Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem sincs benn minden kellő cucc...viszont be van állítva rendesen...a foncsorost meg hiába állítgatod, vakítani fog :lol:

van itt egy uj bmw.

tuti gyári xenon, de ha még egyszer szembejön velem, kirángatom a kis gecit én beleverema fejét.

úgy vakít a tompított, hogy nem is tudom, hogyan lehet ez egy bmwbe gyárilag <_<

Link to comment
Megosztás:

van itt egy uj bmw.

tuti gyári xenon, de ha még egyszer szembejön velem, kirángatom a kis gecit én beleverema fejét.

úgy vakít a tompított, hogy nem is tudom, hogyan lehet ez egy bmwbe gyárilag <_<

sokan nem veszik meg a gyári xenont 2-3-400e ftért, hanem a kínai sz@rt bedobják....drága autóknál is

Link to comment
Megosztás:

Nagy divat mifelénk a Xenon, mindenki lesz@rja, hogy mi kellene a szabályosság tekintetében. Most, hogy nekem is lett picit jobban felfigyeltem más autókra és merem állítani, hogy nem vagyok egyedül ha a cucc szabályosságát tekintjük... <_<

Találtam valamit...nem lehet az Astrán is végrehajtani?

Xenon

Link to comment
Megosztás:

Nagy divat mifelénk a Xenon, mindenki lesz@rja, hogy mi kellene a szabályosság tekintetében. Most, hogy nekem is lett picit jobban felfigyeltem más autókra és merem állítani, hogy nem vagyok egyedül ha a cucc szabályosságát tekintjük... :lol:

Találtam valamit...nem lehet az Astrán is végrehajtani?

meg lehet csinálni, én is meg akartam...csak nincs rá keret. egy normális projektorpár 30e+, még kell vadászni hozzá angeleket, akár törött autóról 1-1darabot, aztán faragni, gyári d2s stb szettet szerezni...mindmind nem olcsó <_<

Link to comment
Megosztás:

Egy illető 70euróért adná az elektromos állitású, fűthető tükröket gombokkal....azt mondja újak...ez jó ár érte? <_< Az az érzésem hogy nem annyira..habár, ha tényleg újak, lehet mégis megveszem. :lol:

http://zsu.hu/?page=category&catid=530230

Itt pl. 7660,de ezekhez nincs gomb,és gondolom nem is fényezhető. Lehet amíg odaér ez is lenne annyi.

Tehát még meg is érheti,de alkudj. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy illető 70euróért adná az elektromos állitású, fűthető tükröket gombokkal....azt mondja újak...ez jó ár érte? <_< Az az érzésem hogy nem annyira..habár, ha tényleg újak, lehet mégis megveszem. :lol:

Úgy néz ki van ablakemelő. De biztosat csak szerdán tud mondani, mert ma nem voltak ott.

Link to comment
Megosztás:

http://zsu.hu/?page=category&catid=530230

Itt pl. 7660,de ezekhez nincs gomb,és gondolom nem is fényezhető. Lehet amíg odaér ez is lenne annyi.

Tehát még meg is érheti,de alkudj. <_<

Nyilván 1drb 7660Ft és kapcsolók nélkül van! Az egész cca. legyen 25-30.000FT ami közel 100EUR. Akkor már ott van az amit én találtam nálunk egy a Vaterához hasonló oldalon. (nem linkelem be mert úgysem értitek)

Link to comment
Megosztás:

Nyilván 1drb 7660Ft és kapcsolók nélkül van! Az egész cca. legyen 25-30.000FT ami közel 100EUR. Akkor már ott van az amit én találtam nálunk egy a Vaterához hasonló oldalon. (nem linkelem be mert úgysem értitek)

Ezt mondom én is. <_<

Link to comment
Megosztás:

Helló! Én ma hoztam el a bontóból az elektromos ablakemelőket első ablakokhoz.Kábelköteggel,kapcsolókkal,szerkezettel fizettem érte 10 000ft-ot! Hétvégén megpróbálom beszerelni,remélem sikerül!Addig is üdv mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Helló! Én ma hoztam el a bontóból az elektromos ablakemelőket első ablakokhoz.Kábelköteggel,kapcsolókkal,szerkezettel fizettem érte 10 000ft-ot! Hétvégén megpróbálom beszerelni,remélem sikerül!Addig is üdv mindenkinek!

Most irigykedem egy kicsit, ha nem bánod! :lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló! Én ma hoztam el a bontóból az elektromos ablakemelőket első ablakokhoz.Kábelköteggel,kapcsolókkal,szerkezettel fizettem érte 10 000ft-ot! Hétvégén megpróbálom beszerelni,remélem sikerül!Addig is üdv mindenkinek!

az nagyon jó áron volt :lol:

én meg jövőhéten bedobom a hátsót :D

Link to comment
Megosztás:

Én annyit nem adnék érte :D . Örülök majd ha meglesznek az elsők valamint a tükrökön is gondolkodom még :lol: ..végül is egy füst alatt be lehetne szerkeszteni..hm.

ha olyan kábelköteget szerzel amin rajta van a tükör csati is...am ha kicseréled az ablakot akkor majd biztit is kell cserélned, meg a tükörhöz is kell relé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Emelőszerkezet nélküli elektromos ablakemelőt van értelme megvenni? Bele lehet fabrikálni a manuális emelőszerkezetét?

Lehet, hogy nem ilyesmire gondolsz, de nekem pl. utólag beépített univerzális ablakemellőm van, egy bowndent mozgat a motor, ami a régi ablaktekerő tengelyét tekeri. Semmi gond vele, nagyon jól működik már 2 éve. És sokkal olcsóbb, mint egy gyári emelős, nem kell szétszedni a teljes emelőszerkezetet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.