. Csak úgy mellesleg a Honda max felszereltséggel majdnem 10 milla...

Na látod: ezért nem értem, hogy miről beszélsz.... :)

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan kiborúlhatsz tőlem is.

1. Az általad felhozott 2 kocsi egyikkét sem kapnád meg ilyen felszereltséggel ilyen áron.

2. Mondok mást: a 2 kocsi közül eggyiket sem (még csak megközelítőleg sem) lehet megvenni olyan felszereltséget mint ezt a kocsit.

3. Na látod a Mazdáért meg én nem adnék 1 milliót sem. Akkordom pedig volt 2 db. is (!) nem tudom milyen technikáról beszélsz de mindkét kocsi fapados ehhez a felszereltséghez képest. A Honda nagyon jó motorilag de puritán kocsi (belül-kívűl) és szerintem nem is olya szép. Csak úgy mellesleg a Honda max felszereltséggel majdnem 10 milla...

Na látod: ezért nem értem, hogy miről beszélsz.... :)

Szerintem ne veszekedjünk, szép a Mazda6 is meg az Astra J is :D Az meg hogy kinek melyik jön be ember függő :D Mondjuk sok pénz egy J-ért, de ha neked ez tetszik mért ne. Használd egészséggel, meg sok-sok hiba és baleset mentes km-t. Ja és képeket mutassál majd.

További szép napot.

Link to comment
Megosztás:

jaja, használd egészséggel :)

( én 7 ért akkor sem vennék astrát, hanem accordot vagy mazda 6 ost :D )

( http://www.hasznaltauto.hu/auto/honda/acco...gance_a-4062747 )

( http://www.hasznaltauto.hu/auto/mazda/6/ma...en_aron-3901522 )

Na látod ezért nem érdemes erről beszégetni veled. A Hondából az Astrához képest hiányzik legalább 2,5 - 3 millió forintnyi extra, ergo az ár nem 7,1 hanem mindjárt 9,5 - 10 milla (hogy csak a nagyobb tételeket említsem: automata váltó, Bi-Xenon adaptív fényszorók, gyári navigáció, bőr belső, Flex-Ride rendszer, motor teljesítmény, gyorsulás, stb. stb. stb).

A Mazdánál ugyanez a helyzet, csak az szerintem sokkal gagyibb kocsi sokkal mint a Honda.

Ha valakinek nincsenek ilyen extrákra igényei, akkor Astrát is vehet 5 milláért. Te ezekhez tartozól, tehát neked az ilyen felszereltségű gépkocsi való.

Most már szerintem hagyjuk ezt, mert nem egyenlő értékrend kategóriába tartozunk. :D

Link to comment
Megosztás:

rakhatnál fel képet a motortérről,csomitartóról ,belsejéről.

a fogyasztás érdekelne nagyon,de az még nagyon korai ,majd az 5000-es olajcsere után lesz mértékadó.

Ma reggel bejöttem a munkába (Kistarcsa - Veres Péter út - Kerepesi út - Rákóczi út - Batthányi tér), az átlagfogyasztás 12 L/100KM volt normális vezetéssel, dugóban. Mint ahogy ítam korábban a kocsi nagyon dinamikus, érzi az ember, hogy nagyon menne. A motornak van egy nagyon aranyos sípoló (persze nagyon halk, de hallható) hangja a turbó miatt. Nekem tetszik.

A képeket útközben csináltam telefonnal, ezért nem feltétlenül sikerültek a legjobban. Egyenlőre csak a belsejéről...

http://kepfeltoltes.hu/view/101004/K_p_004...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/101004/K_p_006...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/101004/K_p_005...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/101004/K_p_008...ltoltes.hu_.jpg

A Navi pontos, részletes és magyarul egy női hang navigál. Néha nagyon nevetséges amit mond, de amúgy egyébbként nagyon korrekt.

A váltó fenomenális: nagyon szépen, alig érezhetően vált és csak akkor vált gyorsan ha erőteljesebben nyomod a gázt. Ha csak úgy lájtosan nyomod, akkor szép lassan észrevétlenül vált. Van manuálisan is váltható (ActivSelect) állása is de azt még csak kipróbáltam, nem használtam igazán.

Egyenlőre ennyi és kérdezetek ha édekel valami.

Link to comment
Megosztás:

tényleg jól néz ki!

én arra lennék kíváncsi, hogy zörög e valahol.

nekem előszériás (2009. dec.) autóm van és zörög középen a szélvédő felett

ahol a lámpa kapcsolók vannak, valamint egy kicsit a B oszlopnál a biztonságiöv

maggasság állítójánál.

ami a legjobban zavar: jobb elöl 100-110 km/h felett zörgés a doblemez felől. talán vmi patent probléma

nálad mi a helyzet ezekkel??

Link to comment
Megosztás:

tényleg jól néz ki!

én arra lennék kíváncsi, hogy zörög e valahol.

nekem előszériás (2009. dec.) autóm van és zörög középen a szélvédő felett

ahol a lámpa kapcsolók vannak, valamint egy kicsit a B oszlopnál a biztonságiöv

maggasság állítójánál.

ami a legjobban zavar: jobb elöl 100-110 km/h felett zörgés a doblemez felől. talán vmi patent probléma

nálad mi a helyzet ezekkel??

Egyenlőre nem zörög sehol sem, de egyenlőre csak 68 km van benne.

Más: a fogyasztás "lement" 10,8 l/100km-re.

Link to comment
Megosztás:

Na látod ezért nem érdemes erről beszégetni veled. A Hondából az Astrához képest hiányzik legalább 2,5 - 3 millió forintnyi extra, ergo az ár nem 7,1 hanem mindjárt 9,5 - 10 milla (hogy csak a nagyobb tételeket említsem: automata váltó, Bi-Xenon adaptív fényszorók, gyári navigáció, bőr belső, Flex-Ride rendszer, motor teljesítmény, gyorsulás, stb. stb. stb).

A Mazdánál ugyanez a helyzet, csak az szerintem sokkal gagyibb kocsi sokkal mint a Honda.

Ha valakinek nincsenek ilyen extrákra igényei, akkor Astrát is vehet 5 milláért. Te ezekhez tartozól, tehát neked az ilyen felszereltségű gépkocsi való.

Most már szerintem hagyjuk ezt, mert nem egyenlő értékrend kategóriába tartozunk. :D

bibibiiii, nekem is van navigációm... :)

na lelépek még mielött valami megver....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.