Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mert az opel nem süllyedt volna el, mi ? :P

A szuszkó viszont ahogy kihúzták, megrázta magát, majd pöccre beröffent. Ott voltam, láttam.

:D :D :D

Nem is az a poén, hanem ahogy elnéztem a kompot, ugy 3-4 métert kellett tolatni amig elért a vízig, gondolom közben meg a matrózok üvöltöttek mint az állat! Én is indultam már hátrafelé figyelmetlenségből, de amint moccant az autó rájöttem a tévedésre, és korrigáltam. :D Nem lestem csodálkozva métereken keresztül, hogy most mi van?! ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptam ajándékba egy ilyen speciál 2x2 fokozatú fűthető és masszírozó üléshuzatot, mit ne mondjak az orgazmus határa környékezett. ;) :D

Full baba, hogy nem csak az alsó hanem a derék részén is masszíroz de azt is pulzálva. Eszméletlen jól esett, az asszonypajti le is akarta nyúlni magának. Na persze, még mit nem...

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptam ajándékba egy ilyen speciál 2x2 fokozatú fűthető és masszírozó üléshuzatot, mit ne mondjak az orgazmus határa környékezett. :D :P

Full baba, hogy nem csak az alsó hanem a derék részén is masszíroz de azt is pulzálva. Eszméletlen jól esett, az asszonypajti le is akarta nyúlni magának. Na persze, még mit nem...

Orgazmus?Hmmm... :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap kaptam ajándékba egy ilyen speciál 2x2 fokozatú fűthető és masszírozó üléshuzatot, mit ne mondjak az orgazmus határa környékezett. :P ;)

Full baba, hogy nem csak az alsó hanem a derék részén is masszíroz de azt is pulzálva. Eszméletlen jól esett, az asszonypajti le is akarta nyúlni magának. Na persze, még mit nem...

Nincs kielégítve az asszony? :D

Link to comment
Megosztás:

Nincs kielégítve az asszony? :D

Hehe, jó poén! Tartok tőle, hogy hadirokkant léttemre jobban bírom mint ő. ;)

Amúgy meg azt a "bizonyos bilit" igencsak fordítva kéne a helyére tenni, hogy hatást érjen el nála a vibrósmocik elhelyezésénél fogva. Egyébként női sofőröknek ellenjavallott pont ezen mellékhatása miatt. Eléggé összetörte már azt a szerencsétlen kocsit anélkül is.

Link to comment
Megosztás:

Na szóval, csináltam a kocsihoz egy kis dobbantót, mivel aknám nincs, ezért eddig minden kis apróságért meg kellett emelnem a járgányt.

kép 1

kép 2

Hát mit mondjak, bár a kézifék mellett sebességet is kapcsoltam, nagyobb biztonságba éreztem magam a kocsi alatt , amikor bakolva volt. Lehet hogy teszek a gerenda végére vmi éket is . :D Ha már alatta voltam kicsit húztam a karter tömitésnél a csavarokon, majd letöröltem benzines rongyal az olajcseppeket. Holnap meglessük az eredményt.

Link to comment
Megosztás:

ékelni mindig is kell!!!

ha tulhúzod azokat a csavarokat mégjobban fogja engedni

eljárás:

kipufot szétbontod előla két csavarral, leveszed a kartert, persze olajat leengedted csak ezután.

megtisztogatod, én megpucolgattam a motor belsejét is ameddig be tudtam nyulni, pszta és uj tömítés.

megéri, mert nekem 2 litert kellett utánaönteni 15ezer km után... igen igen ez 5el több... de azóta mentem vele már majdnem 4 ezret, és nem fogyott semmit sem.

és nem5-10km után néztem a szintet, hanem 150kmek után, szóval a savak stb meg a lecsapódás nem emelték a szintet.

Link to comment
Megosztás:

az igazi egy jó csáposemelő lenne...azon lehet mindet cserélni, féket kipufogót mindenhez hozzáférsz.

dehát az nem olcsó

Majd tervbe van garázs építése aknával. Mivel most cseréltem karter tömitést, most nem fogok mégegyszer nekiesni. :D Amúgy sem csepeg nagyon, inkább csak szivárog. 1-2 deci volt a fogyás de hát 23000km-hez közeledek, ezért szerintem nem vészes.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.