Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

tapasztalat Zolibácsi? -_- B)

Az. <_< :D

Mostanában az a napi program , hogy 5 óránként csöcsre teszem a bandát. Két turnusban szopiznak mert már akkorák, hogy egyszerre nem férnek oda. Tegnapelőtt éjjel 1/2 4-kor hoztam ki két szökevényt a lépcső alól. Mert kimásztak a házikóból és lepotyogtak a lépcsőn. :rolleyes: A düddő anyjuk meg cart rájuk. A kutyák nem hurcolásszák a szájukban a kölyköket? Mert az enyém nem. Próbáltam neki megmutatni hogy kell, de allergiás vagyok a kutyaszőrre, úgyhogy elhalasztotam a szemléltetést. Leköltöztettam az egész családot a hintaágy alá, bekerítettem őket, így ha ki is másznak nem tudnak elkószálni. Úgy néz ki 5-nek már van gazdája, talán elmegy a többi is. Valszeg egy marad, nálunk. :D

P8310007_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

Az. -_- ;)

Mostanában az a napi program , hogy 5 óránként csöcsre teszem a bandát. Két turnusban szopiznak mert már akkorák, hogy egyszerre nem férnek oda. Tegnapelőtt éjjel 1/2 4-kor hoztam ki két szökevényt a lépcső alól. Mert kimásztak a házikóból és lepotyogtak a lépcsőn. <_< A düddő anyjuk meg cart rájuk. A kutyák nem hurcolásszák a szájukban a kölyköket? Mert az enyém nem. Próbáltam neki megmutatni hogy kell, de allergiás vagyok a kutyaszőrre, úgyhogy elhalasztotam a szemléltetést. Leköltöztettam az egész családot a hintaágy alá, bekerítettem őket, így ha ki is másznak nem tudnak elkószálni. Úgy néz ki 5-nek már van gazdája, talán elmegy a többi is. Valszeg egy marad, nálunk. :D

http://kepfeltoltes.hu/090920/P8310007_www...ltoltes.hu_.jpg

B) :D pedig megnéztem volna ahogy neked ugrik a kutya mert azthiszi meg akarod enni a kölykét :lol: Amúgy nem mind hurcolja, az a kis törpecirkáló amiről írtam ő se hurcolta, legfeljebb az orrával bökdöste odébb. Meg ha a 10 centis "lépcső" ami a háza, és az udvar között volt sok volt a kicsinek akkor is az orrával tolta föl. Egyik osztálytársamnak meg amikor kiskutyák lettek, nem értették miért pakolássza a kicsiket álandóan. Mintha transport tycoont játszott volna, elvitt egyet valahova, letette, odavitt egy másikat az előzőt meg visszahozta. :D :D Soha nem sikerült megfejteni mit akart :rolleyes:

Viszont jól kinéznek. Valami lakótelep-edition változat nem jött még ki belőle ami nem foglal többet 20 centinél akkor se ha megnőtt? :D

Link to comment
Megosztás:

Az. :D B)

Mostanában az a napi program , hogy 5 óránként csöcsre teszem a bandát. Két turnusban szopiznak mert már akkorák, hogy egyszerre nem férnek oda. Tegnapelőtt éjjel 1/2 4-kor hoztam ki két szökevényt a lépcső alól. Mert kimásztak a házikóból és lepotyogtak a lépcsőn. <_< A düddő anyjuk meg cart rájuk. A kutyák nem hurcolásszák a szájukban a kölyköket? Mert az enyém nem. Próbáltam neki megmutatni hogy kell, de allergiás vagyok a kutyaszőrre, úgyhogy elhalasztotam a szemléltetést. Leköltöztettam az egész családot a hintaágy alá, bekerítettem őket, így ha ki is másznak nem tudnak elkószálni. Úgy néz ki 5-nek már van gazdája, talán elmegy a többi is. Valszeg egy marad, nálunk. :D

http://kepfeltoltes.hu/090920/P8310007_www...ltoltes.hu_.jpg

Kegyetlen aranyosak -_- :rolleyes:

Milye fajta??

Link to comment
Megosztás:

-_- B) pedig megnéztem volna ahogy neked ugrik a kutya mert azthiszi meg akarod enni a kölykét :D Amúgy nem mind hurcolja, az a kis törpecirkáló amiről írtam ő se hurcolta, legfeljebb az orrával bökdöste odébb. Meg ha a 10 centis "lépcső" ami a háza, és az udvar között volt sok volt a kicsinek akkor is az orrával tolta föl. Egyik osztálytársamnak meg amikor kiskutyák lettek, nem értették miért pakolássza a kicsiket álandóan. Mintha transport tycoont játszott volna, elvitt egyet valahova, letette, odavitt egy másikat az előzőt meg visszahozta. :D :D Soha nem sikerült megfejteni mit akart :rolleyes:

Amikor kipottyan a kutyaólból a kölyök ez csak nyüszített, nem tologatta sehova. Az asszony kicsit besegített neki, cumiztatta őket üvegből ez meg addíg kergette a lepkéket a kertben. Komolytalan egy kutya. <_< ;) Mindíg le kell fogni amikor szoptat, mert ha valami zajt hall az utcáról felugrik, és elrohan, ezek a szerencsétlenek meg útközben potyognak le róla, aztán mehetsz utánna összeszedni őket. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kegyetlen aranyosak <_< :rolleyes:

Milye fajta??

Berni pásztor-tacskó keverékek. Igazából a berni az tuti, mert az az anyjuk, de ő sem fajtiszta, a tacskó csak erősen gyanús. Én legalábbis azt láttam ki-be mászkálni a kerítésen. Nagyobb kutya nem fért be a rácsok között. Utánnaolvastam állítólag a kinézetük általában az anyjuké, a termetük meg az apjuké.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitseget illetve valami otletet megvalositasat kernek:Szoval elore "lábtérvilágitas szertenk es hogy ezt miylen fajta izzoval vagy hogyan is csinaltassam meg ha valakinek van ilyesmi az autojaban irja mar le hogy van beszerelve :rolleyes: <_< :D -_- B) :D :D ;)

Én semmiképpen nem neonra bíznám. Ha tudsz, szerezz bontóból csomagtérlámpát, és azt próbáld meg egy olyan helyre betenni, ahinnan szépen bevilágítja. Persze ehhez vágni is kell....de talán a leggyáribb kinézetű megoldás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Segitseget illetve valami otletet megvalositasat kernek:Szoval elore "lábtérvilágitas szertenk es hogy ezt miylen fajta izzoval vagy hogyan is csinaltassam meg ha valakinek van ilyesmi az autojaban irja mar le hogy van beszerelve :rolleyes: <_< :D -_- B) :D :D ;)

Ha jól rémlik a METRO-ban láttam olyan 1000Forint körüli áron kék neon-szerű lábtérvilágítást. A belső világításra volt rákötve Thuby cartársnak, nagyon baba volt. De csinálhatsz ledekből is, vagy izzóból, vannak kék színű izzók, és azokat nem kell hekkelni ellenállással sem mint a ledet, bár szerintem az utóbbi szebb. Aztán leviszed a tápot akár a belső világítástól az A-oszlop burkolata alatt, vagy mondjuk a szivargyujtótól, csak akkor nem fog együtt működni a belső világítással. Én is gondolkodtam már rajta, egyszer majd nekiállok.

Link to comment
Megosztás:

Én semmiképpen nem neonra bíznám. Ha tudsz, szerezz bontóból csomagtérlámpát, és azt próbáld meg egy olyan helyre betenni, ahinnan szépen bevilágítja. Persze ehhez vágni is kell....de talán a leggyáribb kinézetű megoldás.

Nem muszáj vágni, be lehet tenni a műszerfal pereme alá is. Semmi nem látszik belőle ha nincs bekapcsolva.

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj vágni, be lehet tenni a műszerfal pereme alá is. Semmi nem látszik belőle ha nincs bekapcsolva.

muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj muszáJ muszáj :D

Ennyiszer beírtad vagy csaltál a copypaste-tal? :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Boldogat Sanya :D

ezek a kutyák kajak rotinak néznek ki -_- bár minden kutya hasonló kiskorában ;)

nemtudom miért kell félni, sőt írtózni ettől a neon dologtól... én jobban írtózom, ettől a sárgáspislogástól, amit a gyári fények adnak, páran ültek már a kocsiban, fiatalak idősek, és mindenkinek tetszett, és bőven megoldható, láthatatlan kivitelezéssel is :lol: :D

muszáj..., hát végre vki észrevette rajtam kívül is, és nem csak nálam B) :D :rolleyes:

Zotya ismered a word szövegszerkesztőt? :D van benne hibajavítás, én oda szoktam gyüjtögetni a problémás szavakat :D nem csak kettő van <_<

Link to comment
Megosztás:

Zotya ismered a word szövegszerkesztőt? B) van benne hibajavítás, én oda szoktam gyüjtögetni a problémás szavakat :D nem csak kettő van :rolleyes:

az van... onnan tudom hogy:

-hibásan írom a nevemet (Flautner... bocs hogy létezem -_- )

-március 21 a címem (III. emelet 21. ajtó)

-és hogy Te nem létezel. (pirossal kihúzza a nevedet mert ilyen szerinte nincs <_< )

Link to comment
Megosztás:

Boldogat Sanya :D

ezek a kutyák kajak rotinak néznek ki -_- bár minden kutya hasonló kiskorában ;)

nemtudom miért kell félni, sőt írtózni ettől a neon dologtól... én jobban írtózom, ettől a sárgáspislogástól, amit a gyári fények adnak, páran ültek már a kocsiban, fiatalak idősek, és mindenkinek tetszett, és bőven megoldható, láthatatlan kivitelezéssel is :lol: :D

muszáj..., hát végre vki észrevette rajtam kívül is, és nem csak nálam B) :D :rolleyes:

Zotya ismered a word szövegszerkesztőt? :D van benne hibajavítás, én oda szoktam gyüjtögetni a problémás szavakat :D nem csak kettő van <_<

Jelzem az Internet Explorer huszároknak, hogy a Firefox-ban egy elég kifejlett és okos helyesírás-ellenőrző rendszer van integrálva alapból, ingyér. Ha failfox-ot használnál, akkor látnád a hibás szavakat, mert kijelöli. ;)

Link to comment
Megosztás:

Boldogat Sanya B)

ezek a kutyák kajak rotinak néznek ki :D bár minden kutya hasonló kiskorában :D

nemtudom miért kell félni, sőt írtózni ettől a neon dologtól... én jobban írtózom, ettől a sárgáspislogástól, amit a gyári fények adnak, páran ültek már a kocsiban, fiatalak idősek, és mindenkinek tetszett, és bőven megoldható, láthatatlan kivitelezéssel is ;) ;)

muszáj..., hát végre vki észrevette rajtam kívül is, és nem csak nálam :D ;) <_<

Zotya ismered a word szövegszerkesztőt? ;) van benne hibajavítás, én oda szoktam gyüjtögetni a problémás szavakat :lol: nem csak kettő van :D

Aha szerintem az anyjukban is van roti, vagy legalábbis az ő anyjában volt egy darabig. -_-

Word? Valahol hallottam már. :rolleyes:

Jelzem az Internet Explorer huszároknak, hogy a Firefox-ban egy elég kifejlett és okos helyesírás-ellenőrző rendszer van integrálva alapból, ingyér. Ha failfox-ot használnál, akkor látnád a hibás szavakat, mert kijelöli. ;)

Így is látom, mert kijelölitek, akkor minek nekem a Firefox? :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdek begolyózni! <_< Hoztak hozzám egy P III-asat, nem indul el, pontsabban elindul, de be sem kapcsolja a monitort. Nem vagyok egy nagy szakértő, ezért elkezdtem cserélgetni az alkatrészeket. A következőket cseréltem.: videókari, RAM, hangkártya, proci, alaplap, tápegység. Gyakorlatilag csak a vinyó meg a gépház, DVD-író-olvasó maradt. A hiba ugyanaz. Lehetséges egyáltalán ilyen????? :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Kezdek begolyózni! <_< Hoztak hozzám egy P III-asat, nem indul el, pontsabban elindul, de be sem kapcsolja a monitort. Nem vagyok egy nagy szakértő, ezért elkezdtem cserélgetni az alkatrészeket. A következőket cseréltem.: videókari, RAM, hangkártya, proci, alaplap, tápegység. Gyakorlatilag csak a vinyó meg a gépház, DVD-író-olvasó maradt. A hiba ugyanaz. Lehetséges egyáltalán ilyen????? :rolleyes:

lehet

pl rossz az alaplap memória foglalata, mint nekem is nemrég :D

bár nekem másodszorra elindult

jah meg húzdle a dvd írót is csak a vinyó maradjon.

Link to comment
Megosztás:

lehet

pl rossz az alaplap memória foglalata, mint nekem is nemrég :rolleyes:

bár nekem másodszorra elindult

jah meg húzdle a dvd írót is csak a vinyó maradjon.

Nade mind a három alaplapon? A DVD-írót lehúzom holnap, de ha jól emlékszem még vinyó nélkül is el kell indulnia, csak nem tölt be, elakad, és a parancssorból reklamál.

Link to comment
Megosztás:

Nade mind a három alaplapon? A DVD-írót lehúzom holnap, de ha jól emlékszem még vinyó nélkül is el kell indulnia, csak nem tölt be, elakad, és a parancssorból reklamál.

A monitor rendben van? -_- :D

Amúgy jó ez a firefox, negyedannyira akar okoskodni mint a májkroszoft termékek. Nem kell kikapcsolni a felét ahhoz hogy használható legyen, és negyedannyi sz.r jön át rajta mint az exploreren :rolleyes: szeressük. A viharmadarat is tudom ajánlani B) <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.