Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Szevasztok!

Igazából lenne 2 kérdésem remélem tudtok segíteni az egyik az lenne hogy 2002-es Astra F-em van és ködfényszorót szeretnék rá tenni és hogy ez lehetséges-e?és kb mennyiért?meg hogyan?

A másik pedig az hogy szeretnék egy Mp3-as rádiót venni a kocsiba most egy régebbi kazettás van benne hogy ez mennyire bonyolult a beszerelés és az ára ennek??

Köszönöm a segítségeteket előre!

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartárs urak és hölgyek!

Mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én délelőtt általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

www.tvn.hu_98dd0d9a5297735911f38f9de6f2d3a4.jpg

A sapkámat meg nem fikázni a "konkurencia" miatt!!! -pecázni pont megfelel ha valamiért mérgemben megtaposom

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) ;)

Link to comment
Megosztás:

Csak tudományosan...

Barátaimmal beszélgettünk, amikor egyszer csak valaki kijelentette, hogy olvasta valamelyik újságban, hogy a sör női hormonokat

tartalmaz. Elhatároztuk, hogy ezt az állítást tanulmányozni fogjuk, s így (természetesen kizárólag tudományos célokból ;) ) megittunk fejenként 10 üveg sört.

Tanulmányi munkánk eredménye 10 sör után:

- rengeteg hülyeséget dumáltunk össze,

- nehezen, de főleg rosszul vezettük gépkocsinkat,

- nem gondolkoztunk logikusan,

- egyikünk sem volt hajlandó elismerni, hogy téved, amikor teljesen egyértelmű volt a tévedésünk,

- minden öt percben pisilni mentünk, természetesen együtt

Ezek után egyetértettünk abban, hogy kutatásunk bebizonyította az újságcikk pontos és a sörben valóban női hormonok vannak... :P

Ez mekkora igazság! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Igazából lenne 2 kérdésem remélem tudtok segíteni az egyik az lenne hogy 2002-es Astra F-em van és ködfényszorót szeretnék rá tenni és hogy ez lehetséges-e?és kb mennyiért?meg hogyan?

A másik pedig az hogy szeretnék egy Mp3-as rádiót venni a kocsiba most egy régebbi kazettás van benne hogy ez mennyire bonyolult a beszerelés és az ára ennek??

Köszönöm a segítségeteket előre!

Ködfényszórót lehet beszerelni, vagy te scinálod kapcsolási rajz alapján, ekkor a mukadíj ugye ingyen van, vagy elviszed autóvillamosságihoz, ekkor meg majd ő megmondja az árat. Az anyagköltség meg attó föggg, mennyiért kapsz bontóban, on-line aukción, vagy újat boltban. Csak egy példa.:klikk ide.

A rádióra ugyanez vonatkozik. Ha újat veszel, van ahol be is szerelik. Az ára márka és minőségtől függ.

Zotya! Hűha! ;) ;)

Erre csak ezt tudom reagálni. ;)

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Igazából lenne 2 kérdésem remélem tudtok segíteni az egyik az lenne hogy 2002-es Astra F-em van és ködfényszorót szeretnék rá tenni és hogy ez lehetséges-e?és kb mennyiért?meg hogyan?

A másik pedig az hogy szeretnék egy Mp3-as rádiót venni a kocsiba most egy régebbi kazettás van benne hogy ez mennyire bonyolult a beszerelés és az ára ennek??

Köszönöm a segítségeteket előre!

Hú! Én tavaly kérdeztem a ködlámpát, amikor cseréltem a lökhárítókat, mert én is szerettem volna gyári, beépített ködlámpát és nekem darabonként 9-10e-et mondtak! Az szerintem sok érte! Inkább lemondtam róla!A két ködlámpa árából letudtam az első és hátsó lökhárítócserét! ;)

Link to comment
Megosztás:

Üdv cartárs urak és hölgyek!

Mivel megfogtam az év első potykáját (ami egy gyönyörű szép 4 és fél kilós tükrös) így a Május 1.-én délelőtt általam szervezni kívánt "reload" II. Berettyóújfalui Opelos klubok találkozójára máris beajánlom egy jó bográcsozásra!!! ;)

Hely: szokásosan a Berettyóújfalut és a Berettyószentmártont összekötő hídnál található füves parton el leszünk mint tavaly (ahol ráadásul elkezdtem a klubos pályafutásomat). Mindenkit nagy szeretettel várok/várunk! ;)

http://s1.images.www.tvn.hu/2009/04/27/18/...f9de6f2d3a4.jpg

A sapkámat meg nem fikázni a "konkurencia" miatt!!! -pecázni pont megfelel ha valamiért mérgemben megtaposom

Evőeszközöket mindenki hozzon magával, fűszert és egyéb belevalókat aki tud hozni azt szivesen fogadjuk (mármint alapanyagokat úgyhogy nem félreérteni!) :P

én mennék szívesen, de akkor mi még vetünk. Már elmennék egy ilyen talira szívesen! ;)

Link to comment
Megosztás:

május elsején?

bár a vetés nem ismeri még akarácsonyt se azt tudom ;)

én se tudok sztem menni :S

hát nem! Ma is tárcsáztam meg kombinátoroztam, a nagygép pedig szántott! ;) A nagygép már vagy 2 hete le se volt állítva. 24-ből 24-et megy. Az elseje nekünk kint a földön lesz, örülünk, ha végre elvetünk. még 40hektár van, amit meg kell tárcsázni, felszántani, kombinátorozni, elvetni. Utána pihi. ;)

Link to comment
Megosztás:

hát nem! Ma is tárcsáztam meg kombinátoroztam, a nagygép pedig szántott! ;) A nagygép már vagy 2 hete le se volt állítva. 24-ből 24-et megy. Az elseje nekünk kint a földön lesz, örülünk, ha végre elvetünk. még 40hektár van, amit meg kell tárcsázni, felszántani, kombinátorozni, elvetni. Utána pihi. ;)

említetted, hogy dj-s kedtél

neved mi volt:

dj traktor

dj kombinátor

dj tárcsa

dj kombájn

dj nagygép

? :P

;)

bocs rem nem haragszol, de a traktrodjprogirol eszembejutottál -_-

Link to comment
Megosztás:

hát nem! Ma is tárcsáztam meg kombinátoroztam, a nagygép pedig szántott! ;) A nagygép már vagy 2 hete le se volt állítva. 24-ből 24-et megy. Az elseje nekünk kint a földön lesz, örülünk, ha végre elvetünk. még 40hektár van, amit meg kell tárcsázni, felszántani, kombinátorozni, elvetni. Utána pihi. ;)

Milyen márka a nagygép? Csak nem a nagy zöld amit a magyarok amerikában gyártattak le egy szarvasos logoval?

Link to comment
Megosztás:

Hú! Én tavaly kérdeztem a ködlámpát, amikor cseréltem a lökhárítókat, mert én is szerettem volna gyári, beépített ködlámpát és nekem darabonként 9-10e-et mondtak! Az szerintem sok érte! Inkább lemondtam róla!A két ködlámpa árából letudtam az első és hátsó lökhárítócserét! ;)

Vetrán van fenn asszem komplett lökhárító lámpákkal 15e körül.

Link to comment
Megosztás:

20-ért első és hátsó?

Igen! Miért? A Gastroyalnal dolgoztam tavaly és seggbevágták Gizit úgí. hogy parkoltam! ;) Csak a lökhárító tört. De ha már a hátsót cseréltem, akkor előre is újat tettem. Vásárosnaményba hordtam kaját és ott rendeltem egy autósboltba. Szerintem megérte annyiért. :P Itt Nyíregyen 22 lett volna! ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.