Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ilyen nincs!!!!!!!!!! :D és épp tegnap derült ki??? Na Esküvő storno. :rolleyes: Peches egy pár vagyunk. Épp arra a hétvégére kértük a házasságkötési időpontot tegnap.

Mindenképp megyünk. csak nem férj és feleségként. Mert akkor augusztusra rakatjuk a ceremóniját! ;)

biztos lesz valaki aki összead benneteket! :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor te csak a dátumot, és a Zamárdi-t kapod meg. :rolleyes:

bakker te egy zseni vagy! :D

majd a hiányzó betűket meg a kézügyességemmel meg teddyvel felhordom az üvegre... csak előtte vízpapírral meg kell csiszolni hogy jobban tapadjon a trinát típusú magasfényű zománcföstík....

..ha már patkány...azannyakiskísit... ;) :D :D

Link to comment
Megosztás:

bakker te egy zseni vagy! :D

majd a hiányzó betűket meg a kézügyességemmel meg teddyvel felhordom az üvegre... csak előtte vízpapírral meg kell csiszolni hogy jobban tapadjon a trinát típusú magasfényű zománcföstík....

..ha már patkány...azannyakiskísit... :rolleyes: :D :D

Ja, ha nem tudsz vigyázni a régire sem, akkor minek neked új matrinya? Hmm??? :D Meg aztán nem kéne annyira nyomni a gázt, talán nem esnének le a bötűk a kocsiról. ;)

Link to comment
Megosztás:

:D talán éppenhogy... de inkább toljuk ki 52%-ig, vagy 80%ig, mint az abszint :D

abszint....chh

ha KojakaRattenthetetlen megmérgeli magát,hoz olyan HP-nak látszó átlátszó pántlikának látszó nedűt,amihez jó lesz az abszint.....

kísérőnek.... :rolleyes: ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Ja, ha nem tudsz vigyázni a régire sem, akkor minek neked új matrinya? Hmm??? :D Meg aztán nem kéne annyira nyomni a gázt, talán nem esnének le a bötűk a kocsiról. ;)

komolyan mondom,frankó minőségű a matrinya, kihúzta a telet,

...mossa eső és száríccsaja szél....

a hajam még mindíg frankó ( nem a Provolone)

...ha igy birta,lehet le sem jön....belediffundált az üvegbe...max ráragasztom az újat!

...amugy meg nem nyomom a gázt...annyira... haladok a forgalommal,csak nem szeretem ha felverik a vizet... :D

...meg különben is én törvény tisztelő Magyar állampolgár vagyok... :D :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

komolyan mondom,frankó minőségű a matrinya, kihúzta a telet,

...mossa eső és száríccsaja szél....

a hajam még mindíg frankó ( nem a Provolone)

...ha igy birta,lehet le sem jön....belediffundált az üvegbe...max ráragasztom az újat!

...amugy meg nem nyomom a gázt...annyira... haladok a forgalommal,csak nem szeretem ha felverik a vizet... ;)

...meg különben is én törvény tisztelő Magyar állampolgár vagyok... :D :rolleyes: :D

Most hogy mondod, az enyém is sokáig fent volt, de szépen lejött, a maradék ragacs meg benzinnel, de van hogy látom a tükörben a betűk helyét.

Link to comment
Megosztás:

NEkem már fent van!!! Annyi a baja,h a 2010-es dátum el van írva rajta és 2006 van rajta ,de én átraktam a 0-át és a 6os hosszú oldalából egy egyenes csíkot vágva csináltam belőle egy kicsit nyomi 1-est,de még mindig jobb igy,mint év szám nélkül sztem... 20100531840_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20100531841_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

20100531842_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nagy az érdeklődés a Blitz beharangozó matricák iránt!

Ez nagyon klassz!

Kérem mindenki a következőket írja le a megrendelésében:

- név (család és utónév)

- postázási cím

- mennyiség

- MOTE tagsági kártya száma

THX Tomi

És ne nekem hanem tominak, köszi. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nagyon nagy az érdeklődés a Blitz beharangozó matricák iránt!

Ez nagyon klassz!

Kérem mindenki a következőket írja le a megrendelésében:

- név (család és utónév)

- postázási cím

- mennyiség

- MOTE tagsági kártya száma

THX Tomi

Nekem nincs tagsági kártyám akkor nekem nem jár? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.