Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Hello! központi zárt szeretnék tenni az autómba (astra f 1.4) és azt szeretném kérdezni hogy mit ajánlanátok nekem? valami bontottat vagy univerzálisat abbol is melyik fajta vált be nálatok! én inkább vennék valami univerzálisat újonnan jóáron :)! kérlek segitsetek

Link to comment
Megosztás:

Hello! központi zárt szeretnék tenni az autómba (astra f 1.4) és azt szeretném kérdezni hogy mit ajánlanátok nekem? valami bontottat vagy univerzálisat abbol is melyik fajta vált be nálatok! én inkább vennék valami univerzálisat újonnan jóáron :)! kérlek segitsetek

Kulcsosra, vagy távirányítósra gondoltad?

Utángyártottal olcsóbban jössz ki az biztos, a gyári meg - még ha használt is - tovább bírja!

Lehet variálni is, utángyártott motor + gyári. (gondolok itt az üzemanyag betöltő nyílásra, és a csomagtér ajtóra).

Utángyártott motorral is meg lehet oldani, kicsit mókolni kell.

De az üzemanyag betöltő nyílás kp-zárasításához nem mertem nekifogni utángyártott motorral, oda megvan nekem is a gyári, csak még nincs beszerelve...

pl ezek is jók:

távirányítós kp-zár szett

Meg egy ilyet is kéne vegyél átalakítani a csomagtér ajtóhoz.

Már ha utángyártottban gondolkodsz!

Vagy marad a vatera.

Link to comment
Megosztás:

Így van. Tudtommal sajnos az ECU-ban van ez a "kvad drájv".

Kösz mindenkinek az infot nincs hiba csak nem tudtam mi az. Egyébként nekem a szelepfedél oldalára van felcsavarozva és egy vákumcső megy rá meg két drót motorgenerálnál néztem mi az. De még mindig nem tudom mire jó.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk besétálsz a Lomex-be a Lehet úton, és kérsz. :) Kürtrelét nem javaslom autósboltból, mert kicsit sokat zabál. Nem biztos, hogy elbírja a kimenet. Minél alacsonyabb fogyasztású, lehetőleg 5-10A körüli terhelhetőségűt vegyél. :D Link a Lomex-hez :D

Okés!

Köszönöm a segítséget!

Megvilágosodtam! :D

Link to comment
Megosztás:

Kösz mindenkinek az infot nincs hiba csak nem tudtam mi az. Egyébként nekem a szelepfedél oldalára van felcsavarozva és egy vákumcső megy rá meg két drót motorgenerálnál néztem mi az. De még mindig nem tudom mire jó.

Én szerintem ez inkább a tankszellőztetésért felelős mágnes szelep. Az egyik csőnek be kellene mennie a jobb első sárvédőbe, míg a másiknak pedig a szívótorokba. A vezetéken pedig jön a vezérlődelej az ECUtól. :)

De lehet hogy rosszul gondolom...

Link to comment
Megosztás:

Én szerintem ez inkább a tankszellőztetésért felelős mágnes szelep. Az egyik csőnek be kellene mennie a jobb első sárvédőbe, míg a másiknak pedig a szívótorokba. A vezetéken pedig jön a vezérlődelej az ECUtól. :)

De lehet hogy rosszul gondolom...

Nekem az oldalt van a DIS modulhoz közel a blokkra rögzítve. Az övé X16SZ, enyém X16SZR így szerintem az övé is ott van.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A gondom a következő:Nemrég vásároltam egy 92-es F Astrát,de a nagyokos tulaj kiberhelte belőle a gyári rádiósmagnót..Bele akartam tenni egy sima kazis magnót,csakhogy látom a műszerfalból előbányászott "csoki"három részből áll...és kb.18 vezeték van benne..Mi ilyenkor a teendő?? Vadásszak egy gyári Blaupunktot,vagy buheráljam szét a vezeték köteget? Ráadásul motoros antenna van a kocsiban,tehát ha jól tudom azt a rádió vezérli..Ezek szerint tehát elég ha beleteszek egy gyári magnót,rádugom a "csokit"és minden oké??? Vagy kicsit macerásabb lesz?? Köszi a segítséget előre is...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! A gondom a következő:Nemrég vásároltam egy 92-es F Astrát,de a nagyokos tulaj kiberhelte belőle a gyári rádiósmagnót..Bele akartam tenni egy sima kazis magnót,csakhogy látom a műszerfalból előbányászott "csoki"három részből áll...és kb.18 vezeték van benne..Mi ilyenkor a teendő?? Vadásszak egy gyári Blaupunktot,vagy buheráljam szét a vezeték köteget? Ráadásul motoros antenna van a kocsiban,tehát ha jól tudom azt a rádió vezérli..Ezek szerint tehát elég ha beleteszek egy gyári magnót,rádugom a "csokit"és minden oké??? Vagy kicsit macerásabb lesz?? Köszi a segítséget előre is...

Sima iso csatlakozó! A 3.része a kijelzőt vezérli. :)

Kép itt!

Ha meg nem gyári rádiót teszel bele, akkor a középső kijelzőn nem fog mutatni semmit (gyárinál a Mhz-et írja ki, vagy a dátumot).

Vagy megbarátkozol a gondolattal, hogy ha megy a rádiód, akkor üresen lesz a kijelző közepe, vagy elvágod a kijelző csatijába menő szálat, és akkor állandóan a dátumot fogja mutatni!

Link to comment
Megosztás:

Köszi szépen..Illetve a következő,a gyári rádiósmagnóknak állítólag van kódjuk,ennek mi a szerepe? Valami primitív immobiliser lenne?? Bocsi a sok hülye kérdésért,de Opelom még sosem volt,és most ismerkedem a típus sajátosságaival

A kód a rádió használására van, ha nem tudod a kódot, nem hallgatod a rádiót, ennyi. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.