Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Lassu bughalmaz... de legalább sz*r. XP sokkal gyorsabban üzemel, feleannyi memóriával. Nem is értem minek adták ki... :)

Vindóz oprendszert addig nem teszek gépre amíg az SP2 nincs kint hozzá. :lol: :lol: onnantól kezd el használhatóvá válni... <_< De ahogy eljátszogattam egy pár visztásos géppel, lehet hogy erre nem várom az sp2-t Akkor se teszem fel ha kintvan :) Eddigi legnagyobb meccsem egy francia nyelven makogó vistával volt, amikor a kedves júzer annyit tudott mondni " vifi-dázönt menni plíz hilf" (ez egy cég külföldi kisfőnöke volt, aki ideszakadt 2 hétre, és minket talált be a rendszergarázda helyett) :lol:

Link to comment
Megosztás:

há jóreggelt <_<

kezdjük a napot egy kis reggelivel, aztán 10 furik sóderhordás, aztán anyuval boltocskázás, otp bank knh bank aztán egy kis alvás délbe, a nagy meleg elől, és levezetés képpen egy kis betonjárda szétverés, hogy holnap reggel kb hasonló időpontban ujrabetonozzuk, valamivel másképp

Deeeee ha jut időm, akkor bekéne építeni a Brekeke féle fehér indexeimet, és a Brekekeféle gáztelót a mocitetőbe. :)

Link to comment
Megosztás:

Próbáltad már úgy hogy a parancsikonra jobb klikk, tulajdonságok, futtatás rendszergazdaként?

Már azon túl jóval komolyabb dolgokat is, semmi.. :)

Határeset. :lol: :lol:

De elfogadjuk.. :lol:

A régebben rátett fájlok melyik wendazzal lettek odatéve?

Ugyanezzel.. <_< Az ixpé most vigyorgott először rajta próbaképp, visszarepült a pista de csak szenved.. :)

Link to comment
Megosztás:

Datasheet alapján simán van párja, ami nagyobb teljesítményű, bekötése ugyanaz. Esetleg pár alkatrészt kell cserélni.

Nem tudom mennyi az ára, de ahol néztem, ott nem lehet kapni azt az IC-t amit keresek. <_<

Körbe nézek otthon, hátha véletlenségből kerül 1 de nem garantálom, olyan 10 éve elég sok autó-hangtechnikával foglalkoztam.. :)

Link to comment
Megosztás:

Igen de az át lesz helyezve -majd ha az ejonnak kifizetik azt a 1.5-2 millkát :)

Erre mondják felénk, hogy dögön tanult aki ilyesmit megtervez és sajnos elég sok(k) van.. <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Látom itt nagyon kenitek a pc-ket, akkor egy kérdés!

AMD 4200 proci, Asus alaplap, 4Gb ram, 300Gb winyo, Gt6800-as videó kártya 60e-ért milyen vétel? A proci 5GHz-en fut a többi dolog érintetlen!

Várom a véleményeket!

Előre is Köszi!

5GHz... <_<

Proci 10k

Asus alaplap 0-10kig ( írjál bővebb specifikációt lécci )

Ram ( ha nagyon jó ) 15k ( DDR3? )

Vinyó 10k ( SATA II? )

VGA ( ez szerintem nagyon karcsú ) max 10k

Ezek a prohardver árai. Én egy kicsit soknak találom azt a 60-at...

Link to comment
Megosztás:

5GHz... <_<

Proci 10k

Asus alaplap 0-10kig ( írjál bővebb specifikációt lécci )

Ram ( ha nagyon jó ) 15k ( DDR3? )

Vinyó 10k ( SATA II? )

VGA ( ez szerintem nagyon karcsú ) max 10k

Ezek a prohardver árai. Én egy kicsit soknak találom azt a 60-at...

Az alaplapról többet nem tudok, de ez egy komplet gép házzal tokkal vonoval dvd íróval, ja és a prockó mivel amd gondolom durván a 3/4-én fut orajelbe csak ezeknél valami fura modszer alapján adják meg ezt a számot.

Link to comment
Megosztás:

Az alaplapról többet nem tudok, de ez egy komplet gép házzal tokkal vonoval dvd íróval, ja és a prockó mivel amd gondolom durván a 3/4-én fut orajelbe csak ezeknél valami fura modszer alapján adják meg ezt a számot.

Azt nem mondtad, hogy komplett gép házzal, táppal, dvd-íróval... <_<

Ha úgy gondolod, hogy a számítógép megszerzése révén nyerhető hasznossági növekedés legalább akkora, vagy nagyobb, mint a számítógép ára ( 60e Ft ) révén megszerezhető más egyéb jószág általi jóléti növekmény, valamint a számítógépet többre értékeled, mint az esetlegesen megtakarítható 60e Ft-ot, akkor vedd meg :)

Mást nem tudok hozzátenni :)

Link to comment
Megosztás:

Azt nem mondtad, hogy komplett gép házzal, táppal, dvd-íróval... <_<

Ha úgy gondolod, hogy a számítógép megszerzése révén nyerhető hasznossági növekedés legalább akkora, vagy nagyobb, mint a számítógép ára ( 60e Ft ) révén megszerezhető más egyéb jószág általi jóléti növekmény, valamint a számítógépet többre értékeled, mint az esetlegesen megtakarítható 60e Ft-ot, akkor vedd meg :)

Mást nem tudok hozzátenni :)

Imádom a szép, kerek és egész mondatban megfogalmazott válaszokat! Ez teszi nagyá az írokat is, vagy halandóvá! ?

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Imádom a szép, kerek és egész mondatban megfogalmazott válaszokat! Ez teszi nagyá az írokat is, vagy halandóvá! ?

Köszi

Ha neked megéri, megveszed. Ha neked nem éri meg, ne vedd meg. A piaci árakat feltüntettem az előző hozzászólásomban. Az pedig, hogy neked mi éri meg és mi nem, azt te tudod a legjobban.

Hol itt a gond? <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.