Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hmm...

nemtok mit mondni. Szép oszt kész. :lol:

Nekem a fűtés részleg még brunya-színű, de szeretném megfehéríteni <_< csak ennyi időm nincs :) ősz óta ma került rá némi idő hogy bedobjam a fekete kárpitokat az ajtókra. Az első ülések, meg az első ajtókárpitok már a feketék, de hátul még szürkeség van :) :lol: Majd karácsonyra :lol:

ajánlani tudom, hogy te panellal csináld meg, meg smd ledekkel

így a meló után, ami egy jó komplett napot vett igénybe... azzal egyszerűbb lett volna.

ha ujra kellene csinálni, vagy másikat, akkor tuti úgy csinálnám.

Link to comment
Megosztás:

ajánlani tudom, hogy te panellal csináld meg, meg smd ledekkel

így a meló után, ami egy jó komplett napot vett igénybe... azzal egyszerűbb lett volna.

ha ujra kellene csinálni, vagy másikat, akkor tuti úgy csinálnám.

Ezért csináltam ledpanellal, mert sima ledekkel, lehidaltam volna! Jól sikerült a ledezésed! :)

Nem mintha kötekedni akarnék, de szerintem nem csak attól tud kigyulladni egy autó...

Gyufától.... <_<

Link to comment
Megosztás:

Üzemanyagrendszer probléma és a motortérben lévő hőhatások miatt kigyullad. <_<

Néha még az sem kell :lol:

Vagy ezekbe az autókba építettek egy önmegsemmisítő automatát és ha megérzi az autó, hogy a gazdája már úgy gondoljam hogy 2 évesen nincs szüksége arra az autóra, akkor beindul az automatika! :) Jelen esetben az autó ezt a fajta önmegsemmisítő módszert alkalmazta! Vajon mit művel az autó, ha a gazdája lefikázza, szidja?hmmm.gif :)

Link to comment
Megosztás:

Üzemanyagrendszer probléma és a motortérben lévő hőhatások miatt kigyullad. <_<

Erre gondoltam speciel én is :)

Vagy ezekbe az autókba építettek egy önmegsemmisítő automatát és ha megérzi az autó, hogy a gazdája már úgy gondoljam hogy 2 évesen nincs szüksége arra az autóra, akkor beindul az automatika! :lol:

Vagy ezek olyan autók, hogy ha az autó úgy gondolja, a gazda nem érdemli meg őt, akkor szintén megy a bumm :)

Link to comment
Megosztás:

Vagy ezekbe az autókba építettek egy önmegsemmisítő automatát és ha megérzi az autó, hogy a gazdája már úgy gondoljam hogy 2 évesen nincs szüksége arra az autóra, akkor beindul az automatika! :) Jelen esetben az autó ezt a fajta önmegsemmisítő módszert alkalmazta! Vajon mit művel az autó, ha a gazdája lefikázza, szidja?hmmm.gif <_<

Az autópályán hazafelé, elengedi a fékolajat :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekünk volt egyszer olyan eset, hogy nyári napon ég a kopár .. helyett a wareszon letekerve volt félig az első ajtón az üveg, és ahogy annak az élén megtört a napfény, megolvadt a könyöklő, amit már enyhe füsttel jezett.

A waresz biztos úgy készült hogy könyököl ott valaki. Ő gyilkolni akart, csak önmegsemmisítés lett belőle :) Tegnap éjszaka megálltam a ház előtt, ahogy éppen lehetett. Sötétben annyira nem szúrt szemet hogy az öngyújtóm ott figyel a szélvédő tövében. Reggel menek az ótóhoz, és látom hogy szépen napozik ahogy kell... Amit én azé' kaptam :) :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ott voltam egyszer gyárlátogatni a sulival. Há' meglátogattuk, a végén amikor a szalag végéről kapartatva indul el a nép a már gondosan bejáratott autóval meg se lepődtünk, legalább élvezi a munkáját :) de kifelé menet láttam flakonból, kész autót fújni. Már össze volt rakva, csak itt ott utánfújták <_< :) de már messze voltunk, nem láttam pontosan hogy csinóta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát az milyen? És hol vannak rajtad a hólyagok? :)

Hát jelen pillanatban nincs 2 négyzet centiméter szabadon....és 2 napja közel 39 fokos a lázam. Ráadásul olyan fájdalommal jár, hogy a reggel sírva mosakodtam meg <_<

Bárányhimlő

( Windpocken, Wasserpocken, varicella), határozottan fertőző betegség, amely megjelenésében sok hasonlatosságot mutat az igazi himlőhöz, ma azonban az orvosok túlnyomó része ettől egészen eltérő betegségnek tartja. Csupán gyermekeket támad meg, s gyakran epidémia alakjában t erjed el. A fertőzés idejétől számítva 8-14 nap mulva mutatkoznak az első tünetek, amelyek többnyire heves lázzal, ritkán anélkül állanak be s főleg a fejen, az arcon, és a test felső részein, támadó halvány rózsaszinü, kissé kiemelkedő, viszkető, gombostűfejnyi egész lencsényi foltokból állanak. Nemsokára e foltok helyén kisebb-nagyobb, víztiszta folyadékkal telt hólyagok támadnak, amelyek az egész testre kiterjednek, gyorsan beszáradnak, mialatt még mindig újak képződnek; 2-4-8 nap mulva a kiütés és láz megszűnnek s a beteg mindig meggyógyul. A megkülönböztetés az igazi himlőtől főleg a kiütés eltérő szakaszainak egymás mellett való jelenléte s a genyedéses hólyagok igen kicsiny száma által történik; egyes elgenyedő hólyagok szabálytalan hegedést okozhatnak úgy mint az igazi himlőnél. A beteg elkülönítése nem igen szükséges, a B.-t is csak egyszer kapja meg az ember. A gyógyításnak egyedüli feladata a láz mérséklése, ha túlságos fokra hág.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.