Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hm, otthon lassú a posta?... Durban Johannesburg táv (kb 600 km) úgy 3 hét... repülő naponta többször megy oda, autópálya is van... dehát ez TIA azaz Afrika :rolleyes: ;)

Lehet hogy csak nálunk lassú a posta. Nem vagyok ( még ) kétségbe esve. :D :D
Link to comment
Megosztás:

A mi Blitz-ünk is kérdéses . legalábbis örülök ha egy napra le tudunk menni. :rolleyes: a lagzink egy kis kertipartinak indult és kicsit komolyabb lett a vége, így a kis 40 000 forintos költségvetés hirtelen felugott sokra. De majd kiderül mi lesz a vége. sajna apartmanra nem adunk pézt, meee nagyon drága. sátor meg veszélyes a kicsinek ha a 2 évvel ezelőtti Blitz viharjára emlékezünk. ;)

Link to comment
Megosztás:

A mi Blitz-ünk is kérdéses . legalábbis örülök ha egy napra le tudunk menni. ;) a lagzink egy kis kertipartinak indult és kicsit komolyabb lett a vége, így a kis 40 000 forintos költségvetés hirtelen felugott sokra. De majd kiderül mi lesz a vége. sajna apartmanra nem adunk pézt, meee nagyon drága. sátor meg veszélyes a kicsinek ha a 2 évvel ezelőtti Blitz viharjára emlékezünk. :D

Én eredetileg egy napra készültem, aztán modósítottam két napra, hátha vezetésre alkalmatlan állapotban kerülök valami fatális véletlen során. :D Egypáran már beígérték nekem a szeszelést. :D Van egy 1.4X2 méteres szivacsom, azt faxányosan beleszabom a caravanba, és alszom mint itthon, ha hagynak, mint itthon. :D Szunyoghálón gondolkodom az ablakokra, mert agyon csípnek reggelre, csinált már valaki ilyet? :rolleyes: Esetleg ha valakinek szálásgondja van, elég széles a kocsi. Kizárólag 2-es el kezdődő szem.számuakra gondolok. :D

Link to comment
Megosztás:

Especially Makettre mi? ... :D :D :D

Én eredetileg egy napra készültem, aztán modósítottam két napra, hátha vezetésre alkalmatlan állapotban kerülök valami fatális véletlen során. :D Egypáran már beígérték nekem a szeszelést. ;) Van egy 1.4X2 méteres szivacsom, azt faxányosan beleszabom a caravanba, és alszom mint itthon, ha hagynak, mint itthon. :D Szunyoghálón gondolkodom az ablakokra, mert agyon csípnek reggelre, csinált már valaki ilyet? :rolleyes: Esetleg ha valakinek szálásgondja van, elég széles a kocsi. Kizárólag 2-es el kezdődő szem.számuakra gondolok. :D
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.