Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Eredetileg én sem Classicot szerettem volna venni, de nagyon jó áron kínálták, nagyon kevés kilóméterrel és (egy apró horpadást kivéve) hibátlan állapotban.

Köszönöm az infókat a torx kulcsokról, közben én is rákerestem B)

Már csak némi útmutatás kellene, hogy hogyan tudom felszedni a küszöböket kábelezéshez anélkül, hogy kárt tennék benne. Van valahol a neten egy "útmutató kezdő autóberhelőknek? :D

Link to comment
Megosztás:

Eredetileg én sem Classicot szerettem volna venni, de nagyon jó áron kínálták, nagyon kevés kilóméterrel és (egy apró horpadást kivéve) hibátlan állapotban.

Köszönöm az infókat a torx kulcsokról, közben én is rákerestem B)

Már csak némi útmutatás kellene, hogy hogyan tudom felszedni a küszöböket kábelezéshez anélkül, hogy kárt tennék benne. Van valahol a neten egy "útmutató kezdő autóberhelőknek? :D

Semmi bonyolult nincs benne. Kis ajtócskák vannak a küszöb burkolaton, azt kinyitod, és alatta ott figyelnek a csavarok. Kitekerés után már elég jól láthatóan mozogni fog, akkor már látod merre jön le. A 2 végén, van 2 fül, amire érdemes figyelni, mert az a küszöb utáni burkolati elem alá támaszt be. Azt ne törd el :)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy a astra G-nek a világítós kapaszkodója jó az astra F-be?

Előre is köszönöm!

zozo

Ahogy látom reszelés nélkül nem megy be, mert az F-en egy kis pöcök, meg egy csavar van a kasztniba beilllesztve a G meg egy nagyobb négyszög...De ha alakítasz a lemezen szerintem megoldható.

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK.

Ma észre vettem nincs dudám. Légzsák hibám van viszont egy 3hete. Lehet hogy ilyenkor duda sincs ha légzsák hiba van? Kimértem a relét vezetékeket minden jó cseréltem relét azzal sem megy.. Most ez ugrott be hogy ha légzsák hiba van akkor duda sincs?

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK.

Ma észre vettem nincs dudám. Légzsák hibám van viszont egy 3hete. Lehet hogy ilyenkor duda sincs ha légzsák hiba van? Kimértem a relét vezetékeket minden jó cseréltem relét azzal sem megy.. Most ez ugrott be hogy ha légzsák hiba van akkor duda sincs?

De kéne, hogy legyen duda. Átvezető jó?

Link to comment
Megosztás:

De kéne, hogy legyen duda. Átvezető jó?

Kimértem és nincs elszakadva se a duda se a lufivezetéke.

Kimértem a relét is kap tápot minden van. Cseréltem relét semmi.

a lufi alatt a csatit majd az átvezetőből kijövő csatit kimérve semmi hiba. Most már csak erre tudok tippelni. B)

Link to comment
Megosztás:

Kimértem és nincs elszakadva se a duda se a lufivezetéke.

Kimértem a relét is kap tápot minden van. Cseréltem relét semmi.

a lufi alatt a csatit majd az átvezetőből kijövő csatit kimérve semmi hiba. Most már csak erre tudok tippelni. :)

És maga a duda is jó? B) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.