Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

mondj egy árat! mekora furás-faragással járna egy ilyen? de télleg érdekel

whoa :shock:

erröl mesélj picit

Teljesen mind1, ha lesz neki és csak neki lesz akkor nagyon le fogjuk fikázni :) :lol: :D

Tomi!!

Láttad a pontállást????? 6,85 :lol: :lol: :lol: :lol:

Hajráznod kellene :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy jó üzletet csinálnék ezzel az azonosítórendszerrel? :)

Vizsgaidőszak után lehet hogy komolyabban gondolkodom rajta,

eddig csak ötletként merült fel a dolog. :lol:

Egyébként Én nem chipkártyában gondolkodtam ezen rendszerrel

kapcsolatban, hanem egy úgynevezett RFID-s rendszerben, ami

contactless módban olvasható intelligens azonosító kütyü, magas

szintű kriptográfiai háttérrel. Tehát nem kellene semmit sehova

dugdosni, ha Nálad a kisebb kulcstartónyi transzponder, indul az

autó. :D

Egyébként nem olcsó dolog, főleg nem szériagyártásban...

Link to comment
Megosztás:

Egy kis érdekességet bemásolok ide:

EVO Jég-gokart

2004. január 23.

Kedves Barátunk, Tisztelt Partnerünk!

Szenzációs bulira hívunk mindenkit!!!! Magyarországon először, a Budapest Sportarénában Evo jég-gokart verseny, 2004. január 24-én, 18:00 órától kezdődően egészen éjfélig!

A következő programokkal színesítettük a rendezvényt:

autóversenyzők, sztárok, bajnokok gokartozása a jégen,

Hooligans koncert,

topless lányok,

discó hangulat,

high tech fénytechnika,

s nem utolsó sorban: KÖZÖNSÉG FUTAMOK!!! Így neked is van esélyed, hogy kipróbálhasd, milyen érzés a jégen felpörgetni a motorokat!

Mindenkit szeretettel várunk, további információ a http://www.hungarokart.hu/allap/jeggokart/nagy.htm oldalon.

Link to comment
Megosztás:

RE!

Hát ja meglepödtem Gabi!

Azt hittem hogy rágyursz és vlmi barot szerzel igy protekciosan...a helyedben ezt tenném....bár gondolom az lehet a háttérben hogy nincs idöd rá és nem fejlesztgeted a géped...akkor nem is játszol vele? gamers cornerben nem naon láttalak....jah és vissztérev fastrához...jobb lett volna télleg nem utángyártottat venni de én nem tuttam h ez enyire tré te meg direkt kiszurásbol nem szoltál pedig ott voltál ugyhogy most aztán most aztán :DDD jol megmontam :D igazábol remélem nem szopok vele mert végül is nem látszik az a rész és gondolom hogy mások is el éldegélnek ien alkatrésszel....nah ennyi :)

Na csőváz :lol: oh jut eszembe a biztosito 97 et fizet....szal jol járok..na télleg csákány

Link to comment
Megosztás:

Renzso nyomtam neked egy tizest csak hogy felzárkózz mögém, elém úgysem tudsz!
nocsak a sok hiú rendősgsi-s hogy hizlaltaja a máját carstyling-on ide meg b@sznak irni egy pofás, bő lére eresztett leírást az autójukrol sok képpel gazdagítva :) :lol:

:evil:

(csak az irigység beszél belőlem :wink: )

(minden nap kapsz majd egy tizest)

sztem ez igy nemééér :?

Link to comment
Megosztás:

Mivel minden nap ugyan olyan szépek maradnak autóink és lehet szavazni ezért miért ne!

Leírást meg majd akkor teszünk fel az opel klub honlapra ha a hemi végre felteszi a Blitz-es képeket amiket annyira akart anno most meg nesze...... :)

Tudom sok a dolga! Hemi add ki bérmunkába!

Link to comment
Megosztás:

nem tom mi az isten ment tönkre de bele mentem egy dolgozó lány kátyuba

és kb 2 km mulva az elindulasnal kisebb meglepetés ért

amikor fel bögött a motor én meg az istenért sem akartam gyorsulni

utana megaltam minden rendben volt vagyis ugy latszik

a kuplung még jo benne

mi törhetett el amiárt esetleg a féltengely kicsuszik??

egyszer lengökar !?

utána meg neztem mi van ha nagyot fékezek

elvileg minden a helyén van mert meg sem mozdult auto ....

Link to comment
Megosztás:

SXP!

Lehet hogy elcsesződött a futómű geometriája, ezért csúszik ki néha

a féltengely, ami amúgy nem egész 1cm-t van bent a difiben. Ehhez

elég egy kis csavarodás a lengőkaron, vagy elhajlás a gólyalábon.

Lehet hogy észre sem veszed ha nézed.

Szét kellene kapni azt a futóművet, és tüzetesebben megvizsgálni.

Meg jó lenne a bölcsőre is ránézni, az is kaphatott.

Link to comment
Megosztás:

A Tomi már megemlítette a Blitzes képeket. Tényleg nincsenek fenn az oldalon. :?:

Az én véleményem, hogy azért nem annyira rosszak azok a képek, hogy ne bírná el a honlap. Sokan írják be itt Európában a különféle keresőkben, hogy Blitz-Hits és ha a www.opelklub.hu v club is felugrik az azért nem annyira szar reklám.

De hát ha nincs idő akkor bocs.....

...és hát az idei fesztiválnak is jó reklám lenne, de ha nem kívánjuk közösen megtekinteni akkor is bocs.....én ott leszek!!!!

Link to comment
Megosztás:

Üdv Everyone!!!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!

Látom folyamatosan linkelgettek be az E-bay-ről hírdetéseket,hogy ezt vedd meg,meg azt vedd meg.

Ugy ha ott valaki licitál akkor kell valami megerősítés is, és ha esetleg enyém a legjobb licit akkor ki kell menni érte németbe és ki kell fizetni. Ez nektek megéri? Vagy nem így működik?

Please valaki help!!! Annyi jó alkatrész van kint takony áron hogy nagyon érdekelne ez a téma!!! Ha valaki bővebben tud erről a dologról kérem magyarázza el!!!!!

Köszi skacok!!!

Link to comment
Megosztás:

Ugy ha ott valaki licitál akkor kell valami megerősítés is, és ha esetleg enyém a legjobb licit akkor ki kell menni érte németbe és ki kell fizetni. Ez nektek megéri? Vagy nem így működik?
el lehet küldetni is, attol füg mit/mekkorát veszel - plussz költségekre lehet számítani

Annyi jó alkatrész van kint takony áron hogy nagyon érdekelne ez a téma!!!

Csak óvatosan! Sose tudod, hogy mikor veszel zsákbamacskát, és olyan hogy visszaküldés meg garancia nemtudom hogy létezik e :?

Link to comment
Megosztás:

Üdv Everyone!!!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok!

Látom folyamatosan linkelgettek be az E-bay-ről hírdetéseket,hogy ezt vedd meg,meg azt vedd meg.

Ugy ha ott valaki licitál akkor kell valami megerősítés is, és ha esetleg enyém a legjobb licit akkor ki kell menni érte németbe és ki kell fizetni. Ez nektek megéri? Vagy nem így működik?

Please valaki help!!! Annyi jó alkatrész van kint takony áron hogy nagyon érdekelne ez a téma!!! Ha valaki bővebben tud erről a dologról kérem magyarázza el!!!!!

Köszi skacok!!!

Nocsak a carstylingról valaki :twisted: Most már képben vagy gsi tekintetében :) :lol: Látom ebay-ból is segítségre szoruló vagy. :twisted: :twisted: :twisted:

Ha van kint ismerősöd és ő hozza haza a cuccot akkor éri meg a legjobban. Ha te adod a legjobb ajánlatot a és a kapalács nálad sújt le akkor cégtől függően megvan egy bizonyos türelmi idő amíg a zsetont átutalod. Ha ismerős kint nyima akkor csomizzák aztán postázzák neked, de ilyne esetben vámot kell fizetni (értéktől függően)

Link to comment
Megosztás:

Köszi Redline,Renzso!!!

Azt tudtam eddig is hogy elég nagy zsákbamacska de hááát néha az embernek kockáztatnia kell!!

Szóval postázzák is? Gondolom ha rájön a postaköltség,meg a vám akkor már nem annyira érik meg a dolgok! Vagy nem?

Van valakinek már ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vett már valamelyikőtök valamit is az e-bay-ről?

Link to comment
Megosztás:

Vett már valamelyikőtök valamit is az e-bay-ről?

én még nem (akkor meg mi a f@sznak akarok tanácsot adni)

igaz még nem volt semmire szükségem, de remélem a jövöben ez változni fog :twisted:

azonkivul a legtobb cuccot NÉMET auto lévén NÉMETEK hirdetnek NÉMETÜL. Hiába volt 4 évig tantárgyam a német mostanra mindent elfelejtettem :?

Link to comment
Megosztás:

Hááát németül én se tudok egy kukkot se,de azért egy két dolgot kitudok bogarászni!

Most is lenne kapásból 2-3dolog amire egyből lecsapnék csak háát nem ismerem az anyagi vonzatok!! (pl. postaköltség,vám,stb...)

Keresd Kess-et!

Ő pont most vett így egy ültetőszettet. Igaz neki van kint ismerőse aki hazahozza, így a postaköltség és a vámterhet lejönnek. Így megérte, bár nem tudom, hogy most Ő már utalt-e.

Mert azt sem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy az utalásnak is vannak költségei, főleg ha nincs €-d és forintszámláról utalod.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.