Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

egyébként a piros hátás elérhető fóliával, és eyzserűbb is, illetve festett izzóval is.

a kékkel nem lehet, csak ledesítéssel jó munkát végezni :D

gondolkodtam már vallami hőálló üvegfestéken de még nem találtam meg az igazit..

pláne eredetileg kékre tervezttem az egész világítást, de pirosat kaptam...megteccett, marad :) :D

Link to comment
Megosztás:

Én nemrég vettem kuplungbowdent, mert már kicsit odavan a külső borítása, aztán előbb lecserélném mielőtt csak egy sebességem lesz. Ha jól emlékszem 2,800 Ft volt. Amúgy könnyen kell járnia a pedálnak, mert határozottan emlékszem, hogy anno '93-ban egy 0 km-es F Astrának majdnem kirúgtam az alját az első kuplungolásnál.

Link to comment
Megosztás:

A bowdenes témához: Én is nemrég vettem. Utcán cseréltem és még napraforgóolajat is kapott. (itt jegyzem meg nem lett keményebb később sem... :) )

Nekem is 2700 körül volt, de javaslom mielőtt beszerzed vedd ki a régit. Vagy menj a vassal vásárolni és had válasszon ő a lehetőségek közül.

Én beleestem abba a hibába, hogy elmentem és azt mondtam hogy ilyen meg ilyen autóba, ilyen évjáratba szeretnék bowdent. Elémkerült 3 darab, persze, hogy nem a jót választottam.... :D

És akkor zuhogó esőbe vissza a jóért...

Link to comment
Megosztás:

Na és az aktuális téma.

Úgy látom elsősorban Fpepe-hez, de senki ne fogja vissza magát!

SZóval megérkezett Hening műszerfala.

Csak a kilométeróra mutatóját nem tudom levenni.TEhát első kérdés: Hogy kell? :)

Használjam az energiámat vagy van valami cseles megoldás a levételére???

Másik: Azt hogy lehet megoldani, hogy a mutatók más színben pompázzanak, mint a számlap háttérvilágítása?

Mert ugye a mögötte lévő üveg(?) anyagában vezeti és töri a fényt, ami a számlap többi részét is megvilágítja.

Szóval egyelőre ennyi! :D

Link to comment
Megosztás:

Na és az aktuális téma.

Úgy látom elsősorban Fpepe-hez, de senki ne fogja vissza magát!

SZóval megérkezett Hening műszerfala.

Csak a kilométeróra mutatóját nem tudom levenni.TEhát első kérdés: Hogy kell? :)

Használjam az energiámat vagy van valami cseles megoldás a levételére???

Másik: Azt hogy lehet megoldani, hogy a mutatók más színben pompázzanak, mint a számlap háttérvilágítása?

Mert ugye a mögötte lévő üveg(?) anyagában vezeti és töri a fényt, ami a számlap többi részét is megvilágítja.

Szóval egyelőre ennyi! :D

lengyel megoldás

:D

Link to comment
Megosztás:

Csak a kilométeróra mutatóját nem tudom levenni.TEhát első kérdés: Hogy kell? :)

Láttam valahol, hogy egy egyszerű villával (lopjál a konyhából, ha nem látja az asszony!) nyúltak alá, és feszegették le.

Én nem próbáltam még. Csak saját felelőségre!

Nagyon vigyázz a számlapon levő fóliára is!

Link to comment
Megosztás:

Van egy OFF kérdésem.

Az előző verdám bontásra itélt, mozgásképtelen, lejárt műszakival.

A bontóban azt mondták, vigyem be, nem kell érte fizessek! :)

Volt egy olyan kóbor ötlet, (tanács), hogy egy külföldivel (itt van a Román határ) kössek adásvételi szerződést, és akkor meg van oldva a forgalomból való kivonás.

Járható út ez szerintetek?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.