Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Asszem rájöttem. Azon a megnyiló oldalon van olyan hogy "személyek felvétele" és ott volt egy egyébként a listámon szereplő személy, hogy meghivhatom valahova(már nem tudom mi hova is :D ) ..há' meghivtam :D Mondjuk valamikor már volt nekem ez a messenger csak nem használtam eddig és mostanában töltöttem le újra (mert közben voltak gondok a géppel) és az illető már szerepelt akkor is a listán. Lehet, hogy az akkori felvételt "nem ismerte" a rendszer? Na, mindegy! Remélem már nem fog zaklatni! :)

Nemtudom,mert nekem 5napja minden nap van egy ilyen felkérésem! :D

Link to comment
Megosztás:

Igen ezeket figyelem.Csak tudod olyanokra gondoltam inkább amiket csak a évek meg a rutin old meg.Pl fékezés-ne bolintson be,váltás-ne rángasson.Tehát mindig minden simán,olajozottan menjen és mindezt persze ugy kéne h nem erőszakosan figyelem h mit csinálok hanem azt várom már mikor lesz amikor már ösztönösen jön.A legtöbben azt állitják h kb 1év mire úgy-ahogy megtanulsz vezetni.Hát majd meglátjuk.Szerintem viszonylag gyorsan tanulok,nem vok egy lefulladós fajta,merek 30-nál többel menni :D És akik mellettem ültek idáig mind azt mondták h menni fog ez!ugyhogy reméljük

Simán. :) Figyu...amikor megszereztem a jogsit akkor faterom mindíg mellettem volt. le is b*szott 1 párszor a hülyeségekért. Aztán ma ha már beül mellém azt mondja szeret mellettem ülni, mert azt mondja hogy "izgalmasan" vezetek. Amúgy fater sofőr már 21 éves kora óta ( most 45 ) Igazából nem az oktató volt aki megtanított engem vezetni hanem fater. Nagyon sokat köszönhetek neki. Néha pedig kellett az a lekiabálás. Pl régen ha volt 1 kanyar ( elég egy elsőbbségadás kötelező tábla, én mindíg megálltam. ) Aztán akkoris megkaptam 1 csomószor hogy féken legyen a lábad a kocsi viszont már sebességben. Akkor kellett megszokni. Aztán már ha látom hogy olyan a helyzet h lehet menni már nem is kell megállni. meg killódni hogy betegyem sebessébe.

Link to comment
Megosztás:

Simán. :D Figyu...amikor megszereztem a jogsit akkor faterom mindíg mellettem volt. le is b*szott 1 párszor a hülyeségekért. Aztán ma ha már beül mellém azt mondja szeret mellettem ülni, mert azt mondja hogy "izgalmasan" vezetek.

:D :) :D ..és rettegve izgalmasnak vagy élvezetesen izgalmasnak találja!? - mert nem mindegy ám! :D

Link to comment
Megosztás:

:D :) :D ..és rettegve izgalmasnak vagy élvezetesen izgalmasnak találja!? - mert nem mindegy ám! :D

Élvezetesen :D Bár a kocsi az övé volt..és ugye így ismeri. Sőt még mostis elviszi ha olyan kedve van. Aztán Van hogy beszól hogy: Nem kéne üveghangra pörgetniiii....De ez is ritka. :D:D

Link to comment
Megosztás:

Élvezetesen :D Bár a kocsi az övé volt..és ugye így ismeri. Sőt még mostis elviszi ha olyan kedve van. Aztán Van hogy beszól hogy: Nem kéne üveghangra pörgetniiii....De ez is ritka. :D:D

Hát az üveghang nálunk fordítva van. Nekem kell rászolnom apámra, hogy ne pörgesse eggyesben az off Renault talicskát. Hiába 2T wartburgból szállt át ebbe 6éve. A kb 30 éves rutint amit a kétüteműekben szerzett nehéz levetkőzni :)

Link to comment
Megosztás:

opeles tiszta házias vagy akár csak én :D én most bankba fogok menni meg postára, csak előtte benéztem.

dita nem aza baj ha vki sokt ír, hanem az ha Off minden hsz e :D

na ja ebben a Pesten kezdő, vidéken profi van valami :D Grat

az a felkérés nekem is volt, kattoltam, és ott mg volt egy hálózati csatlakozás felkérés ennyi.

fordulatszámmérős óra... hát lett nekem is, de tényleg nem olyan nagy élmény, inkább addig hiányzik, amíg nincs :D

de azért jónézni, mikor eléri a 2600-3200as tartományt és szól (nekem) mint az ágyú :D nem tenném vissza a simát :)

Link to comment
Megosztás:

opeles tiszta házias vagy akár csak én :D én most bankba fogok menni meg postára, csak előtte benéztem.

dita nem aza baj ha vki sokt ír, hanem az ha Off minden hsz e :D

na ja ebben a Pesten kezdő, vidéken profi van valami :D Grat

az a felkérés nekem is volt, kattoltam, és ott mg volt egy hálózati csatlakozás felkérés ennyi.

fordulatszámmérős óra... hát lett nekem is, de tényleg nem olyan nagy élmény, inkább addig hiányzik, amíg nincs :D

de azért jónézni, mikor eléri a 2600-3200as tartományt és szól (nekem) mint az ágyú :D nem tenném vissza a simát :)

Én közbe kitakarítgattam....Aztán majd 1 óra múlva nekilátok főzni :D ilyennek is lennie kell mint mi :D

Debreceni opelesek! Vigyázzatok az istván útnál a shell benzinkútnál sünök állnak a bokorba. Kaszálják azokat akik a suzuki szalon felől jönnek a lámpánál, és jobbra kanyarodóból bevágnak az egyenesen haladók elé.

Link to comment
Megosztás:

Én közbe kitakarítgattam....Aztán majd 1 óra múlva nekilátok főzni :D ilyennek is lennie kell mint mi :D

Ezt egy szóval úgy hívják: PAPUCS! :) :D

(na jó főzni én is szeretek néha... ritkán... esetleg bogrács, grill)

.. jobbra kanyarodóból bevágnak az egyenesen haladók elé.

Hát az ilyeneket kaszálják is!! Ha opeles ha nem! Itt csepelen a rendőrség előtt is sokan ezt művelik, de a rendőrök sza*nak bele, pedig az orruk előtt történik.

Link to comment
Megosztás:

Ezt egy szóval úgy hívják: PAPUCS! :D :D

(na jó főzni én is szeretek néha... ritkán... esetleg bogrács, grill)

Hát az ilyeneket kaszálják is!! Ha opeles ha nem! Itt csepelen a rendőrség előtt is sokan ezt művelik, de a rendőrök sza*nak bele, pedig az orruk előtt történik.

Multkor sztem nem valami szabályosan jártam el........ Külsőben állt egy srác egy kis dizel puntoval...én meg a belsőbe, és be akart vágni elém..de a hülye még nyomkodta a gázt én már onnan levágtam. Nem hagytam..én is jól kistartoltam az opellel. Aztán nem sikerült bemásznia elém. majdnem a járdaszegélynek ment neki. :D :)

Álljon be a sor végére.

Link to comment
Megosztás:

papucs? :)

szerintem meg pedáns önellátó :D :D

ja bocs nem tudtam a családi állapotát...

én se szoktam hagyni, hogy bevágjanak elém, van indexe fék kormány

használja.

Bevágni elém... hát ha kiteszi az indexet akkor beengedem a besorolókat, de csak egyet elvégre a zipzár módszernek kellene működnie (szerencsére pesten pár helyen szépen működik is). De a kanyarodó sávból előre az már erősen a bunkóság kategória, ott már hiába indexel nekem.. :D

Link to comment
Megosztás:

Simán. :) Figyu...amikor megszereztem a jogsit akkor faterom mindíg mellettem volt. le is b*szott 1 párszor a hülyeségekért. Aztán ma ha már beül mellém azt mondja szeret mellettem ülni, mert azt mondja hogy "izgalmasan" vezetek. Amúgy fater sofőr már 21 éves kora óta ( most 45 ) Igazából nem az oktató volt aki megtanított engem vezetni hanem fater. Nagyon sokat köszönhetek neki. Néha pedig kellett az a lekiabálás. Pl régen ha volt 1 kanyar ( elég egy elsőbbségadás kötelező tábla, én mindíg megálltam. ) Aztán akkoris megkaptam 1 csomószor hogy féken legyen a lábad a kocsi viszont már sebességben. Akkor kellett megszokni. Aztán már ha látom hogy olyan a helyzet h lehet menni már nem is kell megállni. meg killódni hogy betegyem sebessébe.

Dettó :D

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul ne a jobbra kanyarodóból menjen egyenesen. Jaja önállátóak vagyunk :P

:D :D :)

Jóvvana, szakmai ártalom :D :D (de nem sűrűn, és csak ha nagyon húzós a határidőm :D )

jah, majd elfelejtettem: Reggel, "hűvösben" (neki 16 fok alatt már az van :D ) 2 izzítás, 2 indítózás után indult ;) Pöcröf :D

Link to comment
Megosztás:

opeles tiszta házias vagy akár csak én :D én most bankba fogok menni meg postára, csak előtte benéztem.

dita nem aza baj ha vki sokt ír, hanem az ha Off minden hsz e :)

na ja ebben a Pesten kezdő, vidéken profi van valami :D Grat

az a felkérés nekem is volt, kattoltam, és ott mg volt egy hálózati csatlakozás felkérés ennyi.

fordulatszámmérős óra... hát lett nekem is, de tényleg nem olyan nagy élmény, inkább addig hiányzik, amíg nincs :D

de azért jónézni, mikor eléri a 2600-3200as tartományt és szól (nekem) mint az ágyú :D nem tenném vissza a simát :D

Hát pont ez a baj, szerintem az összes tegnapim az. :D

Link to comment
Megosztás:

fúúúú....gyerekek..tököm tele van már komolyan. Excsajszival szakítottunk már legalább másfél 2 hónapja...Erre látom hogy hív az anyja telefonon.....a f*xom televan már...hívja az exnek az új csávóját. ne engem :) :D :D

Nah de miért hív? :D Hátha a másik lányának szeretne beajánlani :D :D

Link to comment
Megosztás:

fúúúú....gyerekek..tököm tele van már komolyan. Excsajszival szakítottunk már legalább másfél 2 hónapja...Erre látom hogy hív az anyja telefonon.....a f*xom televan már...hívja az exnek az új csávóját. ne engem :D :) :D

Mond hogy van már mennyasszonyod! :D :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Nah de miért hív? :) Hátha a másik lányának szeretne beajánlani :D :D

áááá...én nemtom miért hív nem vettem fel. Nemtudok arról hogy lenne másik lánya. :D De ha lenne se kéne... 1 életre elegem lett abból a családból, na meg az excsajsziból. valaki 1szer oké...hülyét csinálhat belőlem. De 2szer már nem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.