Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Külső hőmérő javítása:

Hallottam, kipróbáltam, bevált! Egy cimbim a márkaszervízben gyűjtötte nekem a rossz hőmérőket (jeladó). 14 db-ot hozott, abból 11-et sikerült "megjavítanom".

kb.5-6 mádodpercre fel kell forralni.

Ha ilyen hegyekbe van a jeladó,eladó is van belőle?Mennyibe kerül?Ezenkívül már csak a belső kijelzőt kell megvennem és beszerelhető a cucc?(Az enyimé nem hőmérős )

Link to comment
Megosztás:

Külső hőmérő javítása:

Hallottam, kipróbáltam, bevált! Egy cimbim a márkaszervízben gyűjtötte nekem a rossz hőmérőket (jeladó). 14 db-ot hozott, abból 11-et sikerült "megjavítanom".

kb.5-6 mádodpercre fel kell forralni.

Akkor te mostantól jeladókkal fogsz kereskedni? :lol: :wink:

Link to comment
Megosztás:

Külső hőmérő javítása:

Hallottam, kipróbáltam, bevált! Egy cimbim a márkaszervízben gyűjtötte nekem a rossz hőmérőket (jeladó). 14 db-ot hozott, abból 11-et sikerült "megjavítanom".

kb.5-6 mádodpercre fel kell forralni.

Sziasztok!

Az én szöcskémben sem műxik a hőmérő! A jeladó hol található konkrétan?? Én is ki tudom szedni belőle, vagy szervíz kell hozzá?

Kipróbálnám én is ezt a forralós módszert!

:lol: :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja, és még valami:

Még egy olyan problémám van, hogy behányt a 2-es hengerhez tartozó gyújtó-kábel (1.8 16v, X18XE, '97)! Úgy hallottam, hogy újat csak kötegben lehet kapni(4 együtt), és kb 20e HUF! Az most egy kicsit sok lenne nekem! Tudnátok segteni nekem benne, hogy hol lehetne beszerezni hozzá 1 egészséges darabot! Bontott is jó, ha egyáltalán érdemes használtat venni!? Mennyibe kerülhet kb?

Előre is köszi a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Ja, és még valami:

Még egy olyan problémám van, hogy behányt a 2-es hengerhez tartozó gyújtó-kábel (1.8 16v, X18XE, '97)! Úgy hallottam, hogy újat csak kötegben lehet kapni(4 együtt), és kb 20e HUF! Az most egy kicsit sok lenne nekem! Tudnátok segteni nekem benne, hogy hol lehetne beszerezni hozzá 1 egészséges darabot! Bontott is jó, ha egyáltalán érdemes használtat venni!? Mennyibe kerülhet kb?

Előre is köszi a segítséget!

Rossz helyen nézted én legutóbb 8600-ért vettem gyárit. Minimális fabrikkal a hagyományos szilikonkábel is felrakható 800-ért.

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót!! Az az igazság,hogy még nem is jártam utána, a szerelőm mondta ezt az egetverő összeget! Én meg elhittem neki!! :lol: :D

Akkor majd hétfőn beugrok egy autósboltba... :lol: :lol:

Úgy nem lesz olcsó. A MOMC-nak vannak jó kedvezményei különböző helyeken. Nem tudom, hogy MOTE téren mi a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

konkrétan első lökösben és nehéz lesz mással összetéveszteni :wink:

Minden esetre a hőmérő jeladóját mégsem sikerült megtalálnom, pedig amennyire tudtam végignéztem a lökös belsejét! Lehet egyébként, hogy én vagyok a vak, de ez van! Az az igazság, hogy azt sem tudom mit kell keresnem, mármint mekkora és hogy néz ki! :oops: :oops:

Link to comment
Megosztás:

Minden esetre a hőmérő jeladóját mégsem sikerült megtalálnom, pedig amennyire tudtam végignéztem a lökös belsejét! Lehet egyébként, hogy én vagyok a vak, de ez van! Az az igazság, hogy azt sem tudom mit kell keresnem, mármint mekkora és hogy néz ki! :oops: :oops:

Ez a jeledó

ce_1_b.JPG

És itt a helye

6211106.jpg

6211107.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.