Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

a számalszámot hogy adod be?

van ugye hogy 117 és 3 rublika.

első körben úgy adtam be, hogy csak beírtam a számalszámomat, és az utcsó rublika üres maradt tökre, ekkor panaszkodik, hogy érvénytelen stb

második körben a középsőt feltöltöttem 0ákkal, és az utcsóba szépen bement a kötőjel utáni számsorom, ekkor írja azt, hogy kommunikációs hiba.

Egyébként az otp-s számlaszámok utolsó 8 számjegye (a 24-ből) mind 0,

csak nem írják ki mert menőbb,vagy nemtom. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nem kellenek a nullák, csak az első két sávba kell írnod a számlaszámod.

kell még felette az azonosító és a jelszó is pontosan.

hát akkor nemtudom mi van, ha úgy írom be ahogy most mondtad, akkor azt írja ki:

Az adott OTPdirekt szerződésben számlajogokkal kapcsolatos probléma merült fel. Kérjük, vegye fel a kapcsolatot bankunkkal!

Amennyiben lakossági szerződéssel rendelkezik, úgy bármelyik bankfiókban vagy a telefonos ügyintézői szolgáltatáson keresztül (amennyiben rendelkezik a vonatkozó szerződéssel) jelezheti a problémát. Kereskedelmi banki szerződés esetén a szerződést kötő bankfiókba kell befáradnia.

Link to comment
Megosztás:

OFF

A 2*8 számjegyű számlaszámoknál a legvégére írd a nullákat. Minden más variáns érvénytelen. Az OTP, az államkincstár, takarékszövetkezetek meg a HWB Express (az is takarékszövetkezet volt) használja ezt a 2*8-as formát. Néhány kivételtől eltekintve, úgyhogy ne lepődj meg ha 3*8 számjegyű OTP számlaszámot látsz.

Tény, hogy nem mindig írják ki a nullákat a végére, spórolnak a hellyel meg a tintával.

ON

Link to comment
Megosztás:

OFF

A 2*8 számjegyű számlaszámoknál a legvégére írd a nullákat. Minden más variáns érvénytelen. Az OTP, az államkincstár, takarékszövetkezetek meg a HWB Express (az is takarékszövetkezet volt) használja ezt a 2*8-as formát. Néhány kivételtől eltekintve, úgyhogy ne lepődj meg ha 3*8 számjegyű OTP számlaszámot látsz.

Tény, hogy nem mindig írják ki a nullákat a végére, spórolnak a hellyel meg a tintával.

ON

sehogy se lép be

vagy várni kell, mert kell neki idő... vagy be kell menni, hogy mi a ###### van vele

Link to comment
Megosztás:

Rég használtam már az OTP-s netbankot, szerintem azóta már tuti faceliftes lett, de tény hogy akkoriban nagyon instabil volt. Én attól másztam a falra náluk, hogy még a lélegzetvételért is jutalékot vontak le a hó végén.

Valamiért nem fűződik érdekük a normális rendszerhez, szerintem arra mennek rá, hogy nehéz bizonyítani, hogy náluk van a hiba, inkább bemegy az ügyfél a fiókba, és elintézi amit akar jóval magasabb költségért.

Link to comment
Megosztás:

Rég használtam már az OTP-s netbankot, szerintem azóta már tuti faceliftes lett, de tény hogy akkoriban nagyon instabil volt. Én attól másztam a falra náluk, hogy még a lélegzetvételért is jutalékot vontak le a hó végén.

Valamiért nem fűződik érdekük a normális rendszerhez, szerintem arra mennek rá, hogy nehéz bizonyítani, hogy náluk van a hiba, inkább bemegy az ügyfél a fiókba, és elintézi amit akar jóval magasabb költségért.

hát csak akkor nem tudom, miért ajánlják fel ....

mert én nem akartam, vagyis nem is volt eszembe, de a nő mondta, hogy csináljunk egyet... mondom oké, legalább itthonról is intézhetek dolgokat,, én naív...

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg milyen számlacsomagod van, nézd meg a kondíciós listájukat, lehet hogy havidíjas a netbank. Az ügyintéző számlanyitáskor felajánl mindenféle szolgáltatást, mert az a dolga, hogy minél több terméket adjon el. Naiv ügyfél (ezt ne értsd magadra, általánosítok) bevállal mindent, aztán vonják érte a jutalékot havonta, ha kell ha nem.

Az nekik nem üzlet, hogy Gipsz Jakab fizetése megjön ötödikén, és felveszi hatodikán.

Nem vagyok bankos, csak a munkámon keresztül elég sokkal állok kapcsolatban, könyvet tudnék írni róluk...

Link to comment
Megosztás:

olyan nem lehet, hogy annyira tetű a rendszer, hogy kell neki egy két nap, mire be tudok lépni?

még erre tudok gondolni, mert ha más jelszót írok be, akkor azt írja, hogy rossz a jelszó/ felhasználó azonosító.

csak úgy jelzem, hogy 3 rossz próbálkozás után letiltja a rendszer a netes hozzáférést a számládhoz és csak személyesen lehet a tiltást feloldatni a bankfiókban ( saját tapasztalat )

Link to comment
Megosztás:

Nem gond. Írd meg nekem a számlaszámodat, a kódodat, meg ami éppen eszedbe jut, és én majd eljátszok vele helyetted <_< :lol: :lol:

hát... sokra mennél vele :lol: van rajta vagy 400Ft :lol:

ma ment el az utalás róla reggel :lol:

Link to comment
Megosztás:

csak úgy jelzem, hogy 3 rossz próbálkozás után letiltja a rendszer a netes hozzáférést a számládhoz és csak személyesen lehet a tiltást feloldatni a bankfiókban ( saját tapasztalat )

akkor sokszorosan le lett tiltva <_< :lol: :lol: :lol: :lol:

de a poén az, hogy mikor hazaértem már akkor is ezt írta...

szopjanak ki na de sebaj holnap ugyis meg tenni rá pénzt, akkormegkérdem mi a rákosgenya van már, annyira csináljuk csináljuk....

Link to comment
Megosztás:

A csomiajtón az Astra felirat mitől van annyival beljebb? Netán hiányzik mellőle a Classic felirat?

Amúgy jó lett <_<

Link to comment
Megosztás:

Az első hogy lehet autóK ? :lol:

Nyelvtanilag így helyes Pestám. <_<

Ugyanis nem konkrétan magamra gondoltam,hanem álltalánosságban írtam.Talán a "mindenkinél" szó hiányozhat a mondatból de nem hiányzik. (legalábbis nekem nem)

Ez így tök béndzsa lenne: Az elsők autók.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nyelvtanilag így helyes Pestám. <_<

Ugyanis nem konkrétan magamra gondoltam,hanem álltalánosságban írtam.Talán a "mindenkinél" szó hiányozhat a mondatból de nem hiányzik. (legalábbis nekem nem)

Ez így tök béndzsa lenne: Az elsők autók.... :lol:

gyanítom, ő az első autó ra gondolt :lol: :lol:

nem hiszem, hogy elsők autók ra :lol:

Link to comment
Megosztás:

Rég használtam már az OTP-s netbankot, szerintem azóta már tuti faceliftes lett, de tény hogy akkoriban nagyon instabil volt. Én attól másztam a falra náluk, hogy még a lélegzetvételért is jutalékot vontak le a hó végén.

Valamiért nem fűződik érdekük a normális rendszerhez, szerintem arra mennek rá, hogy nehéz bizonyítani, hogy náluk van a hiba, inkább bemegy az ügyfél a fiókba, és elintézi amit akar jóval magasabb költségért.

hát csak akkor nem tudom, miért ajánlják fel

Azért, hogy téged is lehúzzanak alaposan. :lol: Nekem is volt és úgy megszabadultam tőle hogy ihajj :lol: :lol: pl westel 2000 huf feltöltésre 980 huf tranzakciós díjat vontak le, na most ha inkább leveszek 3000 pízt feltöltőkártyára akkor a különbözet is csupán 1-200 zseton, de legalább akkor leugathattam volna egy ezressel többet. A cégnél is állandóan nyaggatnak, hogy kössek bankszámlát, kösz, megszívtam már párral (nem nevezném meg egyiket sem)... :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy téged is lehúzzanak alaposan. :lol: Nekem is volt és úgy megszabadultam tőle hogy ihajj :lol: :lol: pl westel 2000 huf feltöltésre 980 huf tranzakciós díjat vontak le, na most ha inkább leveszek 3000 pízt feltöltőkártyára akkor a különbözet is csupán 1-200 zseton, de legalább akkor leugathattam volna egy ezressel többet. A cégnél is állandóan nyaggatnak, hogy kössek bankszámlát, kösz, megszívtam már párral (nem nevezném meg egyiket sem)... :lol: <_<

nekem kellett az egyetem miatt...küldik h 1ft a kamat, az egyéb díjak meg többek. igazából a pinkódom se tudom :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem kellett az egyetem miatt...küldik h 1ft a kamat, az egyéb díjak meg többek. igazából a pinkódom se tudom <_<

nekem is amiatt kellett...

na meg már mindenhová az kell... bankszámla nélkül nem is tudsz melóba állni, mert azon keresztül csinálnak mindent, vagy minimum vmi poastafiók, takarék ...

am megtaláltam Lalee-t :lol:

http://videa.hu/videok/jarmuvek/familia-8-...th6gX3RTAIRmmjt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.