Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Csináltam ilyen képet is:

http://asty.uw.hu/images/DSC01830.JPG

Durva különbség a normál halogén ködös és a megalájt között. Nem csodálom hogy a yardok kszenonra gyanakodnak. :D

egyre jobban tetszik :D Ha fényszórót vennék, és erősen gondolkozom hogy kiadjak -e annyit egy valeo-ért mint amennyi akkor tudtok ajánlani valamit? (a gyűjtögetésen kívül :D ) :)

Rendben :D nah ma csinálok magamnak 1 kis munkát. Takarítok, konyhát rendberakom meg csinálok rántottgombát sültkrumplival :D

Szeretitek? Kis vagy nagyadagot kértek? :D

Igen, kici cípősszel, szok szosz, elvisz, nem ittesz. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Rendben :D nah ma csinálok magamnak 1 kis munkát. Takarítok, konyhát rendberakom meg csinálok rántottgombát sültkrumplival :)

Szeretitek? Kis vagy nagyadagot kértek? :D

Igy könnyű kinálgatni hogy tudod, hogy úgyse megyünk el! :D ...virtuális vendéglátás, virtuális kaja..na, igy menne a fogyás csak igazán. :D :D

Majd megkapod, hogy "kocka". :D

Link to comment
Megosztás:

egyre jobban tetszik :D Ha fényszórót vennék, és erősen gondolkozom hogy kiadjak -e annyit egy valeo-ért mint amennyi akkor tudtok ajánlani valamit? (a gyűjtögetésen kívül :D ) :)

Karcsi is Tyc-et vett nem régiben és meg van vele elégedve...én is befektetek rá a közeljövőben.

Ime, itt is nézelődhetsz!

Link to comment
Megosztás:

Igy könnyű kinálgatni hogy tudod, hogy úgyse megyünk el! :D ...virtuális vendéglátás, virtuális kaja..na, igy menne a fogyás csak igazán. :D :D

Majd megkapod, hogy "kocka". :)

Ez olyan mint amikor megelőzött egy transit és a kocsi orrát pár centi híján majdnem behúzta...én meg idegességembe rávágtam hátulról a reflektort. ( fényes nappal ) faterom meg mondta hogy na ezzel nem értél el semmit. Erre csak annyit mondtam: " A SZÁNDÉK A FONTOS " :D

Link to comment
Megosztás:

Rendben :D nah ma csinálok magamnak 1 kis munkát. Takarítok, konyhát rendberakom meg csinálok rántottgombát sültkrumplival :D

Szeretitek? Kis vagy nagyadagot kértek? :D

Jöhet. :D

Ilyen házias vagy? Mégiscsak hozzádmegyek! :D

Na, jó lelövöm magam mára, és jókislány leszek. Max. 1-2 hsz. :D (jó lesz így Hening? :D ) Rossz hatással vagyok rátok! :)

Link to comment
Megosztás:

Jöhet. :D

Ilyen házias vagy? Mégiscsak hozzádmegyek! :D

Na, jó lelövöm magam mára, és jókislány leszek. Max. 1-2 hsz. :D (jó lesz így Hening? :D ) Rossz hatással vagyok rátok! :)

:D nah tessék ;) Tudtam én hogy csak ki kell várni :D

Dehogy vagy. Amúgy itt mindenki rosszhatással van mindenkire :D

Link to comment
Megosztás:

Régóta akartam már kérdezni....Az én kis 93asomba...lehet tenni fordulatszámmérős órát? W=1111

Különben miért olyan nagy szám ez?Már voltak arra is irigyek páran h nekem gyárilag az van,de én csak attól félek h anélkül már nem is tudnék váltani.... :D :) :D

Link to comment
Megosztás:

Különben miért olyan nagy szám ez?Már voltak arra is irigyek páran h nekem gyárilag az van,de én csak attól félek h anélkül már nem is tudnék váltani.... :D :) :D

Hát hogy lássa a mutatón és lehessen arrol beszélni, hogy ki meddig pörgeti a motort. Anélkül csak találgatás van...

Tudod ez olyan fiús dolog... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát hogy lássa a mutatón és lehessen arrol beszélni, hogy ki meddig pörgeti a motort. Anélkül csak találgatás van...

Tudod ez olyan fiús dolog... :)

Köszi a felvilágositást.... :D Hát ez izgi :D Mondjuk az igaz,h én is annyira megszoktam már,h nem tudnék élni nélküle..... :D

Link to comment
Megosztás:

Különben miért olyan nagy szám ez?Már voltak arra is irigyek páran h nekem gyárilag az van,de én csak attól félek h anélkül már nem is tudnék váltani.... :) :D :D

Hát hogy lássam hogy meddig forog a motor, vagy éppen hol tartsam hogyha a nyomatékát akarom. Na meg el lehessen itt mondani na fiúk! Eddig pörgettem ma ki a motorját ;) :D :D

Köszi a felvilágositást.... :D Hát ez izgi :D Mondjuk az igaz,h én is annyira megszoktam már,h nem tudnék élni nélküle..... :P

Dehogynem! úgyis hallanád hogy már mikor szenved a motor és mikor nem gyorsul tovább. Visszaváltásnál meg be kell lőni hogy pl az én 1.7 szívóm az ha van 5.-ben 60nál és előzni akarok akkor akár 3masba is visszatehetem. Onnan ki 80ig max húzom, aztán kész. De ilyet ritkán csinálok. :D

Link to comment
Megosztás:

Különben miért olyan nagy szám ez?Már voltak arra is irigyek páran h nekem gyárilag az van,de én csak attól félek h anélkül már nem is tudnék váltani.... :) :D :D

Azért, főleg városi forgalomban, jól tennéd ha "leszoknál" arról, hogy a váltásoknál a műszeregységet lesed! :D Jó, látom a szmájlikat, nyilván nem olyan vészes mértékű a "függőséged", de mindenképp meg lehet/kéne szokni, lehet érezni hogy mikor kell/lehet váltani. Persze, időnként rá kell lesni a műszerekre is, hogy nincs-e valami bibi... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért valljuk be ez csak az elején élvezetes dolod nézegetni aztán úgy is mindenki hang alapján váltogat (legalább is nálam így van). Én már szinte csak akkor nézek rá ha nagyon kihuzatom, hogy azért tiltásig ne kínozzam és előtte elvegyem a gázt.

Nekem meg lehetőség nincs hogy fordulatszámmérővel húzassam. Kifelejtették belőle. Na de sebaj, Dáwid adott egy debreceni címet ahol vannak mérők és dizelbe való mind. aztán szétnézek arrafele. Csak lenne már kész a kocsi. Téligumikat is fel kéne cuccolni. már multhét előtti hétre terveztem....az se jött össze.

Link to comment
Megosztás:

Más. Lenne egy kérdésem mint kezdő MSN-felhazsnálónak. Az ablakban azt irja, hogy "1felkérése van", de ha ráklattyintok akkor megnyitja a messenger honlapját(vagy mi az!?)...Na, szóval megnyitja, bejelentkezek ott is(mondjuk azt sem értem, hogy miért kell ott is "újra" bejelentkezni?) és aztán nem találok semmilyen értesitést semmiről ami felkérés lenne valamire... Mi lehet a dolog hátterében? :D

Link to comment
Megosztás:

Azért, főleg városi forgalomban, jól tennéd ha "leszoknál" arról, hogy a váltásoknál a műszeregységet lesed! :D Jó, látom a szmájlikat, nyilván nem olyan vészes mértékű a "függőséged", de mindenképp meg lehet/kéne szokni, lehet érezni hogy mikor kell/lehet váltani. Persze, időnként rá kell lesni a műszerekre is, hogy nincs-e valami bibi... :D

Igen különben nem tartom jó dolognak,h igy kezdő jogsival ilyen kocsiba ültem.Jobb lett volna ha nincs.De igyekszem elhatárolódni tőle.Meg egyenlőre még azt sem tudom mit tanuljak,mire figyeljek...Még mazsi vok :)

Link to comment
Megosztás:

Más. Lenne egy kérdésem mint kezdő MSN-felhazsnálónak. Az ablakban azt irja, hogy "1felkérése van", de ha ráklattyintok akkor megnyitja a messenger honlapját(vagy mi az!?)...Na, szóval megnyitja, bejelentkezek ott is(mondjuk azt sem értem, hogy miért kell ott is "újra" bejelentkezni?) és aztán nem találok semmilyen értesitést semmiről ami felkérés lenne valamire... Mi lehet a dolog hátterében? :D

Ugyen ez van nekem is :) :D Jaj de jó nem csak engem szivat!!!

Link to comment
Megosztás:

Más. Lenne egy kérdésem mint kezdő MSN-felhazsnálónak. Az ablakban azt irja, hogy "1felkérése van", de ha ráklattyintok akkor megnyitja a messenger honlapját(vagy mi az!?)...Na, szóval megnyitja, bejelentkezek ott is(mondjuk azt sem értem, hogy miért kell ott is "újra" bejelentkezni?) és aztán nem találok semmilyen értesitést semmiről ami felkérés lenne valamire... Mi lehet a dolog hátterében? :D

höh ? :) há... 4 éve msnem van de sose volt semmilyen felkérésem... Lehet valami hülye körüzenet vagy ilyesmi. :D

Igen különben nem tartom jó dolognak,h igy kezdő jogsival ilyen kocsiba ültem.Jobb lett volna ha nincs.De igyekszem elhatárolódni tőle.Meg egyenlőre még azt sem tudom mit tanuljak,mire figyeljek...Még mazsi vok :D

Mire figyelj oda? Elsősorban mindíg figyeld a mögöttes forgalmat, ( spec nekem volt már olyan hogy csak néztem hogy 1ik pillanatba üres mögöttem az út, aztán meg nézem hogy ehe..az hogy került oda? ). Aztán ha valaki előz mindíg húzódj 1 nagyon picit le az útszélére. Országúton akármilyen messze is van az előtted levő autó, ha látod hogy ég a féklámpája te már vedd le a gázról a lábad. Zebránál úgy menj hogy biztos hogy valaki ki fog ugrani eléd. De sztem ezeket mindet tudtad.:D

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg lehetőség nincs hogy fordulatszámmérővel húzassam. Kifelejtették belőle. Na de sebaj, Dáwid adott egy debreceni címet ahol vannak mérők és dizelbe való mind. aztán szétnézek arrafele. Csak lenne már kész a kocsi. Téligumikat is fel kéne cuccolni. már multhét előtti hétre terveztem....az se jött össze.

Hát én két vagy 3 hete olyan gyorsan dobtam át a téligumikat (felniken van) hogy a nyárikat úgy koszosan dobtam fel a mennyezetre

PICT5094.JPG .

(a kép még tavaj készült ezek nem a most felrakott nyári gumik)

Remélem jó idő lesz hétvégén és leveszem letakarítom őket.

Link to comment
Megosztás:

Hát én két vagy 3 hete olyan gyorsan dobtam át a téligumikat (felniken van) hogy a nyárikat úgy koszosan dobtam fel a mennyezetre

http://lh5.ggpht.com/_0VmPQ85-jqw/SSagIVT5...12/PICT5094.JPG

(a kép még tavaj készült ezek nem a most felrakott nyári gumik)

Remélem jó idő lesz hétvégén és leveszem letakarítom őket.

Na majd ad az asszony a szép fehér plafonért :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyen ez van nekem is :D :D Jaj de jó nem csak engem szivat!!!

höh ? :) há... 4 éve msnem van de sose volt semmilyen felkérésem... Lehet valami hülye körüzenet vagy ilyesmi. :D

Asszem rájöttem. Azon a megnyiló oldalon van olyan hogy "személyek felvétele" és ott volt egy egyébként a listámon szereplő személy, hogy meghivhatom valahova(már nem tudom mi hova is :D ) ..há' meghivtam :D Mondjuk valamikor már volt nekem ez a messenger csak nem használtam eddig és mostanában töltöttem le újra (mert közben voltak gondok a géppel) és az illető már szerepelt akkor is a listán. Lehet, hogy az akkori felvételt "nem ismerte" a rendszer? Na, mindegy! Remélem már nem fog zaklatni! :D

Link to comment
Megosztás:

Asszem rájöttem. Azon a megnyiló oldalon van olyan hogy "személyek felvétele" és ott volt egy egyébként a listámon szereplő személy, hogy meghivhatom valahova(már nem tudom mi hova is :D ) ..há' meghivtam :D Mondjuk valamikor már volt nekem ez a messenger csak nem használtam eddig és mostanában töltöttem le újra (mert közben voltak gondok a géppel) és az illető már szerepelt akkor is a listán. Lehet, hogy az akkori felvételt "nem ismerte" a rendszer? Na, mindegy! Remélem már nem fog zaklatni! :D

Ezé mondom....fogalmam sincs mi ez. Sose hívok meg msnen senki sehova. :)

Link to comment
Megosztás:

höh ? :D há... 4 éve msnem van de sose volt semmilyen felkérésem... Lehet valami hülye körüzenet vagy ilyesmi. :)

Mire figyelj oda? Elsősorban mindíg figyeld a mögöttes forgalmat, ( spec nekem volt már olyan hogy csak néztem hogy 1ik pillanatba üres mögöttem az út, aztán meg nézem hogy ehe..az hogy került oda? ). Aztán ha valaki előz mindíg húzódj 1 nagyon picit le az útról. Országúton akármilyen messze is van az előtted levő autó, ha látod hogy ég a féklámpája te már vedd le a gázról a lábad. Zebránál úgy menj hogy biztos hogy valaki ki fog ugrani eléd. De sztem ezeket mindet tudtad.:D

Igen ezeket figyelem.Csak tudod olyanokra gondoltam inkább amiket csak a évek meg a rutin old meg.Pl fékezés-ne bolintson be,váltás-ne rángasson.Tehát mindig minden simán,olajozottan menjen és mindezt persze ugy kéne h nem erőszakosan figyelem h mit csinálok hanem azt várom már mikor lesz amikor már ösztönösen jön.A legtöbben azt állitják h kb 1év mire úgy-ahogy megtanulsz vezetni.Hát majd meglátjuk.Szerintem viszonylag gyorsan tanulok,nem vok egy lefulladós fajta,merek 30-nál többel menni :D És akik mellettem ültek idáig mind azt mondták h menni fog ez!ugyhogy reméljük

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.