Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Blau!

Hát igen, más dolgom volt. :)

Sajnos a május elsejei hétvége nem fog összejönni Nekem, mert

elsejére úgy néz ki, két verseny is van, valamint másodikára teszik

valószínű a Szlalompartyt.

Nem baj szombat bográcsozás lesz valószínű, vasárnap túrázás.

Tudod mit nem is hiányzol 8)

Na mind1 majd azért dumáljunk. Kicsit halódik az ékszíj feszítő görgöm:((

logo1.gif

Link to comment
Megosztás:

Blau!

Én pont tegnap raktam be vadi újat az ótóba. 11E HUF volt.

Bárdi autó, és nagyon nézd meg hogy néz ki az autódban, mert

eredeti leírás alapján Nekem először teljesen más fajtát akartak adni.

FehérGSi!

Kipufogó oldási pontok:

1. Kardánalagút elején, közvetlen a katalizátor előtt

2. Katalizátor után, közvetlen a középdob előtt

3. Közvetlen a hátsó dob előtt

Link to comment
Megosztás:

Blau!

Én pont tegnap raktam be vadi újat az ótóba. 11E HUF volt.

Bárdi autó, és nagyon nézd meg hogy néz ki az autódban, mert

eredeti leírás alapján Nekem először teljesen más fajtát akartak adni.

FehérGSi!

Kipufogó oldási pontok:

1. Kardánalagút elején, közvetlen a katalizátor előtt

2. Katalizátor után, közvetlen a középdob előtt

3. Közvetlen a hátsó dob előtt

Akkor nem kell vágni csak összekötő csövek kellenek.

Hanyas cső is van a GSI alatt? :oops:

Link to comment
Megosztás:

Múlthéten találkoztam a mosóban egy 206 gti-vel olyan igazi WRC-külsővel volt megáldva!Azthiszem 2.0 16V150 LE

Elég dizájn volt belülről :bőr recaro stb..!

Na most a srácok szentül megvoltak győződve , hogy sehol nem vagyok 206-sal szemben!

Na most kibróbálni egymást nem tudtuk mert a gazdája nem volt ott, csak takaritani adta be.

De felkeresem..... :twisted: 8)

Link to comment
Megosztás:

A Pözsóva vigyázni kő mert ott fog hagyni! Ozt szégyenben maradsz!

Nagyon jól megy egy rossz rajt és máris egy autót ad ha meg jó a rajt akkor lassan de biztosan el fog menni melletted és sírhatsz! Tapasztalat.

De lehet, hogy amivel én mentem nem volt gyári. Ettől függetlenül simán van szerintem 100kg külömbség!

Link to comment
Megosztás:

A Pözsóva vigyázni kő mert ott fog hagyni! Ozt szégyenben maradsz!

Nagyon jól megy egy rossz rajt és máris egy autót ad ha meg jó a rajt akkor lassan de biztosan el fog menni melletted és sírhatsz! Tapasztalat.

De lehet, hogy amivel én mentem nem volt gyári. Ettől függetlenül simán van szerintem 100kg külömbség!

javits ki -szerintem a gsi-vel nem lehet jól rajtolni vagyis szerintem a túl rövid 1-2 és hosszú a váltóút.

Ha lehet is akkor nagyon-nagyon kell érezni a gépsast.Én 3-4 ben szeretem nyúzni!

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj, hogy röid az 1 2-es mert az még jó is lenne én álltalában ott szerzem az előnyt 3-ban meg csak lassabban távolodom, az a baj, hogy nagy a nyomaték és szarok a gumik, slickgumival (vagy hogy is írják)vagy utcai gumival is csak akkor lehet jól rajtolni ha füstölésig melegíted akkor mérföldekkel jobban fog indulásnál! Persze az is benne van, hogy bénák vagyunk és pörgetjük mint állat. Haverom rendszeresen vadászik este, sokat versenyzik ezáltal (én vagyok ilyen lelkes)és ő pl már nagyon érzi a rajtokat rendszeresen kapok tölle 1 autót de azt utána meg is tartom sőt 3-ban picit csökken a külömbség!Ja neki is GSI-je van csak 92-es.

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj, hogy röid az 1 2-es mert az még jó is lenne én álltalában ott szerzem az előnyt 3-ban meg csak lassabban távolodom, az a baj, hogy nagy a nyomaték és szarok a gumik, slickgumival (vagy hogy is írják)vagy utcai gumival is csak akkor lehet jól rajtolni ha füstölésig melegíted akkor mérföldekkel jobban fog indulásnál! Persze az is benne van, hogy bénák vagyunk és pörgetjük mint állat. Haverom rendszeresen vadászik este, sokat versenyzik ezáltal (én vagyok ilyen lelkes)és ő pl már nagyon érzi a rajtokat rendszeresen kapok tölle 1 autót de azt utána meg is tartom sőt 3-ban picit csökken a külömbség!Ja neki is GSI-je van csak 92-es.

ezeket a storykat már olvastuk párszor, uncsi :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nem az a baj, hogy röid az 1 2-es mert az még jó is lenne én álltalában ott szerzem az előnyt 3-ban meg csak lassabban távolodom, az a baj, hogy nagy a nyomaték és szarok a gumik, slickgumival (vagy hogy is írják)vagy utcai gumival is csak akkor lehet jól rajtolni ha füstölésig melegíted akkor mérföldekkel jobban fog indulásnál! Persze az is benne van, hogy bénák vagyunk és pörgetjük mint állat. Haverom rendszeresen vadászik este, sokat versenyzik ezáltal (én vagyok ilyen lelkes)és ő pl már nagyon érzi a rajtokat rendszeresen kapok tölle 1 autót de azt utána meg is tartom sőt 3-ban picit csökken a külömbség!Ja neki is GSI-je van csak 92-es.

Én nem szeretem gyilkolni 1-2 ben , mert csak a gumi kopna , nekem a 3-4 jön be na meg a kanyarok.Ha valaki ép rám vadászik ali várom, hogy jöjjön egy élesebb kanyar :x :evil: ........mert , de csak ésszel és óvatosan de az biztos , hogy a kanyar után valahol a távolban fog észre venni.

Link to comment
Megosztás:

javits ki -szerintem a gsi-vel nem lehet jól rajtolni vagyis szerintem a túl rövid 1-2 és hosszú a váltóút.

Ha lehet is akkor nagyon-nagyon kell érezni a gépsast.Én 3-4 ben szeretem nyúzni!

Fehérgsi!

Épp hogy nem elég rövid az 1-2,ez a baj!!!! Ha rövidebb lenne,jobban lehetne vele gyorsulgatni!!! :)

Link to comment
Megosztás:

[szia Tomi!

Csak egy kérdésem lenne!!!  

1-2ben szerzed az előnyt??Meddig forgatod le a gépet ilyenkor??2-ben meddig szoktad kihuzatni??(fordszám,kb. km/h)?

A Tomi 6500-ig huzatja. és csak úgy rúgja a kuplungot :wink: Persze induláskor 3500-ről indul. :!:

Link to comment
Megosztás:

Múlthéten találkoztam a mosóban egy 206 gti-vel olyan igazi WRC-külsővel volt megáldva!Azthiszem 2.0 16V150 LE

Elég dizájn volt belülről :bőr recaro stb..!

Na most a srácok szentül megvoltak győződve , hogy sehol nem vagyok 206-sal szemben!

De felkeresem..... :twisted:  8)

Amig nem mentek egyet addig nem bizti hogy jobb a kis pögó!!!

1ébként meg elég sok autót meg lehet lepni a jó öreg GSI-vel!!! :)

(a legjobban a Hondásokat szeretem alázni!!! :D ) No meg az optikás, gyorsulgatós,nagyarcu Szuzisokat!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem életem legnagyobb meglepetése az volt, mikor a jóöreg 100lovas astrámal egy vti-t gyaláztam végig a könyvesen. Igazából a mai napig nem sejtem,h mi lehetett, de a srác a 4. lámpánál már vérnyomásproblémákkal küszködött és égett a nője előtt :twisted: :roll:

Link to comment
Megosztás:

nekem életem legnagyobb meglepetése az volt, mikor a jóöreg 100lovas astrámal egy vti-t gyaláztam végig a könyvesen. Igazából a mai napig nem sejtem,h mi lehetett, de a srác a 4. lámpánál már vérnyomásproblémákkal küszködött és égett a nője előtt :twisted:  :roll:

Hát igen! A Hondák szépek,jók csak nuku nyomaték bennük!!!! Ezért mire felpörgetik őket a jó öreg Opel-ek már a másik lámpánál állnak!!! :)

Láttam én is már pár döbbent R-type-ost,meg S-type-ost!!!! :lol: (persze csak a visszapillantóban!!!) :oops:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.