Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jaj gyerekek....Míg az autó generál alatt van, addig egy 1.2es D kadettel járok. Most hoztam haza....hát mit mondjak? gyorsul rendesen az tuti..csak mindíg olyan érzésem van hogy az alapjárat meg akar halni...Illetve a másik "kedvencem" a lámpa....10 lámpából 5nél sikerült elkaparni vele.. :D

Link to comment
Megosztás:

Jaj gyerekek....Míg az autó generál alatt van, addig egy 1.2es D kadettel járok. Most hoztam haza....hát mit mondjak? gyorsul rendesen az tuti..csak mindíg olyan érzésem van hogy az alapjárat meg akar halni...Illetve a másik "kedvencem" a lámpa....10 lámpából 5nél sikerült elkaparni vele.. :D

Jobban megy, mint a diesel mi? :)

Link to comment
Megosztás:

csak nem hölgy vagy? :)

ha szólsz, hogy az akkor mi is tudunk tök szupcsi témcsiket felhozni? :D

pl rózsaszín telcsi stb :D

am meg nem :D

hozz fell olyan témát, amiről szeretnél beszélni, és meglátjuk mit tudunk hozzáfűzni, mi mint opelos kanok :D :D

üdv itt :D

meleg-e vagy.

Link to comment
Megosztás:

csak nem hölgy vagy? :D

ha szólsz, hogy az akkor mi is tudunk tök szupcsi témcsiket felhozni? ;)

pl rózsaszín telcsi stb :P

am meg nem ;)

hozz fell olyan témát, amiről szeretnél beszélni, és meglátjuk mit tudunk hozzáfűzni, mi mint opelos kanok :P :P

üdv itt :D

Hölgy?Igen!Iditóta?Neeem.... :D Az hogy nőből vagyok egyből azt jelenti, hogy én vagyok Dr Szöszi??? :D Szeretem én az autós témát amennyire értem és viszont amit hallok vagy olvasok az ragad rám.Ezért majd itt tanulok tőletek!!! :D ;) :P

De azért a piros pontokat megkapod ahogy itt valaki emlitette :D :D Remélem jó volt "takcsizni"... :( :D

Jah és a rózsaszinről annyit,hogy megnézed a képem rájössz milyen az én szinem!!Mint a pici kocsim aki nem véletlenűl kapta a Purpi nevet(najó ez tényleg csajos egy kicsit) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Hölgy?Igen!Iditóta?Neeem.... :D Az hogy nőből vagyok egyből azt jelenti, hogy én vagyok Dr Szöszi??? :D Szeretem én az autós témát amennyire értem és viszont amit hallok vagy olvasok az ragad rám.Ezért majd itt tanulok tőletek!!! :D :D :P

De azért a piros pontokat megkapod ahogy itt valaki emlitette :D :D Remélem jó volt "takcsizni"... ;) :P

Jah és a rózsaszinről annyit,hogy megnézed a képem rájössz milyen az én szinem!!Mint a pici kocsim aki nem véletlenűl kapta a Purpi nevet(najó ez tényleg csajos egy kicsit) :) :D

Üdvözlünk köreinkben! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hölgy?Igen!Iditóta?Neeem.... :D Az hogy nőből vagyok egyből azt jelenti, hogy én vagyok Dr Szöszi??? :D Szeretem én az autós témát amennyire értem és viszont amit hallok vagy olvasok az ragad rám.Ezért majd itt tanulok tőletek!!! :D :D ;)

De azért a piros pontokat megkapod ahogy itt valaki emlitette :D :D Remélem jó volt "takcsizni"... ;) :P

Jah és a rózsaszinről annyit,hogy megnézed a képem rájössz milyen az én szinem!!Mint a pici kocsim aki nem véletlenűl kapta a Purpi nevet(najó ez tényleg csajos egy kicsit) :) :D

Ha már ide regisztráltál feltételezem opelt hajtasz. Milyet is?

Link to comment
Megosztás:

hm hát megvan a piros pont ennek örülök :D

de megnyugodhatsz, nem feltételeztem semmi olyat, csak poénosan próbáltam reagálni a hszedre :)

Ádámka nem vok meleg, de te egyetemista vagy e? buzie vagy? :D

am amint a képen látszik F astra Lépcsős hátú :D

de a motor kivitel az hasznos lehet a későbbiekben, az aláírásba be lehet szerkeszteni a vezérlőpult személyes adatok stb stb :D

Link to comment
Megosztás:

hm hát megvan a piros pont ennek örülök :D

de megnyugodhatsz, nem feltételeztem semmi olyat, csak poénosan próbáltam reagálni a hszedre :)

Ádámka nem vok meleg, de te egyetemista vagy e? buzie vagy? :D

am amint a képen látszik F astra Lépcsős hátú :D

de a motor kivitel az hasznos lehet a későbbiekben, az aláírásba be lehet szerkeszteni a vezérlőpult személyes adatok stb stb :D

Jól van vevő vagyok a poénra és nem vagyok sértődős!Szépen lassan rájövök minden beállitásra, a képet is csak ma állitottam be.Tegnap csináltam külön azért hogy ide feltöltsem. :D

Link to comment
Megosztás:

óóó

értem már köcc :D

egyébként képpel nem szabad idézni, többiek is fogják mondani, a modik meg szerkszteni.

ha van kép az idézett, vagy válaszot szövegben, akkor vagy töröld ki azegész sort, ami aképre irányul, vagy ha direkta képre akarsz szólni, akkor az img-ket url re kell átjavítani

:D

ilyenkor a javítás fülre katt gyorsjavítás, és meg is teheted ezt :)

Link to comment
Megosztás:

óóó

értem már köcc :D

egyébként képpel nem szabad idézni, többiek is fogják mondani, a modik meg szerkszteni.

ha van kép az idézett, vagy válaszot szövegben, akkor vagy töröld ki azegész sort, ami aképre irányul, vagy ha direkta képre akarsz szólni, akkor az img-ket url re kell átjavítani

:D

ilyenkor a javítás fülre katt gyorsjavítás, és meg is teheted ezt :)

oké,igyekszem odafigyelni,köszike

Link to comment
Megosztás:

itt alakul az idő, minjá mek ki napozni :D

de jólenne, ha már egy cseppet sütne a nap, vagy 10hétig nem? :)

egyébként a személyi hívókról továbra is érdekelnének infók, eseteg tapasztalatok, és olyan csel, trük, ami megoldaná azt, hogy ne kelljen tölteni a mobilt, de mégis hívható lenne.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.