Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

miből látod, hogy az faceliftes?

felirat alapján pont face előtti.

Igen szándékosan lettek. Gondoltam rá hogy na lefestem krómosan de megtetszett így.:)

Amúgy miből gondolod hogy facelift utáni? :D vagy ezt hogy állapítod meg? az előző ami rajta volt az is ilyen volt.

A feliratokból. '94.09 előtt Astra Opel volt a feliratok sorrendje, utána lett Opel Astra a sorrend :D

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam :D Nagyon jó kis gép. Szépen egyben van. király :D tetszik. Amikor a parkolóba áll mellette 1 suzuki...az fullra úgy néz ki mint amin tanultam vezetni...színre is felnire is ilyen volt :)

Jók azok a felnik az astrádon. :D

Köszi,csak sajnos nincsenek túl szép állapotba,rendbe kéne hozni... :D Mint egyre több mindent.De az én kicsi Purpim mindent megérdemel.Nagyon hálás kis autó!!! :D Nem hittem volna,h lehet ennyire kötődni egy autóhoz.

Link to comment
Megosztás:

De az én kicsi Purpim mindent megérdemel.Nagyon hálás kis autó!!! :) Nem hittem volna,h lehet ennyire kötődni egy autóhoz.

Lehet, hogy a jövőben újra kell írni a Danielle Steel könyveket? :D Bocsi, de ezt nem hagyhattam ki... :D

Link to comment
Megosztás:

Sanci!

Nem ismered véletlenül Domokos Ákost? ő is Földesen lakik, csak egy kis Suzukit vezet.

Ööö, sejtem hogy ki lehet de nekem már fiatal korosztály az.. :) :D

Link to comment
Megosztás:

Soha? :D Enyémet se kellett volna generálozni...de inkább legyen az a motor jóállapotú mint 1 rakás sz*r, ami esetleg -10 fokban nem indul be. A jóöreg kis OHC mocim :D Most ha meg lesz csinálva 1 darabig nem kell rákölteni. Rohadni meg az alja rohad itt-ott. Azt megcsinálom és van 1 rozsdamentes, f*sza motorral rendelkező kocsim.

:)

Novy úgy pörgeti, hogy nincs ideje kopni benne a motyónak :D talán nekünk is úgy kéne? :D Csak akkor meg mindegy lenne ha benyást tartanánk, annyit zabálna.. :D

Lassan járj, tovább élsz! :D

Link to comment
Megosztás:

Sanci! Te mára ígértél képeket a tunyingodról? .....Egész jól néz ki. :D

Thx.. :D :P ;)

a krómcsík nem rossz de ezek a fekete felnik ... egyszer lefujhatnád őket már

nem tart sokból, de szerintem festettél már felnit, tudod te :P

:D Wazz, a krómcsík volt a lényeg nem a felni :D nekem meg jó úgy ahogy van feketén, pocsolyába rallizni nem tökmindegy milyen színű? :D Már ha kimozdul egyáltalán a garázsból :D

Amúgy meg mi van ha a felni peremébe is teszek ilyen krómcsíkot? :D :)

Biztos már megbánta azt az aluszárnyat ;)

A micsodát? :D

Link to comment
Megosztás:

:D Wazz, a krómcsík volt a lényeg nem a felni :D nekem meg jó úgy ahogy van feketén, pocsolyába rallizni nem tökmindegy milyen színű? :D Már ha kimozdul egyáltalán a garázsból :D

Amúgy meg mi van ha a felni peremébe is teszek ilyen krómcsíkot? :D :)

Nekem jobban tetszenek a felnik feketén. Ha ezüstre fújja az ember, akkor az olyan ladás... :D Áááá!

Szerintem az már túlzás lenne, meg nemigen hiszem, hogy jól nézne ki. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem jobban tetszenek a felnik feketén. Ha ezüstre fújja az ember, akkor az olyan ladás... :D Áááá!

Szerintem az már túlzás lenne, meg nemigen hiszem, hogy jól nézne ki. :D

Nekem is :D magához az autó kinézetéhez jobban megy mint az ezüst.. :D

Jajj, nehogy elhidd már :) :D nem viszem én annyira túlzásba a bótitunyingot, egy jól eltalált solid design-t többre nézek :D -ezért kértem véleményt.. ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ;) magához az autó kinézetéhez jobban megy mint az ezüst.. :D

Jajj, nehogy elhidd már :D :) nem viszem én annyira túlzásba a bótitunyingot, egy jól eltalált solid design-t többre nézek :D -ezért kértem véleményt.. :P :D

jóvanakkor! :D

ésmi lesz adobbetéttel? :D

arra is 5 évet kell várnom? :D :P

Már szóltam a sógornak, tegnap is mondtam neki, azt mondta, hogy majd jövőhéten, mert el van havazva. ;) Kihasználja a rossz időt, így szervizelnek.

Link to comment
Megosztás:

ÉN lecseréltem vagy 5 éve a krómozott feliratra, de cserélhetem megint, vagy át kellene festeni, mert nyoma sincs a kis "krómozásnak! :)

Nekem most ugye fehér az egész felirat így nem kell majd újrakrómozni. Megnéztem a rózsaszínpárducot :D :lol: :lol:

Ööö, sejtem hogy ki lehet de nekem már fiatal korosztály az.. ;) B)

Hát jah...velem 1 idős :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.