Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Ha lejutok, és marad, azért kérnék majd kettőt... hogy minek? Azért az mekkora fíling hogy délafrikai verdán rajta a matrica? :rolleyes: ;)

Jelentem végre megkaptam a találkozós matricákat. Holnap viszek belőlük "vktr" Viktornak. Tőlem is kérhet, aki megtisztel, hogy felteszi. Ha kell felragasztom szívesen. Több színben is van. Köszi előre is! Lajos 06/20-9122-967
Link to comment
Megosztás:

Jelentem végre megkaptam a találkozós matricákat. Holnap viszek belőlük "vktr" Viktornak. Tőlem is kérhet, aki megtisztel, hogy felteszi. Ha kell felragasztom szívesen. Több színben is van. Köszi előre is! Lajos 06/20-9122-967

Kecskemétre kerül majd matrica? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szeretnénk megalakítani a Közép-Dunántúli klubot. Ehhez jól jönne ez a találkozó, s szeretnénk hirdetni a régióban. Megoldható lenne, hogy Veszprém, Székesfehérvár, Komárom és Esztergom környékére is jusson? Hogy pontosan hány darab, azt még nem tudom. Egy biztosan kellene nekem, ha jut. Mennyi pénz?

Link to comment
Megosztás:

Szeretnénk megalakítani a Közép-Dunántúli klubot. Ehhez jól jönne ez a találkozó, s szeretnénk hirdetni a régióban. Megoldható lenne, hogy Veszprém, Székesfehérvár, Komárom és Esztergom környékére is jusson? Hogy pontosan hány darab, azt még nem tudom. Egy biztosan kellene nekem, ha jut. Mennyi pénz?

Nem fizetős a matrica. De így tényleg csak azok kapnak, akik kiteszik, mert azért nincs ingyen. Írj egy darabszámot, és eljuttatjuk.

Link to comment
Megosztás:

Akkor aki budapesti, az jöjjön a csergőbe 8-5ig, vagy van még Zimánál, visz Lurdyhoz, vagy hívja Lalit, ahogy ő is írta, vagy engem. Attól hogy "énis kitenném" nem megy oda a matrica. ;)

..és aki nem "naffalusi"??? ...azzal mi lesz??? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nem fizetős a matrica. De így tényleg csak azok kapnak, akik kiteszik, mert azért nincs ingyen. Írj egy darabszámot, és eljuttatjuk.

Hi!

Mi Komlóról vagyunk. Már évek óta járunk a Blitzekre. Mi is kiragasztanánk a matricát, reklámozván a rendezvényt! Megoldható, hogy 2db-ot küldjetek Komlóra is? Ha megoldható, megadom a címet priviben! Előre is köszi :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Szal a faji megkülönböztetés itt is él... mi feketék, itt Dél-Afrikában nem kapunk semmit?... Jól van...

Lesz ebből még ENSZ nagygyűlés.... ;) :D :rolleyes:

Akkor aki budapesti, az jöjjön a csergőbe 8-5ig, vagy van még Zimánál, visz Lurdyhoz, vagy hívja Lalit, ahogy ő is írta, vagy engem. Attól hogy "énis kitenném" nem megy oda a matrica. :D
Link to comment
Megosztás:

Nem fizetős a matrica. De így tényleg csak azok kapnak, akik kiteszik, mert azért nincs ingyen. Írj egy darabszámot, és eljuttatjuk.

Nekünk 2 matrica kellene, mert a 3-ból 2 manta elég sokat mozgolódik Szegeden. Valamint egyéb talik is lesznek errefelé, ahol lehet érdekelné az emberkéket a dolog. Így 2 rendel!!! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.