Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ennyi hibakódvillogtatás meg szívás mellett legyen már egy kis derű is a napjaitokban :) :lol: :lol:

Te most viccelsz? :) Pont az a buli az egészben, hogy van mit piszkálniuk rajta.. :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Látom, megint a rovásomra élcelődtök... <_<

No nem mintha baj lenne ^_^ Végülis ennyi hibakódvillogtatás meg szívás mellett legyen már egy kis derű is a napjaitokban :lol: :lol: :lol:

Te most viccelsz? :) Pont az a buli az egészben, hogy van mit piszkálniuk rajta.. :P :)

Na, én pl az idejét sem tudom már mikor villogtattam hibakódot. Akkor is csak kipróbáltam, mert semmi baja nem volt a verdának. :P

Link to comment
Megosztás:

ugye mennyivel jobb egy konzervdobozban utazni.... :P :lol: :lol:

Inkább, mint a földön fetrengeni, fröcskölő olajjal a pofámban <_<

Na, én pl az idejét sem tudom már mikor villogtattam hibakódot. Akkor is csak kipróbáltam, mert semmi baja nem volt a verdának. :P

Szerintem az a kocsi nem is mer már elromlani, előre fél a pofonoktól ^_^ Inkább önmagát javítja stikában éjjelente a parkolóban :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Inkább, mint a földön fetrengeni, fröcskölő olajjal a pofámban :)

Szerintem az a kocsi nem is mer már elromlani, előre fél a pofonoktól ^_^ Inkább önmagát javítja stikában éjjelente a parkolóban :lol: :lol: :lol:

Nem kell alátartani a pofád, és akkor nem lesz tele olajjal. <_<

Nem is ajánlom neki. :) :P

Link to comment
Megosztás:

nah kiszedtem a fűtés állítóját... nekem kicsit szívás vol, alig tudtam lepattintgatni a bowdeneket, de skerült.

rem estére kész leszek vele <_<

meg kivettem a tidet is, és ujrafestem, mert vannak benne ilyen szöszök(festéskor pont egy szellő telegórta porral) meg le i lakkozom, mert szinte mat a színe a festéknek lak nélkül.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem félreértjük, azt akarja mondani, hogy olajat vesz a szájába, és azt fröcsköli, így megkenve az alkatrészeket. :lol:

Fúdd ki vidra..fúdd ki...!! <_< :) :)

Link to comment
Megosztás:

stíftbe olaj se kell? <_< :)

De-de, már hogyne kellene, de nem a földre, a szelepfedélre, a váltóra, és úgy en bloc a motorra :) Bár ezt te nem értheted... ^_^

Szerintem félreértjük, azt akarja mondani, hogy olajat vesz a szájába, és azt fröcsköli, így megkenve az alkatrészeket. :lol:

Hatalmas nagy pofon van érőben... :lol:

"Még King Kong is beszarna tőlem!!!" :lol:

Link to comment
Megosztás:

De-de, már hogyne kellene, de nem a földre, a szelepfedélre, a váltóra, és úgy en bloc a motorra <_< Bár ezt te nem értheted... :lol:

Hatalmas nagy pofon van érőben... :)

"Még King Kong is beszarna tőlem!!!" :)

Jaj itt csak viccelődünk ám...te meg mindent komolyan veszel. :lol:

Link to comment
Megosztás:

már kezdem látni az alagút végét.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6db923488...&aid=150222

még nincsenek a gombok bekötve... de már próbáltam, és igen fain lett úgy, ha vmi miatt nem sikerülne még se... akkor is jó lesz, mert kéken fog világítani.

esetleg akinek van kedve, vegye ki a gombokat, és a plexit nyomja ki belőle, és csiszolja le a festéket, festék nélkül szrintem a sima világítás is látszani fog.

Link to comment
Megosztás:

ugye mennyivel jobb egy konzervdobozban utazni.... :lol: :) :lol:

Ne is törődj velük, csak irigykednek, mert nekik karosszériáshoz kell vinni a kocsit, ha horpadás van rajta, neked csak elég egy kompresszor amivel túlnyomást hozol létre a kipufon keresztül. :lol: :) Csak ne felejtsd el felhúzni az ablakokat!

már kezdem látni az alagút végét.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6db923488...&aid=150222

még nincsenek a gombok bekötve... de már próbáltam, és igen fain lett úgy, ha vmi miatt nem sikerülne még se... akkor is jó lesz, mert kéken fog világítani.

esetleg akinek van kedve, vegye ki a gombokat, és a plexit nyomja ki belőle, és csiszolja le a festéket, festék nélkül szrintem a sima világítás is látszani fog.

Nagyon baba lett! <_< Amit írtál kipróbálom. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.