Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

14. Nemzetközi Opel Találkozó és VI. Hungarian Blitz Weekend


Gelko

Recommended Posts

  • Hozzászólások 879
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

mekkora gáz OFF autóval menni ? -fejvakarósszmájli- egy darab Opelem sincs :rolleyes: (igyekszem) offal be lehet menni ?? nem baxnak ki a kapuban már?

szállás már nuku gondolom ....

Ki fogunk rakni, de csak téged. Gyorsan menj fel a használtautóra és keress egy opelt magadnak... Az asconák között van egy igazán szép darab <_< -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Mercizsolti, Mazdazsolti, vagy Rönózsolti lesz?? <_< -_- :D

áá,, nem jó ! akkor fellehetne sorolni vagy egy tucat autómárkát ezen az alapon ! :)

hozom a boros kannádat !

Remélem Mazda. És büntetésül abban kell aludnia. A csomagtartóban. B)

(Csak hogy megértse miért is kéne vennie végre egy Opelt)

nem találtam megfelelő alanyt még. -fejvakarósszmájli-

(tudod egy GT lenne az igazi)

Utolsó 3 BW-n de lehet, hogy 4... B) mindig off autóval sikerült lemenni... idén sem lesz ez másképp... :D :D

igen de tettél rá opel emblémát szóval jó volt úgy :D valószínűleg nekem is hasonlóképpen kellene .... :P na majd... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Vagy Pözsolti... :rolleyes: <_< -_-

igen a nejem pözsós punnncí ! :D PP :D

Ki fogunk rakni, de csak téged. Gyorsan menj fel a használtautóra és keress egy opelt magadnak... Az asconák között van egy igazán szép darab :) B) B)

a szomszédom felajánlott este egy astrát hogy menejk azzal . na meg de ascona csere érdekli ! :D :D

Link to comment
Megosztás:

ezt nem értem

én sem .mert van egy jó astrája és egy nap azza állt elő, hogy neki kell egy C ASC. hu mondom jót már rég láttam . tied egy időben eladó volt nem ?

hogy ne offoljak a helyszínen (Blitz) van rendes zuhanyzó ? nem olyan katonasági birkafürdetőre gondolok :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

én sem .mert van egy jó astrája és egy nap azza állt elő, hogy neki kell egy C ASC. hu mondom jót már rég láttam . tied egy időben eladó volt nem ?

hogy ne offoljak a helyszínen (Blitz) van rendes zuhanyzó ? nem olyan katonasági birkafürdetőre gondolok <_<

Egész jó a zuhanyzó de kempinges :rolleyes:

Astra csere érdekel és az enyém eladó most is, már a gyári motor is visszament bele.

Link to comment
Megosztás:

We aim to get to your meeting on Saturday morning and I ask the following:

- Whether there is any change or still true that you get a look on Saturday 31.7.

- What is the entrance fee and what the program

- Or the location remains the same

- Whether it is possible to get some GPS coordinates?

- - - - - - - - -

fordította bácsi Google:))

Célunk, hogy eljut a találkozó szombat reggel, és kérem a következő:

- Van-e változás, vagy továbbra is igaz, hogy kapunk egy pillantást szombaton 31.7.

- Mi a belépő, és amit a program

- Vagy a helyszín ugyanaz marad

- Hogy lehetséges, hogy néhány GPS koordinátákat?

Link to comment
Megosztás:

Dátum Időkép Min. hőm.[°C] Max. hőm.[°C] Szélirány[fok] Szélseb.[km/h]

2010.07.26

hétfő Záporok várhatók 15, 22, 360, 22

2010.07.27

kedd Záporok várhatók 15, 23, 360, 18

2010.07.28

szerda Záporok várhatók 15, 19, 270, 18

2010.07.29

csütörtök Záporok várhatók 14, 26, 240, 14

2010.07.30

péntek Napos idő várható 15, 30, Változó, 7

2010.07.31

szombat Záporok várhatók 17, 32, Változó, 7

2010.08.01

vasárnap Záporok, zivatarok várhatók 21, 28, 50, 7

:rolleyes: faxa <_< most örülök először, hogy panzióban alszom -_-

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Hát remélem jó időnk lesz, mert már szerdától le szerettünk volna menni többen... ez most elgondolkodtató...

Ahogy olvastam itt nem jelezte senki, de a klubvezetőségekkel egyeztetve idén a VI. országos veterán Opel taliját az MVOK Zamárdiban tartja a Blitz keretein belül mint két éve. Meghúzzuk magunk valamelyik sarokba! :-) Szóval várható lesz pár öreg vas is, főleg a hétvégére! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.