Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Abszolút jók az írásai, szinte mindet elolvasom.

Viszont én azt úttttttáááloom, ha a belsőben összeáll a sor, mondjuk valaki tetvészkedik az eljén százhússszal és az istennek nem megy ki a külsőbe, mert előz valamit, de már látja fél km-re az újabb kamiont és ezért nem sorol a külsőbe és a következő sem, mert tudja tartani a százhúszat, meg a következő sem és így csőüressssssssen ott a jobboldali sáv a kamionig :lol:

3 sáv meg olyan egyszerú lenne....

Külső : >130

Középső : 130

Belső : 130 <

Van egy ismerősöm, aki szerint a belsőben is 130-cal lehet haladni, ezért elfoglalja azt a sávot és ott megy. A másikat hibáztatja, hogy miért akar menni annyira... 130-cal lehet menni pályán, ne menjen többel.

1. mi köze van hozzá, hogy ki mikor mennyivel akar menni

2. jobbra tartás van, tehát ő is szabályt sért, mikor a belsőben 130-cal tötymörög.

3. lehetetlen neki megmagyarázni, 2 hónapja össze is törte a verdát. Bűnös, mert nem tartott jobbra.

Isten nem bottal ver. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van egy ismerősöm, aki szerint a belsőben is 130-cal lehet haladni, ezért elfoglalja azt a sávot és ott megy. A másikat hibáztatja, hogy miért akar menni annyira... 130-cal lehet menni pályán, ne menjen többel.

1. mi köze van hozzá, hogy ki mikor mennyivel akar menni

2. jobbra tartás van, tehát ő is szabályt sért, mikor a belsőben 130-cal tötymörög.

3. lehetetlen neki megmagyarázni, 2 hónapja össze is törte a verdát. Bűnös, mert nem tartott jobbra.

Isten nem bottal ver. :lol:

Jobbra húzódás feltételez némi közössségi szellemet :lol:

Igazándiból én úgy tapasztaltam, hogy nem is az autópályán van ezzel gond, hanem budapesten.

Komolyan kezdem azt hinni, hogy tíz emberből kilecnek úgy nyomják a kezébe a jogsit, hogy tessék, itt a belső sávba szóló jogosítványa :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jobbra húzódás feltételez némi közössségi szellemet :D

Igazándiból én úgy tapasztaltam, hogy nem is az autópályán van ezzel gond, hanem budapesten.

Komolyan kezdem azt hinni, hogy tíz emberből kilecnek úgy nyomják a kezébe a jogsit, hogy tessék, itt a belső sávba szóló jogosítványa :lol: :lol:

Amúgy általában én is a középsőben haladok autópályán, ha van 3 sáv, kb 130-140-nel, de ha akadályozok, akkor természetesen húzódok jobbra. Sokszor többször nézek hátra mint előre. :P

Szerintem nem csak a belső sávba szóló jogosítvány van.. :lol: Van még olyan is, hogy "Száraz, egyenes és napfény sütötte útra". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy általában én is a középsőben haladok autópályán, ha van 3 sáv, kb 130-140-nel, de ha akadályozok, akkor természetesen húzódok jobbra. Sokszor többször nézek hátra mint előre. :lol:

Szerintem nem csak a belső sávba szóló jogosítvány van.. :lol: Van még olyan is, hogy "Száraz, egyenes és napfény sütötte útra". :lol:

Kihagytad hogy üres. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy általában én is a középsőben haladok autópályán, ha van 3 sáv, kb 130-140-nel, de ha akadályozok, akkor természetesen húzódok jobbra. Sokszor többször nézek hátra mint előre. :lol:

Szerintem nem csak a belső sávba szóló jogosítvány van.. :lol: Van még olyan is, hogy "Száraz, egyenes és napfény sütötte útra". :lol:

Szándék meglegyen ez a lényeg :lol:

Lehúzodás szórakoztató, unalmas útszakaszon, megtöri a monoton kmdarálást :P

Link to comment
Megosztás:

Multkor mikor pályán mentem előztem egy kamiont....és volt pofája 1 vw polonak rámvillogni hogy húzzak el előle...de mégis hova a f.szba? a kamionba? mellesleg ő is a külsőből jött be mert mögöttem jött, csak elkezdte nyomni...

Ja azt csípem akkor nagy sor van, mert valaki (teherautó/traktor stb) megy elől, 100%-os a szembeforgalom, aztán utolér vmi okostojás, és rámtapad, meg ki-kinézeget hogy mikor mehet. Hát hova B+???? :lol: A multkor egy ilyet elengedtem, lehúzodtam a buszmegállóba, aztán amikor kábé 50 kilóméterrel arrébb még mindíg előttem volt kedélyesen integettem neki. :lol: Meg amikor zöldhullám van, de pörgetik ezerrel, hogy következő lámpánál még a piros fogadja őket. És képes így átmenni a városon, amikor 50-60-as tempóvel megállás nélkül végig lehet menni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ja azt csípem akkor nagy sor van, mert valaki (teherautó/traktor stb) megy elől, 100%-os a szembeforgalom, aztán utolér vmi okostojás, és rámtapad, meg ki-kinézeget hogy mikor mehet. Hát hova B+???? :lol: A multkor egy ilyet elengedtem, lehúzodtam a buszmegállóba, aztán amikor kábé 50 kilóméterrel arrébb még mindíg előttem volt kedélyesen integettem neki. :lol: Meg amikor zöldhullám van, de pörgetik ezerrel, hogy következő lámpánál még a piros fogadja őket. És képes így átmenni a városon, amikor 50-60-as tempóvel megállás nélkül végig lehet menni. :lol:

Jaj barátom....hát nekem augusztus 20.-án mi volt? megelőzött egy motoros...és ahogy megelőzött, utána közvetlenül kanyarodott is balra egy kicsi utcába, viszont szembe jöttek és én nekem mögötte meg kellett állni mert ő megelőzött, nyomtam neki 1 f.szkalapot, és még ő mutatott be nekem 1 kabbét. na hát akkor bunkó módjára kiordítottam neki egy szép mondatot és erősen emlegettem az édesanyját. Meg volt még 1 olyan eset amikor faterom előhozta a kocsit, szólt hogy vigyázz a gázvezetéken a salakmotorpályánál(debrecenben) mérnek, és én pont arra mentem...tartottam is az 50et és mögöttem volt valami Octavia vagy Bora...ilyesmi. és ragadt a kocsi hátuljára már szinte idegesítően meg látszott hogy motyog valamit, amikor nem jött semmi direkt húzódtam,és intettem neki, hogy ELŐZZ.... Előzött, egyenesen bele a trafiba. Hát nah.. :lol: Akkor nevettem amikor a fogós fiúk leintették... én meg elzötyögtem mellette 50el :P

Link to comment
Megosztás:

Jobbra húzódás feltételez némi közössségi szellemet :lol:

Igazándiból én úgy tapasztaltam, hogy nem is az autópályán van ezzel gond, hanem budapesten.

Komolyan kezdem azt hinni, hogy tíz emberből kilecnek úgy nyomják a kezébe a jogsit, hogy tessék, itt a belső sávba szóló jogosítványa :lol: :lol:

Az nem úgy van, hogy lakott területen abban a sávban mész amelyikben akarsz?

Link to comment
Megosztás:

Az nem úgy van, hogy lakott területen abban a sávban mész amelyikben akarsz?

Lakott területen belül párhozamos közlekedés van. Ott lehet "jobbról előzni" illetve külső sávban elmenni a belső sáv mellett... stb. Az egy dolog hogy arra is szívja a fogát egy csomó túlérzékeny, de ha egyszer nem halad akkor b.ssza meg. Nekem akkor is meg kell élni valamiből :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem az üllői-ecseri sarkán mindig van egy szabad sávom....4megy egyenesen, de a jobbszélsőbe sose állnak, csak az okosok, mert az utána elfogy...de ugye az első pár embernek még sikerülhet beférni :lol:

oda még én is be szoktam férni, pedig a gyorsulásom az igazából csak naptárral mérhető, de szinte mindig van valaki aki bealszik és elé simán be lehet férni :lol:

Link to comment
Megosztás:

kárstájlingon mi elüldöztünk egy tigrást...

felül a fórumtémába ki van írva h tilos hírdetni..

BEÍR nagybetűkkel h keres lámpát. írok neki h talán nem kéne, beírja megint, azt törlik a modok, beírja megint, és hozzáteszi milyen bunkó állatok vagyunk, aztán még berakja :lol: sztem banolva lett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.