Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

szaroznék Én teso a motorháztetö hosszabito szemöldökös szarral,de nem válaszoltál a mailra! :twisted:

nem kaptam meg!de ha el akarod adni szolj!!!!mennyiért vetted?mondjuk el akarom adni a vasat,de ha ugyvan megveszem,mert szintén Astrát veszek ha igaz. :)

Link to comment
Megosztás:

MA puhítottam chipp ügyben! Mondtam hogy most lesz a névnapom... (Szeretném ha ti sem felejtenétek el - lepjetek meg egy vezérműtengellyel :wink: )

Egyenlőre csak annyit mondott hogy jó, meg valamit mormogott az orra alatt, hogy ennyi pénzt elszarni ilyen baromságra.....

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Most kaptam választ a "Dudástól" kart. védő ügyében:

"Vaslemezből kéne csinálni, ha van rá hely! Látatlanban 25-30 eFt körül gondolom. DE! Látni kéne!"

Felhívtam! Az ára valszeg ennyi lesz, kevesebb nem.....

Ja meg 4 napra ott kell hagyni az autót.....

Más lehetőség után kell néznem.... (alákötözöm a Gabit mert azt monta 15 körül lesz...) :) :wink:

Üdv.: Atommanó

Megyek haza és hajlítok magamnak kart. védőt alufóliából.... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Skacekok a minap szétrágott két vizcsövemet egy nyest vagy mi ,a fene a fogait van valakinek ötlete mivel lehet elriasztani a környékről :) Mélykék vigyázz a gépedre mert itt garázdálkodik a kerületben a genyó de csak az opelt azt szereti mert egy c corsa vezeték köteget is meg csócsált

Link to comment
Megosztás:

Karteres témában :sztem bármely lakatos 5 ropiért dolgozik a dologgal 2-3 orát és fel is rakta....ez igy sztem korekt is lenne.....az anyag meg csak nem lehet 25 pénz?! miböl van az aranybol?! szal nekem is soKKnak hangzik annak ellenére hogy nem vaok szagértö....

de majd a Gabi mint mindig megaszondja :) (valszeg nagy % igazság tartalommal :) )

hali

Link to comment
Megosztás:

Nem sok 1 kicsit az a 30 ropi egy lemezért :shock: :?: Ne értesetek félre, nem akarok ellene szólni, de azért ez durva... akkor ezexerint nekem is home-made lesz a Kprotector :)

koma ha lejjebb szoritjátok 10 körülre szolj nekem is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Hali!!

Általános kérdésem lenne : sima 3a astrára rámegy a gsi hátsó hidja ??

Azt mondják, persze az eladó, hogy igen de az egyik tárcsás a másik nem vagy semmi összefüggés????

tanx :roll:

ha rám halgatsz..... :)

akkor veszel egy GSI-t!ne told a lecsot mint az örült!add el vegyél rendes vasat!nelegyél olyan mint Én! :wink: :idea:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.