Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Egyszer voltam egy kiscsávónál annak volt tele a szobája Star Wars modellekkel, damilon lógtak a plafonról, lekapcsolta a villanyt, villogtak a lézerlövések, meg szólt a magnóból az efekt hozzá, tök olyan volt minha ott lennék én is. A gyerek kicsit fanatikus volt, vki megverte a homokozóban, felment a Dart Vader szerkóért, hogy most ketté lézerkardozza, szerencsére a szülők lekapcsolták amint az előszobán hörgött kifelé. :lol: A csávó 7-8 éves lehetett, kölföldről kapta a cuccokat, hol volt nálunk abban az időben a kapitalista Lucas? Én akkor még russzki elemes tankkal játszottam meg tűzköves pisztollyal. :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: Elevenebben, mint a pirosba becsúszás... :)

ööö izé... mentünk a kocsival.. izé... júnó... izééé. piros? sárga? zöld?? izé... ööö.. egyremegy.

De amikor 1983. május 4-én, 3 nappal közvetlenül a május 1-ei felvonulás után, mikor kis kékkockás ingemben, kertésznadrágomban játszottam a Kun Béla utcai homokozóban, nevezett Kovács Pistike, 9éves gyermek odalépett hozzám, és fizikailag bántalmazott. Letépett 2 gombot az ingecskémről, valamint lerombolta a homokváramat is. Azonnal rohantam a dártvedér jelmezemért, de szüleim nemtetszésének engedve úgy döntöttem, hogy nem hasítom ketté a renitens hobbitot :P

Izé... piroslámpa... izé... milyen piroslámpa? :lol:

VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR :P

Link to comment
Megosztás:

ööö izé... mentünk a kocsival.. izé... júnó... izééé. piros? sárga? zöld?? izé... ööö.. egyremegy.

De amikor 1983. május 4-én, 3 nappal közvetlenül a május 1-ei felvonulás után, mikor kis kékkockás ingemben, kertésznadrágomban játszottam a Kun Béla utcai homokozóban, nevezett Kovács Pistike, 9éves gyermek odalépett hozzám, és fizikailag bántalmazott. Letépett 2 gombot az ingecskémről, valamint lerombolta a homokváramat is. Azonnal rohantam a dártvedér jelmezemért, de szüleim nemtetszésének engedve úgy döntöttem, hogy nem hasítom ketté a renitens hobbitot :lol:

Izé... piroslámpa... izé... milyen piroslámpa? :)

VÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉR :lol:

Tudjátok mit! Ezt nektek!

Link to comment
Megosztás:

Akksi rögzítésére való közdarab. Az akksi tetején van, kis lemez, két menetes furattal, amibe a kampós végű menetes szár megy. Bótot hívtam, azt mondták, csináljam meg hom-méd... Gondoltam, előtte megkérdezem itt :lol:

Azt tényleg egyszerűbb megcsinálni mit szerezni. :lol:

Nekem volt egy a garázyban de sok éve nemláttam.

Link to comment
Megosztás:

És ha addig éhenhal? :P Nem szabad ám ekkora kockázatot vállalni :P

Messze van a garázs (kb 16 kilométerre)

Meg hideg is van és a posta is messze van meg lehet,hogy meg sem találnám.

A régifajta Swifteknek (a külön helyzetjelzősöknek 96 előtt) simán kilehet nyitni a motorháztetejüket.

Felnyúlsz az első rendszám mögött a lökös mögé és meghúzod a zár mellett a bowdent.

Hopp!! Már ki is nyílt a mocitető. :lol:

Lopj egyet magadnak az gyorsabb. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Messze van a garázs (kb 16 kilométerre)

Meg hideg is van és a posta is messze van meg lehet,hogy meg sem találnám.

A régifajta Swifteknek (a külön helyzetjelzősöknek 96 előtt) simán kilehet nyitni a motorháztetejüket.

Felnyúlsz az első rendszám mögött a lökös mögé és meghúzod a zár mellett a bowdent.

Hopp!! Már ki is nyílt a mocitető. :lol:

Lopj egyet magadnak az gyorsabb. :lol: :)

Mindig is tudtam, hogy itt ilyen életrevaló tanácsokat lehet kapni :P

Link to comment
Megosztás:

Messze van a garázs (kb 16 kilométerre)

Meg hideg is van és a posta is messze van meg lehet,hogy meg sem találnám.

A régifajta Swifteknek (a külön helyzetjelzősöknek 96 előtt) simán kilehet nyitni a motorháztetejüket.

Felnyúlsz az első rendszám mögött a lökös mögé és meghúzod a zár mellett a bowdent.

Hopp!! Már ki is nyílt a mocitető. :lol:

Lopj egyet magadnak az gyorsabb. :lol: :)

Én nem reszkíroznék Swift alkatrészt tenni az Astrába! Még ha csak ilyen jelentéktelen alkatrészt is. Aztán majd a tüzoltók húzzák ki az árokból a kocsit, és tanakodnak hogy tudott összetörni így egy Astra, és akkor az egyikük felkiállt.: Láttátok az akksi rögzítésére való közdarabot?! Egy Swifté! Rés támadt a pajzson! :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.