Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

Azt hiszem manta kedvéért érdemes lenne ingyen, vagy még olcsóbban is eljönnünk, ha ekkora örömöt váltott ki bennetek :D

A weboldalunkon van néhány igazi tömegoszlató fegyvernek számító előadás hangfelvétele, kedvcsinálónak...

pl

http://karaokepecs.hu/hangfelvetelek/20090...orog_a_penz.mp3

ez semmi ahhoz képest, amit én szólóban lenyomok :) Japánban engem biztos meglincselnének B)

Lehet karaoke tőlem, de vegyük figyelembe, hogy pénteken koncert van, szombaton meg buli ugye. Szóval valami tervet akkor (Hajni) tessék kitalálni hogy mikor. Legyen mondjuk a karaoke felelős Hajni, na? B) Nem kell pontosan hogy mikor legyen, de vmi elképzelés kéne, hogy pl buli előtt v. koncert után v. nemtom.

Tudni kéne, hogy szombaton mettől meddig van koncert, de szerintem szombaton buli közben sem gáz a karaoke (illetve gáz, de buli, na :D)

Egyébként megtisztelő a karaoke felelős cím, de azért rajtam kívül nem ártana pár lelkes résztvevő - mert azért nem kell minden áron (de ha ingyen van, akkor minden kell nagymértékben, mint zsidónak a nagy orr). Nekem itthon korrekt felszerelésem van (jelenleg) hét mikrofonnal (ezek még élnek, de egyszerre csak négy van használatban max), és vagy tizenakárhány dvdvel + egy ötezer számos számítógépes karaoke programmal :rolleyes: tehát az egészből azt akarom kihozni, hogy én magamból hülyét akármilyen módon tudok csinálni (mert kreatív vagyok - múltkor gps-el háromszor tévedtem el, ami azért már egy korrekt harcművésznél is kiveri a biztosítékot - MrBean meg könyörög a forgatókönyvért :D) szóval szerintem akkor kéne, ha más is nótázni akar és nincs köztünk japó (a japánok ölnek egy szarul sikerült karaoke miatt, így nekem Japán, mint úticél kiesett :D)

Egyébként egyszer volt már karaoke a manta talin, ahol ha jól emlékszem, gyakorlatilag én kornyikáltam egyedül, majd kiürült a sátor -_-

de ha Neo Komlóék amúgy is jönnek, és nem extra erőfeszítés bepakolni a cuccost, akkor szerintem hozzák nyugodtan - mert mint tudjuk, egy opel talin bármi megtörténhet <_<

(engem pl. egyszer ufók erőszakoltak meg, és benne is voltam a Maúnika sóban)

:P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ez semmi ahhoz képest, amit én szólóban lenyomok :D Japánban engem biztos meglincselnének :)

Tudni kéne, hogy szombaton mettől meddig van koncert, de szerintem szombaton buli közben sem gáz a karaoke (illetve gáz, de buli, na B))

Egyébként megtisztelő a karaoke felelős cím, de azért rajtam kívül nem ártana pár lelkes résztvevő - mert azért nem kell minden áron (de ha ingyen van, akkor minden kell nagymértékben, mint zsidónak a nagy orr). Nekem itthon korrekt felszerelésem van (jelenleg) hét mikrofonnal (ezek még élnek, de egyszerre csak négy van használatban max), és vagy tizenakárhány dvdvel + egy ötezer számos számítógépes karaoke programmal :rolleyes: tehát az egészből azt akarom kihozni, hogy én magamból hülyét akármilyen módon tudok csinálni (mert kreatív vagyok - múltkor gps-el háromszor tévedtem el, ami azért már egy korrekt harcművésznél is kiveri a biztosítékot - MrBean meg könyörög a forgatókönyvért B)) szóval szerintem akkor kéne, ha más is nótázni akar és nincs köztünk japó (a japánok ölnek egy szarul sikerült karaoke miatt, így nekem Japán, mint úticél kiesett :D)

Egyébként egyszer volt már karaoke a manta talin, ahol ha jól emlékszem, gyakorlatilag én kornyikáltam egyedül, majd kiürült a sátor -_-

de ha Neo Komlóék amúgy is jönnek, és nem extra erőfeszítés bepakolni a cuccost, akkor szerintem hozzák nyugodtan - mert mint tudjuk, egy opel talin bármi megtörténhet <_<

(engem pl. egyszer ufók erőszakoltak meg, és benne is voltam a Maúnika sóban)

:D

A koncert pénteken lesz. Szombaton a díjkiosztó-záróbuli lesz.

Link to comment
Megosztás:

A park előtt állt egy eredeti 1200-as rendőr Zsiguli OT-s rendszámmal, kár, hogy nem volt nálam fényképező. Azért gondolom ez még ott lesz a tali alatt is.

3 éve ott van (de csak tavaly óta OT-s rendszámmal, előtte RA-xxxx régi kisméretű rendszám volt rajta :rolleyes: ), és jár is vele a srác akié a park, úgyhogy no para, lesz még idő lefényképezni <_<

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segítenétek hogy kinél lehet érdeklődni a programokról!Esetleg aki Tv től jön van lehetőség regisztrálni,felvételt készíteni?

előre is köszönöm

A CNN mellett még lesz egy hely pont. :rolleyes: Melyik tv? Felvételt lehet készíteni természetesen. Regisztrálni szerintem nem kell.

Link to comment
Megosztás:

hm hm hm, ez majd engem is érdekelhet. :rolleyes: Jónak ígérkezik. Bár amikor utoljára voltam ilyen kiállításon, eléggé gázolajos lettem. Bár azok működő katonai járművek voltak, nem pedig kiállított tankok és harckocsik. <_<

Itt is van ami működik. sőt visznek is vele, ha perkálsz... -_-

Link to comment
Megosztás:

OK, akkor díjkiosztó után monnyuk legyen a karaoke, de ami ezzel kapcsolatos akko Hajni intézzed pls, ha tudod. És ha látszik, hogy a karaoke lendületét vesztette :rolleyes:, akkor megy tovább a sima buli, ok így?

nekem oké - de tényleg mondjon valaki valamit, hogy akar e nótázni, mert egy néhány ember kedvéért nem kéne elrontani a többi százét -_-

Ha bárki is igényli a karaoket, akkor jelezze már légyszi - és akkor természetesen konzultálok az illetékessel <_<

Link to comment
Megosztás:

ez semmi ahhoz képest, amit én szólóban lenyomok :D Japánban engem biztos meglincselnének :)

Tudni kéne, hogy szombaton mettől meddig van koncert, de szerintem szombaton buli közben sem gáz a karaoke (illetve gáz, de buli, na B))

Egyébként megtisztelő a karaoke felelős cím, de azért rajtam kívül nem ártana pár lelkes résztvevő - mert azért nem kell minden áron (de ha ingyen van, akkor minden kell nagymértékben, mint zsidónak a nagy orr). Nekem itthon korrekt felszerelésem van (jelenleg) hét mikrofonnal (ezek még élnek, de egyszerre csak négy van használatban max), és vagy tizenakárhány dvdvel + egy ötezer számos számítógépes karaoke programmal :rolleyes: tehát az egészből azt akarom kihozni, hogy én magamból hülyét akármilyen módon tudok csinálni (mert kreatív vagyok - múltkor gps-el háromszor tévedtem el, ami azért már egy korrekt harcművésznél is kiveri a biztosítékot - MrBean meg könyörög a forgatókönyvért B)) szóval szerintem akkor kéne, ha más is nótázni akar és nincs köztünk japó (a japánok ölnek egy szarul sikerült karaoke miatt, így nekem Japán, mint úticél kiesett :D)

Egyébként egyszer volt már karaoke a manta talin, ahol ha jól emlékszem, gyakorlatilag én kornyikáltam egyedül, majd kiürült a sátor -_-

de ha Neo Komlóék amúgy is jönnek, és nem extra erőfeszítés bepakolni a cuccost, akkor szerintem hozzák nyugodtan - mert mint tudjuk, egy opel talin bármi megtörténhet <_<

(engem pl. egyszer ufók erőszakoltak meg, és benne is voltam a Maúnika sóban)

:D

Igazából én egy profi szolgáltatást ajánlok, több mint 1000 magyar és 7-8000 külföldi CD/DVD minőségű (jogtiszta) karaoke videoklippel, projektorokkal, rádiós mikrofonokkal, műsorvezetéssel, hang és fénytechnikával, stb, mondjuk úgy igazi karaoke show-t, egész estés bulit...

Teljesen ingyen nem tudunk eljönni, de mint opel párti, önköltségi áron gondoltam, ha úgy érzitek, érdemes ilyenre időt szánni. Eddig akármilyen találkozón jártunk, a diszkónál nagyobb sikert arattunk, mivel ha megfogyatkozik az igény az éneklésre, retro videodisco-ként folytatjuk az estet, amíg nem érkezik újabb 5-10 kérés karaokera.

Link to comment
Megosztás:

hm hm hm, ez majd engem is érdekelhet. -_- Jónak ígérkezik. Bár amikor utoljára voltam ilyen kiállításon, eléggé gázolajos lettem. Bár azok működő katonai járművek voltak, nem pedig kiállított tankok és harckocsik. :D

Zsolti ez olyan egyszerű.

Megnézed hol a kipuff és nem oda álsz :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Igazából én egy profi szolgáltatást ajánlok, több mint 1000 magyar és 7-8000 külföldi CD/DVD minőségű (jogtiszta) karaoke videoklippel, projektorokkal, rádiós mikrofonokkal, műsorvezetéssel, hang és fénytechnikával, stb, mondjuk úgy igazi karaoke show-t, egész estés bulit...

Teljesen ingyen nem tudunk eljönni, de mint opel párti, önköltségi áron gondoltam, ha úgy érzitek, érdemes ilyenre időt szánni. Eddig akármilyen találkozón jártunk, a diszkónál nagyobb sikert arattunk, mivel ha megfogyatkozik az igény az éneklésre, retro videodisco-ként folytatjuk az estet, amíg nem érkezik újabb 5-10 kérés karaokera.

nekem jól hangzik, de az anyagi részében nem tudok nyilatkozni. Ez a szervezők asztala - annál is inkább, mert a zene eddig megoldott volt, nem tudom mekkora a költségvetés, mennyi fér bele, ha belefér - mert itt azért már majdnem száz százalékban le van szervezve :rolleyes:

de ha cuccot nem is hoztok, attól még gyertek <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.