Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

A Caravan hátsó elektromos ablakemelőszerkezete beépíthető 5 ajtósba is? Mert ha igen akkor frecsume cartárstól megvásárolnám.

Elvileg igen.

Asszem nekem is az van bent.

De kérj egy képet tőle, és nézd meg a felfogatásokat, hogy ugyan oda essenek. 3 db-nak kell lennie, a tekerősnek 5 van. Csak az alsókat kell nézni.

Kép

Pirossal jelölve, a gyári tekerős felfogatása.

Kékkel az elektromosé.

A zöld ahova furnom kellett volna, egy lukat, mert a motoron volt egy tartókonzol, és azt is lehetet rögzíteni, de én kihagytam ezt a lépést, majd máskor.

Link to comment
Megosztás:

Elvileg igen.

Asszem nekem is az van bent.

De kérj egy képet tőle, és nézd meg a felfogatásokat, hogy ugyan oda essenek. 3 db-nak kell lennie, a tekerősnek 5 van. Csak az alsókat kell nézni.

Kép

Pirossal jelölve, a gyári tekerős felfogatása.

Kékkel az elektromosé.

A zöld ahova furnom kellett volna, egy lukat, mert a motoron volt egy tartókonzol, és azt is lehetet rögzíteni, de én kihagytam ezt a lépést, majd máskor.

Köszi a válaszod!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Már megint van egy kis nyügöm a szép uj autómmal! A rádió felett van az az óraféleség,no az nekem csak akkor

világit csak ha világitást kapcsolok.Ennek igy kell?

Nem, már gyujtáson világítania kell. Próbáld meg megmozgatni a csatiját, az alatta lévő gumilapka alatt van 4 csavar, valamelyik kettő, most nem emlékszem melyik kettő fogja. Ha kitekered őket egy hajlított dróttal mögényúlva könnyen ki lehet húzni.

Jó az avatarod, te vagy rajta? Nem jelöltél be nemet. ^_^ Csak úgy kérdezem. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem. Nekem is egy egy pár hónapja ilyen. De nem sikerült kiderítenem mi baja.

Nekem azóta ilyen / vagy legalábbis azóta emlékszem rá /, amióta elvágtam egy drótot a csatinál, hogy állandóan mutassa a dátumot (nekem már nem a gyári rádió van benne, és ott nem mutatott semmit középen, ha ment a rádió.) de ha 1x megnyom az egyik gombot, akkor világít egy darabig.)

Az isuzumnál nincs rádió benne, mégis világít egyből, gyújtásról, lámpa kapcsolás nélkül. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem. Nekem is egy egy pár hónapja ilyen. De nem sikerült kiderítenem mi baja.

Nekem azóta ilyen / vagy legalábbis azóta emlékszem rá /, amióta elvágtam egy drótot a csatinál, hogy állandóan mutassa a dátumot (nekem már nem a gyári rádió van benne, és ott nem mutatott semmit középen, ha ment a rádió.) de ha 1x megnyom az egyik gombot, akkor világít egy darabig.)

Az isuzumnál nincs rádió benne, mégis világít egyből, gyújtásról, lámpa kapcsolás nélkül. ^_^

Nekem 3 dologra lesz világosság a TID-ben. Gomb nyomkorászásra, világítás kapcsolásra, és gyújtásra. Nem lehet hogy a gyújtáskapcsolótól nem kap villanyt, és azért nem kapcsol be?

Link to comment
Megosztás:

Nekem 3 dologra lesz világosság a TID-ben. Gomb nyomkorászásra, világítás kapcsolásra, és gyújtásra. Nem lehet hogy a gyújtáskapcsolótól nem kap villanyt, és azért nem kapcsol be?

elképzelhető, majd az esküvő után szétbontom, de most nem babrálom, mert ki kell bírjon 3000 km-t! ^_^ :D

Egyenlőre jó ez így most! :D

Link to comment
Megosztás:

Na szétkaptam,megmozgattam,de semmi!

Az elakadásjelző kapcsolóban is van egy led,az sem virit. Az egyébként visszajelző lenne? ^_^

Egyébként nem tudjátok miért nem vetkőzik a csajom?/avatar/

Ja elakadásjelző alapból világít, meg villog ha bekapcsolod. Nem tudom mi van az avataroddal, de jólenne csinálni vele valamit. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ajjaj... kicsit kezdem már unni, hogy ha valamit megcsinálok a kocsin akkor valami más mondja be az unalmast. :D Olyan nincs miért, hogy minden rendesen működik?!? ^_^

Tegnap éppen a légzsák volt a soros. Kigyulladt a légzsák kontrol lámpája minden előzetes figyelmeztető jel nélkül és rendületlenül világít azóta is.

Volt nektek már hasonló problémátok? Hogy oldódott meg? Mit nézzek meg, mihez nyúljak? :D Vagy egyszerűbb egyenesen egy szervízbe tolni a gépet?

Link to comment
Megosztás:

Ajjaj... kicsit kezdem már unni, hogy ha valamit megcsinálok a kocsin akkor valami más mondja be az unalmast. :D Olyan nincs miért, hogy minden rendesen működik?!? ^_^

Tegnap éppen a légzsák volt a soros. Kigyulladt a légzsák kontrol lámpája minden előzetes figyelmeztető jel nélkül és rendületlenül világít azóta is.

Volt nektek már hasonló problémátok? Hogy oldódott meg? Mit nézzek meg, mihez nyúljak? :D Vagy egyszerűbb egyenesen egy szervízbe tolni a gépet?

A kormánynál az átvezető szalag szokott eltörni állítólag.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.