Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Átlagosan átlagosan!

Csak azé me "úgy ment a hétvégén, hogy én is megijedtem"!

Egyébként küldtem mailt!

Egy példával illusztrálom, hogy miért is megy jól.

Te egy bútár vagy és úszol a víz alatt. Szádban a lélegeztető, de a lélegeztető szűrője bekoszolódik és egyre kevesebb levegőt kapsz, így nyilván a kevesebb oxigén hatására mozdulataid lelassulnak.

Majd a fölötted ringó csónakból egy jóakaród egy vadi új szipkát juttat le amin már rendesen kapod a levegőt, az oxigén eléri az agyacskádat és máris a tepóid felgyorsulnak a halak meg összeszarják magukat, hogy új faj jött létre.

Érted? SZŰRŐT CSERÉLTEM!!!! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tapsoljuk meg ! (Taps.........) Hurrá (örjöng a nép) Sikerült (Hullámzik a tömeg) Király (a nép Renzso Renzso szavakat skandálva elvonult a Hősök teréről a parlament elé)

Gsi.Tamás közvetített a Hősök teréről a MOTE Fórumában!

Be vagy aszva így korán reggel???? Vagy mi van??? :roll:

Link to comment
Megosztás:

Sonique!

Ugye van némi ismereted az elektromosságban ill. van kapcsolási rajzod az órához! Nekem volt a kadettemben (D KADETT GTE) és egy MAXABOs

srác rakta be és még neki is nézni kellett a könyvet! Mert állítólag könnyen el lehet szarni az órát!

Ugyhogy vigyázz!

ya némi ismeret van :)

már csak 1 vezeték et nem tudok hova kötni

a többi már meg van

egyébként azért nem olyan bonyolult ha meg van

az LCD csati X8 kiostása és az astra X22 X21 kiosztasa is szinek szerint is

majdnem minden ugyan az csak itt kell plussz 2 kábel

egyedül az lcd vilagitas bekötésével van kis bajom nem tom értelmesen leforditani az egyik csatlakozás nevét

az astranal a két kapcsolt +12v egyértelmü csak hogy ez egyiket hova kötöm az nem

ha valaki tud segiteni itt van mint nem tok megoldani

az x8 csati hoz kétféle leirast is csatolok

én ugy kötném hogy

x8-15 -x21-14

x8-5 -x21-5

de ekkor még ott marad az x8 on a 16 os pin

és a 3 as pin

az x21 en pedig még mindig ott a dilemma hogy a x8 -hoz az x21-5 ös vagy 9es pin menjen ???

X21 csati

X8 csati

X8 csati

Link to comment
Megosztás:

Ize, mint lelkes hozza nem erto amator erdeklodnek, hogy a benzinszuro merrefele talalhato a kocsin? :lol:

A pollenszurot mar megtalaltam es megallapitottam hogy frankon szar helyen van :) Az olajszuro meg gondolom az a kis henger ami fektetve kilog a gyujtas kabelek alatt...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!!

MEgkellene neznem/kicserelni a kmora spiralt, mert vagy kijott a muszeregysegbol vagy elszakadt. A kerdes hogy kezdjek neki a muszeregyseg kioperalasahoz?:))

koszi

Leszeded a boritast a kormanyrudrol (alul van 3 csavar, tetejet 2 tartja a kormanykerek mogott kis kupakok alatt - forgatod a kormanyt meglatod), leszeded keretet a km ora elol (felul van 2 csavar, meg talan alul oldalt is 1-1), aztan kipattintod az iranyjelzo kart/ablaktorlo kart a helyerol hogy ne legyenek utban, utana kozzafersz a km ora csavarjaihoz (alul ketoldalt 1-1 meg felul kozepen 1 ha jol emlekszem). Utana ki tudod forgatni annyira hogy moge tudjal nyulni... De a kicsereles allitolag nem egyszeru, en inkabb megcsinaltattam a szervizben.

Link to comment
Megosztás:

GH!

A tank mellett van, egy hengeres tárgy, elöl-hátul cső jön belőle.

Biv!

Váltóról lecsavarod a másik végét, szabadon lógjon.

Aztán elkezded bontani sorban:

- Kormányoszlop-borítás

- Műszeregység-borítás

És akkor már hozzáférsz a műszeregység csavarjaihoz, ki lehet venni.

(óvatosan engedd utána a spirált is a motortér felől, mert néha nagyon

szoros a gumi a homlokfalon)

Link to comment
Megosztás:

Ha emelővel megemeled (és a biztonság miatt alá is pakolsz), akkor

már bőven hozzáférsz egy befekvéssel... :)

Gyerekjáték kicserélni, max. a rögzítőpánt csavarja van szétrozsdásodva.

Ja, és az új szűrőhőz lehet hogy kell két új bilincs is majd.

Link to comment
Megosztás:

No ma ki probaltam az LCD -t astraban mert végre olyan állapotba került hogy muködik :)

és mindent sikerült elsöre jol bekötni

a jelado meg nem volt benn a kocsiba igy maga a kilometer ora meg nem muködött de a többi muszer már igen ...

és tok jol fog kinézni ha végre elkészülök vel e!!!

a képeket hajnal 5 kor már be linkeltem ha minden igaz de szerintem az admin tul nagynak találta :lol:

vagy én voltam tul almos és elfelejtettem elküldeni

igy a következö linkeken meg nezhetitek a képeket .

sorry de nem legjobb minöségü képek :D

LCD 1

LCD 2

LCD 3

LCD 4

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.