Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha ízeltlábú duplatorkos menyasszonyok potyognak az égbôl akkor se hanyagolja senki a fórumot!!! Ez egy online templom ahová járni kell úgy Szombaton mint bármely nap :lol:

Bocsánatot kívánok, hogy nekem a mai nap is dolgoznom kellett... és megint egy rakás kilométert pakoltam a céges kocsiba. Kezdem unni a vezetést... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsánatot kívánok, hogy nekem a mai nap is dolgoznom kellett... és megint egy rakás kilométert pakoltam a céges kocsiba. Kezdem unni a vezetést... :lol:

első rész elnézve, mert azt nekem is vót :lol:

Kezdem unni a vezetést

Heh'? há' beteg vagy? :lol: :lol:

Ez egy online templom...

Ahol lehet káromkodni, meg hűhákat nézegetni :P :D

Link to comment
Megosztás:

első rész elnézve, mert azt nekem is vót :P

Kezdem unni a vezetést

Heh'? há' beteg vagy? :lol: :lol:

Nem, csak unom, hogy napi 100-150 km-t pakolok a verdába, nagyrészt városban. Nagyon fárasztó. A végén már annyira untam, hogy 50-nel haladva berántottam a kézit és csikorgattam erőseket a hátsó kerekekkel és a nép kapta fel a fejét. :lol: Valamint kikapcsoltam az ESP-t és ASR-t, felpörgettem a dízelt tiltásig, oszt leugrottam a kuplungról lámpánál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem, csak unom, hogy napi 100-150 km-t pakolok a verdába, nagyrészt városban. Nagyon fárasztó. A végén már annyira untam, hogy 50-nel haladva berántottam a kézit és csikorgattam erőseket a hátsó kerekekkel és a nép kapta fel a fejét. :lol: Valamint kikapcsoltam az ESP-t és ASR-t, felpörgettem a dízelt tiltásig, oszt leugrottam a kuplungról lámpánál. :lol:

carkiller!!!!! :lol::D

Link to comment
Megosztás:

carkiller!!!!! :D:D

:D Bírja ez, hiszen FOSvágen. :lol: Utálom egyébként, mert kettedikben nem lehet elindulni vele, letilt az elektronika. Utálom az elektronikás dízelt... :lol:

Emberek a sínen!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D ;)

Azon a vágányon most nincs vonatforgalom! :lol: :P

Amúgy a budapest irányút újítják fel Gárdony és Martonvásár állomások között. Utána jön a fehérvári oldal, addig meg helytelenbe járnak a fehérvárra tartó vonatok, később a másik oldalon a budapest fele tartók lesznek helytelenbe. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jeeeeeeee!

Elkészült a középkonzol eredeti állapotába!!!

Kiégett égők földhözvágva! :lol:

Szörnyű hogy egész Miskolcon a legeldugottabb pici autóalkatrész-boltban találtam ilyen rizsszemizzót! :lol:

Apró örömök, de valahol el kell kezdeni. :lol: Majd ha a HF-et teszed vissza akkor ugrálj! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.