Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

nekem jól hangzik, de az anyagi részében nem tudok nyilatkozni. Ez a szervezők asztala - annál is inkább, mert a zene eddig megoldott volt, nem tudom mekkora a költségvetés, mennyi fér bele, ha belefér - mert itt azért már majdnem száz százalékban le van szervezve :rolleyes:

de ha cuccot nem is hoztok, attól még gyertek -_-

Kit kell rábeszélnem? <_< Meg tudod adni a szervezők elérhetőségét?

Link to comment
Megosztás:

Lali a főszervező,a hétvégi programok közös szervezésben vannak.

Lali: 20/9122967

Én: 30/9406379

Valamit lehet arról tudni,hogy a veteránosoknak lesz-e. elkülönített rész.??

Mert szóltak a fiúk,hogy vigyek valami madzagot és foglaljak egy kis helyet,hogy egyben legyenek a veteránosok.

-lehetőség megvan erre? Én Csütörtökön de érek le. Üdv Atila

Link to comment
Megosztás:

Valamit lehet arról tudni,hogy a veteránosoknak lesz-e. elkülönített rész.??

Mert szóltak a fiúk,hogy vigyek valami madzagot és foglaljak egy kis helyet,hogy egyben legyenek a veteránosok.

-lehetőség megvan erre? Én Csütörtökön de érek le. Üdv Atila

Akkor légyszi nekünk is foglalj :rolleyes: . nagyon remélem nem leszünk messze a mantásoktól. <_<

Link to comment
Megosztás:

Valamit lehet arról tudni,hogy a veteránosoknak lesz-e. elkülönített rész.??

Mert szóltak a fiúk,hogy vigyek valami madzagot és foglaljak egy kis helyet,hogy egyben legyenek a veteránosok.

-lehetőség megvan erre? Én Csütörtökön de érek le. Üdv Atila

Lehet elkerített hely, de akkor ne szombat 10kor kerítsétek :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a megkereséseteket, most már biztos, hogy csütörtök este karaoke buli lesz B) Ha van kedvenc nótátok, amit mindenképp hozzunk, megírhatjátok itt. (Neoton 220 felett pl :D )

:D zsííííííííííííííííííííííííííír :P

én nagyon bírom az Ó Miszter Alkoholt, meg a Kicsit szomorkásat, meg a Járom az utamat, meg az összes többit - Abbában otthon vagyok, de az valami igazi szánalom, ahogy nyomom - valami miatt mindig azt hiszem, hogy Bill kapitánytól remekül éneklem a Rossz vért, de valójában anyám csak annyit mondott egyszer ezt hallgatván, hogy: "Hajni, nagyon be voltál rúgva éjszaka, amikor Billt énekeltél? B) " :) ilyet szólt a saját anyukám! Pedig nem is volttam berúgva, és azért az ember a gyerekére mindig kicsit elfogultabban néz(ne) :D

Szóval a lényeg mindenkinek:

csütörtök este karaoke buli lesz

:P

Örülnék azért, ha már a klubbok ilyen programmal gazdagítják a találkozót, hogy ha nem valami rettenet hajnikoncert lenne, hanem mindenki legalább egyszer beégetné magát egy amatőr X-faktor válogatás leutánzásának keretén belül :D

(most közlöm, mielőtt a ház elejét szó érné: józanul is leóbégatok akármit, mert nálam ez valami istenverte függőség. A tévé előtt például lepopdaráltam az egész szériát józanul, még díjjat is csináltattam magamnak :D - ha esetleg beiszok, akkor meg méginkább óbégatni fogok, mondhatni kiírtom a Balatonból a halakat úgy, hogy az alapból is a hangsebesség kétszeresével terjedő hangom hullámainak rezgését átveszi a Balcsi, és agyvérzést kapnak még az agyatlan halak is! Másnap meg mikor mennek ki a szerencsétlen nagycsaládosok a gyerekeikkel, akik öt éve spórolnak az egyhetes balatoni nyaralásra, amit csak úgy engedhettek meg maguknak, hogy a tavaly eltett lecsót viszik kajának magukkal befőttesüvegben; szóval ők korrekt szívrohamot kapnak a látványtól, miközben gyerekeik szemét takarják el, hogy meg ne lássak a vérfürdővé változott Balatont, meg a víz tetején oldalukra fordulva úszkáló szétrobbant fejű vizilényeket :rolleyes: - mondom ezt most, józanul és az ebédtől befáradtan a melóhelyemről -_- mi lesz itt a talin <_< )

Link to comment
Megosztás:

na muszáj volt sátrat venni :)

Adtam volna kölcsönbe egy 4 személyes tutivízmentest ha szólsz, hogy kellene :D ha szépen megkérsz még egy 3 személyes matracot is adtam volna mellé.. :rolleyes:

B) zsííííííííííííííííííííííííííír B)

.....

<_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

matek-kémia inkább... :rolleyes: <_<

-_-

De Presszert is ajánlom a kezdőknek :D

SŐt, ha J0hnny letolná az arcát aznap, akkor külön kérnék nek egy Isten Háta Mögöttet :) (azért nem IHM, mert mindenki azt hinné, hogy Irigy Mirigyre gondoltam B))

Link to comment
Megosztás:

B) zsííííííííííííííííííííííííííír :D

én nagyon bírom az Ó Miszter Alkoholt, meg a Kicsit szomorkásat, meg a Járom az utamat, meg az összes többit - Abbában otthon vagyok, de az valami igazi szánalom, ahogy nyomom - valami miatt mindig azt hiszem, hogy Bill kapitánytól remekül éneklem a Rossz vért, de valójában anyám csak annyit mondott egyszer ezt hallgatván, hogy: "Hajni, nagyon be voltál rúgva éjszaka, amikor Billt énekeltél? :D " -_- ilyet szólt a saját anyukám! Pedig nem is volttam berúgva, és azért az ember a gyerekére mindig kicsit elfogultabban néz(ne) :rolleyes:

"Anyám nem kapott virágot, Apám keze odavágott." Jaj, lehet kibuliztad, hogy csütörtök délután menjünk. <_< :D

Na nem énekelni, mert akkor tényleg tömeges halpusztulás lenne :) , de úgy érzem ezt kár lenne kihagyni.

Szerk.: Már csak egy olyan belépődíj kellene, hogy csütörtök délutántól, mert aznap még meló lesz. B)

Link to comment
Megosztás:

A kérések 90%a megvan, a járom az utamat addig megoldom valahogy :rolleyes:

Következőket kérték még (tényleg nem én kérem :D): Edda, Kerozin (Halál a májra pl.), Charlie (Az légy aki vagy pl.) - de szerintem jöhet akármilyen marhaság is, mint Open Stage, Alvin és a Mókusokon besírnék örömömben :), Tankcsapda - meg az összes olyan populáris dolog, amit egyébként szívesen nótázik a nép <_< Vad Fruttik Sárga zsigulija sokakban nosztalgiát ébresztene -_- dehát ti vagytok a szakik - szerintem ha lejöttök két dvd-vel, azon is elmulatunk B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.