Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Igen az kiment a fejemböl!!!!bocsánat:-)

De ma belemászot az elektro szaki aki azt valoszinüsiti hogy a főtengely jelado lesz a ludas.

De hogy jo legyen a képlett a gyári csatit levágták a kocsiba lévö korbácsrol igy forrasztani kell!az hogy pluszba jol érezzem magam ma megy nyaralni a szaki aki ért is hozzá és csak pénteken jönn haza,nekem meg pénteken kénne elfoglalnom a szállást balcsin!mért is ne ilyenkor jöjjön a problem.:-(

Van ilyen motorkotegem pesten amuuuuugy. Meg jelado is.
Link to comment
Megosztás:

Mote kártyát más sem kapja meg?

Írj Mackósajt-nak, előfordul, hogy késik. Enyém sem jött meg egy hónapja. :confused:

Mivel aránylag kevés klubtag van áttérhetnének rá, hogy pl. negyedévente van érvényességi idő és aki esetleg késik a befizetéssel eldöntheti, hogy a korábbi vagy a későbbi időpontot választja. :)

Link to comment
Megosztás:

Spzoli.

Ami neked van korbács köteg az c18xe be valo?

Nagy szopás a komplet köteg cseréje a motortérben?mit kérnél érte?jeladot elméletileg ma hozzák meg ujat.esetleg jeladostul mit kérnél érte hátha az gyári ami nálad van?

Tegnap irtam priviben csak nem jelzi a rendszer..illetve ha elolvasod akkor azt irja h kileptem. Irok megint.
Link to comment
Megosztás:

Maci intézi a kártyás dolgokat, de tavasszal leesett a robogóról, és azóta nem a gerince tartja össze hanem egy műanyag teknőspáncél. Lassan összeforr már, aztán intézi a kártyákat.

Az tudtam hogy Maci intézi, írtam is neki privit. Csak nem tudtam hogy szegény balesetezett..

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Spzoli

Miben külömbözik az xe és az xev köteg?

Privit nem tudok neked irni mert valami hibát jelez!

Mert valami külömbség tuti van mert akkor tul egyszerű lenne a javitás ha egy kaptafa a kettő!?én meg most szivni nem szeretnék a kocsival mert igyis sok let rá szánva most a szánalmas fizetésemböl.

Link to comment
Megosztás:

Spzoli

Miben külömbözik az xe és az xev köteg?

Privit nem tudok neked irni mert valami hibát jelez!

Mert valami külömbség tuti van mert akkor tul egyszerű lenne a javitás ha egy kaptafa a kettő!?én meg most szivni nem szeretnék a kocsival mert igyis sok let rá szánva most a szánalmas fizetésemböl.

Sztem a c18xen nincs egr..aztan passz. Ha meg tudod forrasztani akkor csinald. :)
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.