Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Biztos aláfér (a nyárim 225/40 R18-as), camaron kollegának pedig még szélesebb (235?), a km óra csalhat utána, ha zavar lehet kalibráltatni.

Igen, 235 :)

Gyári méretek vagy 215/50 R17 vagy 225/45 R18.

Váltóméret kalkulátor azt írja, hogy ha 215/50 R17 a gyári méret, akkor a 225/45 R17 12mm-el kisebb átmérőben, ami azt jelenti hogy a sebesség mutató 100km/óra valós sebességnél 102 km/órát fog mutatni.

Link to comment
Megosztás:

http://www.spiegel.de/auto/aktuell/opel-astra-j-rueckruf-von-208-000-fahrzeugen-in-europa-a-1013880.html

Erről vkinek van már infója?

Ha jól értem az akksi műanyag fedele eshet le és 2009-2011 közötti benzines autókat érinti.

De egy nálam jobb német tudású emberke megmondja, ha mégsem így van.

Helo, en mar voltam ez vegett szervizben, eltavolitottak az akumulatorfedelet, mivel rovidzarlatot okozhat es,hogy ezzel meg nincs vege. Allitolag lesz meg egy kovetkezo muvelet,allitolag egy uj fedelet tesznek vissza, de nemtudtak pontosan megmondani. Szoval nekem rovidzarlatot mondtak oknak, itt ezen a linken meg azt irjak,h kieshet helyerol es elzarhatja a hutot. Egyenlore ennyit tudok segiteni.

Egy kis erdekesseg meg> multkor irtam egy kis oooszefoglalot az automrol(1.4 Turbo), es hat a helyzet rosszabodott> az autot ha kicsit is meghajtom akkor foleg 100km/h felett megtorpan, nem huz rendesen es kiirta a servis vehicle soon uzenetet. Kozbe eszi az olajat es a hutofolyadek is fogy szep csendben. Majdnem biztos vagyok benne,h turbocsere lesz, csak a szerelore varok, h idopontot adjon es komolyabban szetbontsuk. A hutofolyadek fogyasra kaptam par tippet toletek, de egyenlore egyiknek sincs nyoma, ugyhogy az is meg rejtely, lehet annak is a turbohoz lesz koze. Kesobbi fejlemenyekrol meg irok

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Biztos az alacsony olajszintre panaszkodik? (szintet nem is tudom mér-e, nem-e csak olajnyomást néz ez a kocsi is)Nem amiatt szól, hogy elérte a csereperiódust az olaj?

A középszintnél nem szabadna gondnak lennie, esetleg a megviselt olaj miatt nehezebben épül fel indítás után az olajnyomás és ezt jelezheti még be.

Köszönöm a felvetéseid!

Sajnos nálam egyik felvetésed sem lehet hiba.

- olajat 15.000 km-ként cserélek (kb 9000 mentem el azóta)

- az olaj élettartamot %-osan kiírja a gép

- egyszer sem indítás után jelentkezett , kb 40 km inditás után

Esetleg más ötlet?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt :)

Előre is elnézést, ha olyan dolgot kérdezek, ami már esetleg volt. De sehol sem találok megoldást (ha van egyáltalán) a kérdésemre.

Van egy 2012-es Astra J Sports Tourerem. 1,4 140 LE . Gyárilag szerelt Bi-Xenonnal. Van benne kanyarkövető rendszer. 40km/h alatt bekapcsol, ha jobbra vagy balra kanyarodok. Na az lenne a kérdésem, hogy ezt az izzót, ki lehet-e cserélni ledre? Mert sokkal "szebb" lenne, ha az is ugyan olyan "ledszínű" lenne, mint a nappali menetfény :)
A másik pedig, hogy a ködlámpa izzót is ki lehet-e cserélni ugyan ilyen ledesre?

Előre is köszönöm, ha valaki tud nekem válaszolni erre a hatalmas problémára :D

Ja és nekem is 18-as felni van a verdán ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Új vagyok itt :)

Előre is elnézést, ha olyan dolgot kérdezek, ami már esetleg volt. De sehol sem találok megoldást (ha van egyáltalán) a kérdésemre.

Van egy 2012-es Astra J Sports Tourerem. 1,4 140 LE . Gyárilag szerelt Bi-Xenonnal. Van benne kanyarkövető rendszer. 40km/h alatt bekapcsol, ha jobbra vagy balra kanyarodok. Na az lenne a kérdésem, hogy ezt az izzót, ki lehet-e cserélni ledre? Mert sokkal "szebb" lenne, ha az is ugyan olyan "ledszínű" lenne, mint a nappali menetfény :)

A másik pedig, hogy a ködlámpa izzót is ki lehet-e cserélni ugyan ilyen ledesre?

Előre is köszönöm, ha valaki tud nekem válaszolni erre a hatalmas problémára :D

Ja és nekem is 18-as felni van a verdán ;)

Bi-xenont akarod ledre cserélni? :huh: Nem értem az miért jó....

Hivatalosan az autó izzóit nem lehet kicserélni ledre, gondolok itt a külső lámpákra, illetve valószínű, hogy a fedélzeti is sírna a led miatt.

Módosítva : Davee
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Bi-xenont akarod ledre cserélni? :huh: Nem értem az miért jó....

Hivatalosan az autó izzóit nem lehet kicserélni ledre, gondolok itt a külső lámpákra, illetve valószínű, hogy a fedélzeti is sírna a led miatt.

Hoppá! Bocsánat, rosszul fejeztem ki magam. Tehát amikor kanyarodok, a lámpatestebe, a bi-xenon mellett lévő kis izzó felkapcsolódik. Na azt szeretném ledre cserélni, ha egyáltalán lehet olyat csinálni. :)

Link to comment
Megosztás:

Hoppá! Bocsánat, rosszul fejeztem ki magam. Tehát amikor kanyarodok, a lámpatestebe, a bi-xenon mellett lévő kis izzó felkapcsolódik. Na azt szeretném ledre cserélni, ha egyáltalán lehet olyat csinálni. :)

Szerintem semmi értelme, ha színhőmérséklet miatt szeretnéd, akkor inkább cseréld le őket Osram Cool Blue Intense izzókra. Egyrészt teljesítmény is romlana, mert a foncsor hagyományos izzóra lett tervezve. Másrészt a LED "izzókat" nem fel/le szabályozni. Emiatt nem szép folyamatosan kapcsolna fel/le, mint ahogy azt megszoktad a hagyományos izzóknál, hanem elkezdene hirtelen villódzani és csak utána világítana rendesen. Lekapcsolás ugyan így nézne ki csak fordítva: Világít -> Villódzás -> Kikapcs.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szerintem semmi értelme, ha színhőmérséklet miatt szeretnéd, akkor inkább cseréld le őket Osram Cool Blue Intense izzókra. Egyrészt teljesítmény is romlana, mert a foncsor hagyományos izzóra lett tervezve. Másrészt a LED "izzókat" nem fel/le szabályozni. Emiatt nem szép folyamatosan kapcsolna fel/le, mint ahogy azt megszoktad a hagyományos izzóknál, hanem elkezdene hirtelen villódzani és csak utána világítana rendesen. Lekapcsolás ugyan így nézne ki csak fordítva: Világít -> Villódzás -> Kikapcs.

Ez nagyon jó ötlet, köszönöm szépen. Erre nem is gondoltam. Valóban az általad helyesen megfogalmazott "színhőmérséklet"miatt szeretném kicserélni az izzókat. Utánajárok hol tudom beszerezni ezeket az izzókat és hogy kell kicserélni.

Már érdemes volt regisztrálnom ide, Cartársakhoz :)

Köszönöm szépen a segítséget :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, 235 :)

Gyári méretek vagy 215/50 R17 vagy 225/45 R18.

Váltóméret kalkulátor azt írja, hogy ha 215/50 R17 a gyári méret, akkor a 225/45 R17 12mm-el kisebb átmérőben, ami azt jelenti hogy a sebesség mutató 100km/óra valós sebességnél 102 km/órát fog mutatni.

Bocsánat a beleszólásért :) Nekem is 225/45 R18 van rajta :) A gyári 17-est cseréltem egyel nagyobbra :)

Módosítva : Cerka75
Link to comment
Megosztás:

Bocsánat a beleszólásért :) Nekem is 225/45 R18 van rajta :) A gyári 17-est cseréltem egyel nagyobbra :)

Én nyáron 235/40 R19 használok. És 1000-szer jobb mint a R16-os volt. Igaz vigyázni kell rá de megéri.

157
Módosítva : carlos
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Foglalkozott valaki a "J" tolatólámpa fényerejének növelésével? A sedan 1x 8 cm2 felületen pislákol 16 W-al. Korom sötétben sem ad még, támpontot sem a környezetről. A nagyobb teljesítményű hasonló izzó méretében eltér.

én próbálkoztam. bár mondjuk én nem leszek mérvadó, mert a hátsó lámpákon van lámpa fólia, és a hátsó szélvédőn is. de én rendeltem ilyet és sztem erősebb fénye van.

http://www.aliexpress.com/snapshot/6433921640.html?orderId=65315477141181

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Foglalkozott valaki a "J" tolatólámpa fényerejének növelésével? A sedan 1x 8 cm2 felületen pislákol 16 W-al. Korom sötétben sem ad még, támpontot sem a környezetről. A nagyobb teljesítményű hasonló izzó méretében eltér.

Nem kötözködés képen, de nem 21 wattos az az izzó?

http://www.donsbulbs.com/cgi-bin/r/b.pl/12356-p~philips.html

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.