Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csak meg ne tudják a kadettosok. -_- :D

Csak nehogy egyszer egy kötél másik végén ébredj :rolleyes: van 1-2 cimbi akinél már ez rituálé B) B) és mivel szerencsétlen Huszinak már nincs a Combo... <_<

38141144.jpg

:)

Link to comment
Megosztás:

Bakker.. már bocs, de ennyi hülye kérdést feltenni <_< remélem ez komoly, mert viccnek nagyon durva lenne -_-

a csocsó ki van tiltva, tábortüzet gyújtani csak erdőtűz létrehozásával engedélyezett és amúgy a sétálósjegyet aszerint árazzák, hogy milyen gyorsan sétálsz: ha lassan, akkor nem kell annyit fizetni, mintha gyorsabban sétálnál. De vigyázni kell, mert ha egyszer is futni kezdesz egy autó elől, akkor kitiltanak. Az ár megállapításához mérlegelésen is részt kell venni, csak azután mehetsz a gyorsulópályára, ahol végülis kiderül, mennyi a sétálós jegyed. Ja igen! És függ a naptól, a napszaktól, az időjárástól és a Duna vízállásától is - de ebben nem vagyok annyira biztos.

Duna? Most akkor nem Zamárdin lesz? :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Csak nehogy egyszer egy kötél másik végén ébredj :rolleyes: van 1-2 cimbi akinél már ez rituálé :D B) és mivel szerencsétlen Huszinak már nincs a Combo... <_<

:)

Azt hiszem húzott már kadett :D

Nem komoly dolog ez csak egy kis vérszívás a drága kadettosokkal B) nem mellesleg nekem is VOLT kadettem -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint opel tulajdonos és mint karaoke szolgáltató írok, az lenne a kérdésem, megvannak e már az esti bulik programjai? Esetleg érdekelne e Titeket egy karaoke party valamelyik nap vagy napok záróprogramjaként? Már több autóstalálkozón nagy sikert arattunk szolgáltatásunkkal, megtisztelő lenne az Opel találkozón részt venni. Telefonszámom: +3620 4209484 www.karaokepecs.hu

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Mint opel tulajdonos és mint karaoke szolgáltató írok, az lenne a kérdésem, megvannak e már az esti bulik programjai? Esetleg érdekelne e Titeket egy karaoke party valamelyik nap vagy napok záróprogramjaként? Már több autóstalálkozón nagy sikert arattunk szolgáltatásunkkal, megtisztelő lenne az Opel találkozón részt venni. Telefonszámom: +3620 4209484 www.karaokepecs.hu

<_< IGENIGENIGEN! :rolleyes: mindenki nagy bánatára mondom: IGEN -_-

ingyen, vagy mégolcsóbban mindenképpen :D

Link to comment
Megosztás:

<_< mekkora genyák vagytok -_-

viszont ha olcsón akartok családi házat venni, akkor azért jó tudni, hogy a környékünkön az összeset leértékeltem már, mi? :D

nem is ez a baj, hanem a kontrollnélküliség :) na, az a bajom nekem B)

B)

a szánalmas meg az,hogy akár meg is sértődhetnék, de valami perverz módon még élvezem is,hogy hülyét csinálok magamból :rolleyes:

J0hnny tegnap rámutatott (bár nem ez volt a szándéka, én azért megláttam), hogy milyen leszek pár év múlva, amikor ugyanúgy azt hiszem, hogy mekkora császár vagyok :D

Link to comment
Megosztás:

<_< mekkora genyák vagytok -_-

viszont ha olcsón akartok családi házat venni, akkor azért jó tudni, hogy a környékünkön az összeset leértékeltem már, mi? :D

nem is ez a baj, hanem a kontrollnélküliség :) na, az a bajom nekem B)

B)

a szánalmas meg az,hogy akár meg is sértődhetnék, de valami perverz módon még élvezem is,hogy hülyét csinálok magamból :rolleyes:

J0hnny tegnap rámutatott (bár nem ez volt a szándéka, én azért megláttam), hogy milyen leszek pár év múlva, amikor ugyanúgy azt hiszem, hogy mekkora császár vagyok :D

Ne sértődj, megyek. :D

Link to comment
Megosztás:

Lehet karaoke tőlem, de vegyük figyelembe, hogy pénteken koncert van, szombaton meg buli ugye. Szóval valami tervet akkor (Hajni) tessék kitalálni hogy mikor. Legyen mondjuk a karaoke felelős Hajni, na? :rolleyes: Nem kell pontosan hogy mikor legyen, de vmi elképzelés kéne, hogy pl buli előtt v. koncert után v. nemtom.

Link to comment
Megosztás:

Lehet karaoke tőlem, de vegyük figyelembe, hogy pénteken koncert van, szombaton meg buli ugye. Szóval valami tervet akkor (Hajni) tessék kitalálni hogy mikor. Legyen mondjuk a karaoke felelős Hajni, na? :rolleyes: Nem kell pontosan hogy mikor legyen, de vmi elképzelés kéne, hogy pl buli előtt v. koncert után v. nemtom.

Gondolod, hogy áttcsődülnek a népek a koncertről Hajni előadására? <_< Nem kéne belépőjegyet szedni? Egy kis plussz pénz jól jöhet. -_-

Link to comment
Megosztás:

Azt hiszem manta kedvéért érdemes lenne ingyen, vagy még olcsóbban is eljönnünk, ha ekkora örömöt váltott ki bennetek -_-

A weboldalunkon van néhány igazi tömegoszlató fegyvernek számító előadás hangfelvétele, kedvcsinálónak...

pl

http://karaokepecs.hu/hangfelvetelek/20090...orog_a_penz.mp3

Jól látod a helyzetet. :)

Figyelni csak arra kell, ha Hajni mikrofont lát, akkor vége a világnak. (állítólag) Így legalább 3 mikrofont hozzatok, mivel csak két keze van. B) <_<

A léggitár pedig kéznél lesz. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap voltunk a Balatonon. Végre nem volt pokoli meleg, és talán a rosszabb időjárás miatt sokan sem voltak. Érdekes, mert fürdeni lehetett, sőt voltak fél méteres hullámok, de mégis jó volt a víz. Legalább nem volt tömeguszonyom. Volt még egy előnye a kevés vendégnek, adtak akkora lángost, hogy lelógott a papírtálcáról, és tényleg nem csak mutatóban volt rajta tejföl és sajt. Alig bírtuk megenni.

Közben voltunk Zamárdiban is, és megnéztük a helyet ahol lesz a tali. Lehet, nem jót néztünk, de azon a helyen ahova a térkép mutat, van néhány faház is. A kapu előtt van egy kb. 20m hosszú járdasziget, körbe leaszfaltozva, ahol biztos tiltva lesz a kézifékes megfordulás. :rolleyes: <_< Pár száz méterre a tábortól van egy ilyen park. Igaz képek nincsenek az oldalon, de cserébe van pár HŰHA -_- . A park előtt állt egy eredeti 1200-as rendőr Zsiguli OT-s rendszámmal, kár, hogy nem volt nálam fényképező. Azért gondolom ez még ott lesz a tali alatt is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.