Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

21/5W-os is belemegy ám. :D

Bele, de nem ül benne biztosan, néha kialszik.

Nagyobb a baj, mint gondoltam mert a kis lámpa rész konkrétan ki is törött a lökhárítóból meg elnyomhatott valamit a csomagtér ajtón mert megvan szorulva. Nem is feszegetem majd ha jön a kárfelmérő..Szerencsére a a károkozót megtalálták egyből. Pedig gondoltam ma éjszaka autózom egyet csak úgy végre. Eléggé elcseszte a kedvem a "kedves" hölgy:(

Nem volt egy atomfizikus ha miután megállt , gondolt egyet és lelépett. :omg: Engem is meglöktek nemrég, nekem csak a lökös repedt végig, elküldtem a huha anyjába a nyekergő picsát, és megcsináltam itthon, persze közel sem lett tökéletes. <_<

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Nagyobb a baj, mint gondoltam mert a kis lámpa rész konkrétan ki is törött a lökhárítóból meg elnyomhatott valamit a csomagtér ajtón mert megvan szorulva. Nem is feszegetem majd ha jön a kárfelmérő..Szerencsére a a károkozót megtalálták egyből. Pedig gondoltam ma éjszaka autózom egyet csak úgy végre. Eléggé elcseszte a kedvem a "kedves" hölgy:(

a rendszámvilágítás a legkevesebb, azt még a sarki zöldségesnél is kapsz. Az a parás, hogy szorul a csomiajtó. Sanszos hogy rövidebb lett az autód pár centivel... lökös alá mindenképp nézz be, a baj ott van. A lökös oldala nem áll el?
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Lehet így akarnak ismerkedni ezek a nők, ti meg nem értitek :)

Háát...tudod van az a mondás, ha egy férfi kinyitja az autó ajtaját a nőnek akkor vagy a nő új van a kocsi. Én is kinyitom az ajtót azasszonynak pedig egyik sem új. Csak nem szeretem ha úgy baccák be mit a klozetajtót, meg a biztiöv feltekercselők sem újak már, és volt hogy odabacták a csatot. Szóval agy nem ismerkedünk. <_< :D

a rendszámvilágítás a legkevesebb, azt még a sarki zöldségesnél is kapsz. Az a parás, hogy szorul a csomiajtó. Sanszos hogy rövidebb lett az autód pár centivel... lökös alá mindenképp nézz be, a baj ott van. A lökös oldala nem áll el?

Úgyis van egy listám tojás, sárgarépe, zeller, kérek ebből is fél kilót. :D De szerintem addíg ne bontsa meg amig ki nem ér a kárszakértő, aztán neki majd el kell mutogatni minél több nyavaját ott hátul. Egy ismerősnek bent volt a nem éppen olcsó cangája a kocsiban arra is kapott lóvét, ferde lett (vagy volt? ) a hátsó villa.

Link to comment
Megosztás:

Krisszke.

Valószínűleg a hátfal is megrogyot!ha ott a kár szakértők. akkor nyisd ki és akkor nézd majd meg az ajtó zsanért is mert a sokornöm egy mazdát tolt meg hátulról és a mazdának még a zsanér is meghajlot a pofontol.pedig nem volt nagy az ütés.

Egymásba tolatak.75000ft itéltek meg mind a 2félnek .

Link to comment
Megosztás:

Most mondjátok ha kell még valami fastra cucc, mert ma megyek le a szülőkhöz és ott a "raktár" :D

Magasságállító tekerentyű jólenne. Összeraktam (jóvanna, összedobáltam) az elejét, de sz.r érzés, hogy van állítható fényszóróm, vannak rajtuk motorok, be vannak kötve, kábel bemegy a műszerfalba, a saruk ott vannak a csatlakozóba, és egy nyomorult kapcsoló miatt nem tudom föl le tekergetni unalmamban :D :D

Link to comment
Megosztás:

Magasságállító tekerentyű jólenne. Összeraktam (jóvanna, összedobáltam) az elejét, de sz.r érzés, hogy van állítható fényszóróm, vannak rajtuk motorok, be vannak kötve, kábel bemegy a műszerfalba, a saruk ott vannak a csatlakozóba, és egy nyomorult kapcsoló miatt nem tudom föl le tekergetni unalmamban :D :D

Nekem meg csak kapcsoló van, de nincs állító a lámpánál. Viszont a kapcsoló be van ledezve. :D

Link to comment
Megosztás:

Magasságállító tekerentyű jólenne. Összeraktam (jóvanna, összedobáltam) az elejét, de sz.r érzés, hogy van állítható fényszóróm, vannak rajtuk motorok, be vannak kötve, kábel bemegy a műszerfalba, a saruk ott vannak a csatlakozóba, és egy nyomorult kapcsoló miatt nem tudom föl le tekergetni unalmamban :D :D

Van magasságállítós kapcsolóm, keress meg privátban, ha érdekel! ;)

Módosítva : Davee
Link to comment
Megosztás:

Krisszke.

Valószínűleg a hátfal is megrogyot!ha ott a kár szakértők. akkor nyisd ki és akkor nézd majd meg az ajtó zsanért is mert a sokornöm egy mazdát tolt meg hátulról és a mazdának még a zsanér is meghajlot a pofontol.pedig nem volt nagy az ütés.

Egymásba tolatak.75000ft itéltek meg mind a 2félnek .

Leadtam a lapot ma a postán(ott van a biztosításom), a nőnek az Allianznál, ha minden igaz. Elvileg jövőhét elején jön a kárszakértő addig hozzá nem érek. A csomagtérajtón van egy kis horpadás középen, a zsanér, teleszkóp nem tudom, hogy sérült-e, mert szerintem pont a zárat is eltalálta azért nem nyílik. De mivel már volt baloldalt egy kis nyomás amúgy is a csomin, ezért a legjobb az lenne ha cserélnék az egész ajtót:D Amúgy még nem volt ilyen ügyem, hogy működik?a kárfelmérő megállapít egy összeget és abból kell megcsináltatnom vagy megcsináltatom saját pénzen és utána ők kifizetik vagy hogy?Ja és köszi mindenkinek!:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.