Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha kérsz, kaphatsz Te is. :lol: :D Csak előbb szerzek egy sámlit. :D

Vagy megkéred, hogy hajoljon le. ;)

Befújom bolhairtóval. :lol:

Legjobb elkezdeni leszedni vmelyik sarokban, pölö a ajtógombnál. Finoman elrántod, aztán ha eljött akkor jöhet a többi sorban. ha egy oldal elválik akkor mögé is tudsz nézni, hol fogja még vmi.

Link to comment
Megosztás:

Igen csak, neked hány éves az autód? Nekem már 13... :D

A műanyag ilyen idősen már könnyen törik, igazából áztatni kéne 24 órán át szilikonban, hogy megpuhuljon. :lol:

jah hogy ezért problémázik SP

bocsi

bár bontóból hoztam én is 16éves vasból bolhát, az nem akar porladni

viszont a sajátomban, az a piros, az első kárpit levételkor eltört.

Link to comment
Megosztás:

jah hogy ezért problémázik SP

bocsi

bár bontóból hoztam én is 16éves vasból bolhát, az nem akar porladni

viszont a sajátomban, az a piros, az első kárpit levételkor eltört.

nem ezen, hanem ha még nem volt szétszedve akkor sanszos h inkább bennmarad mint kijön.....

Link to comment
Megosztás:

nem ezen, hanem ha még nem volt szétszedve akkor sanszos h inkább bennmarad mint kijön.....

elősre mikor levettem a kárpitot, akkor bennemaradt vagy 4 darab is az ajtóban, mert nem jött ki a kárpittal, pontosabban a kárpitból könyebben kiugrott, mint az ajtóból, de akkor is oldalcsípővel ráfogtam, és kifeszítettem gond nélkül.

Link to comment
Megosztás:

elősre mikor levettem a kárpitot, akkor bennemaradt vagy 4 darab is az ajtóban, mert nem jött ki a kárpittal, pontosabban a kárpitból könyebben kiugrott, mint az ajtóból, de akkor is oldalcsípővel ráfogtam, és kifeszítettem gond nélkül.

good for you :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen csak, neked hány éves az autód? Nekem már 13... :lol:

A műanyag ilyen idősen már könnyen törik, igazából áztatni kéne 24 órán át szilikonban, hogy megpuhuljon. :lol:

Nekem is simán kijött fogóval amelyik bentmaradt. Most az asszony melleti ajtógomb alattival kínlódok, nem tart rendesen, és menet közben nyöszörög. Nem az asszony, az ajtókárpit. :D Kunyiztam a Karcsitól másikat, de azzal sem tökéletes, ha meg befújnám szilikonnal, akkor meg lehet nem is maradna bent. Mindegy feltekerem a rádiót. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is simán kijött fogóval amelyik bentmaradt. Most az asszony melleti ajtógomb alattival kínlódok, nem tart rendesen, és menet közben nyöszörög. Nem az asszony, az ajtókárpit. :D Kunyiztam a Karcsitól másikat, de azzal sem tökéletes, ha meg befújnám szilikonnal, akkor meg lehet nem is maradna bent. Mindegy feltekerem a rádiót. :lol:

tegyél alá szivacsot :lol:

nekem is az van a vezetőoldalin tesztelni, de eddig igen jó a hatása.

Link to comment
Megosztás:

tegyél alá szivacsot :lol:

nekem is az van a vezetőoldalin tesztelni, de eddig igen jó a hatása.

Azt pont nem akarok, mert így is könnyen kiugrik, kézzel lehet nyomkodni érezni, hogy kotyog, lehet ki van kopva a lyuk, bár nem értem miért nem a bollha kopott meg, miért a lemez. Próbáltam már a bollhát szélesíteni a két vágatba benyomott gyu######állal, de nem lett tökéletes.

Link to comment
Megosztás:

Azt pont nem akarok, mert így is könnyen kiugrik, kézzel lehet nyomkodni érezni, hogy kotyog, lehet ki van kopva a lyuk, bár nem értem miért nem a bollha kopott meg, miért a lemez. Próbáltam már a bollhát szélesíteni a két vágatba benyomott gyu######állal, de nem lett tökéletes.

;) :lol: ..még ezt is cenzúrázza a fórum!? :D :lol: :D

Milyen szóval lehetne helyettesiteni? ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt pont nem akarok, mert így is könnyen kiugrik, kézzel lehet nyomkodni érezni, hogy kotyog, lehet ki van kopva a lyuk, bár nem értem miért nem a bollha kopott meg, miért a lemez. Próbáltam már a bollhát szélesíteni a két vágatba benyomott gyu######állal, de nem lett tökéletes.

hát a luk tuti nm kopott meg...

esetleg kihajlik, azt nem nézted, hogy nincs kihajolva a lyukak pereme?? mert akkor is könyebben kiugrik

nekem olyan passzos lett a szivacsolás, hogy alig tudom bepattintani a bolhákat ott, lehet le is fogok vágni egy keveset a szivacsból.

Link to comment
Megosztás:

Hát ez komoly! :lol: Nem tudom, mert az öngyujtó mint alternatíva nem fér be a kárpit alá.

Szerintem a bolhák recéi puhulnak el a ki-be mozgatástól...nekem is elbacódtak egyik-másikon, sőt volt amelyik a talpánál eltört(biztosan ferdén próbáltam visszaütni, vagy nem tudom...) Nekem is kellenek majd újak vagy jó állapotúak. :D

Link to comment
Megosztás:

hát a luk tuti nm kopott meg...

esetleg kihajlik, azt nem nézted, hogy nincs kihajolva a lyukak pereme?? mert akkor is könyebben kiugrik

nekem olyan passzos lett a szivacsolás, hogy alig tudom bepattintani a bolhákat ott, lehet le is fogok vágni egy keveset a szivacsból.

A lyukkal semmi gond :lol: most tettem még gyufa-szálat :D a bollhába és mégiscsak befújtam szilikonnal, de ugyanúgy nyikorog, feladom.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a bolhák recéi puhulnak el a ki-be mozgatástól...nekem is elbacódtak egyik-másikon, sőt volt amelyik a talpánál eltört(biztosan ferdén próbáltam visszaütni, vagy nem tudom...) Nekem is kellenek majd újak vagy jó állapotúak. :D

Ez tök új bollha a Karcsi adta, nem értem miért csinálja ezt, a másik 3 ajtóval semmi gond. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tök új bollha a Karcsi adta, nem értem miért csinálja ezt, a másik 3 ajtóval semmi gond. :lol:

ujjabb X aktás klubtaggal bővültünk :D

nekem azóta is kopog az ajtó, de azt észrevettem már, hogy inkább akkor koppan be, mikor előre hátra van hirtelen mozdulás, motorféknél pl.

nem is a kátyúknál, hanem motorféknél.

Link to comment
Megosztás:

ujjabb X aktás klubtaggal bővültünk :D

nekem azóta is kopog az ajtó, de azt észrevettem már, hogy inkább akkor koppan be, mikor előre hátra van hirtelen mozdulás, motorféknél pl.

nem is a kátyúknál, hanem motorféknél.

Hát az X-akta, belefújtam egy doboz szilikont, már csorog ki allul, de mégis nyiszorog. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is simán kijött fogóval amelyik bentmaradt. Most az asszony melleti ajtógomb alattival kínlódok, nem tart rendesen, és menet közben nyöszörög. Nem az asszony, az ajtókárpit. :D Kunyiztam a Karcsitól másikat, de azzal sem tökéletes, ha meg befújnám szilikonnal, akkor meg lehet nem is maradna bent. Mindegy feltekerem a rádiót. :lol:

Oda piros bolha kell,úgy tudom. Azt raktál bele?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.