Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi, megnyugtattatok, hogy nem nyúltam megint mellé ;) (lásd előző választás ) :lol: bár nekem tetszett volna.

Azt a fajtát valóban 2001-ig gyártották, de most 2010-et írunk, ha nem maradtam le valamiről... :)

OFF

Ha elszeretnék adni valamit, azt előtte legalább letakarítom, nem? Vagy csak én vagyok ilyen maradi?

ON

Igen. Mindent koszosan kell eladni, mert úgy nem látszanak a sérülések rajta. Nem tudtad? :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kaptam ajándékba egy GSI lökhárítót, amit szinre festettem! Szerintetek illik a sima 1.4-es kasznihoz? Vagy csak megér egy mosolyt? Nekem tetszik de lehet csak azért mert az enyém!?

Ajándék, nincs miről beszélni. Készülj fel, hogy a sok okos majd bekóstol. Vagy csak Pest ilyen? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kaptam ajándékba egy GSI lökhárítót, amit szinre festettem! Szerintetek illik a sima 1.4-es kasznihoz? Vagy csak megér egy mosolyt? Nekem tetszik de lehet csak azért mert az enyém!?

http://kepfeltoltes.hu/thumb/100310/Astra_...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/thumb/100310/Astra_...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/thumb/100310/Astra_...ltoltes.hu_.jpg

Nem, pfej, hogynézki. Fújasd át pirosra és add nekem. Megmentelek tőle ;) :)

Amúgy komolyan facásan néz ki. Nekem legalábbis bejövős :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kaptam ajándékba egy GSI lökhárítót, amit szinre festettem! Szerintetek illik a sima 1.4-es kasznihoz? Vagy csak megér egy mosolyt? Nekem tetszik de lehet csak azért mert az enyém!?

Persze, hogy jó, ha Neked tetszik :lol: . A többi kit érdekel? :)

Egyébként sokmindenről nem látszik, hogy 1,4, max. le kell venni az 1,4 feliratot, ha annyira zavar.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok kaptam ajándékba egy GSI lökhárítót, amit szinre festettem! Szerintetek illik a sima 1.4-es kasznihoz? Vagy csak megér egy mosolyt? Nekem tetszik de lehet csak azért mert az enyém!?

Jól néz ki, csak a króm rendszámkeret rontja az összhatást. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁ, először csak megküldené tiltásig az "öregurat". :cry: ;) (1x 2x 5x 10x)

Biztos összekevertek valakivel. :) ;)

Nem, pfej, hogynézki. Fújasd át pirosra és add nekem. Megmentelek tőle :P ;)

Amúgy komolyan facásan néz ki. Nekem legalábbis bejövős :lol:

Szerintem sem jó, sokkal jobban mutatna egy fehér caravanon. ;) A cím: Győr..... :P

Link to comment
Megosztás:

A rendor megállítja a szoke not a sztrádán.

Megkérdi: - Hölgyem, miért ment maga cikk-cakkabn az úton?

Erre a szoke: - Hát, én eloször kikerültem a fenyofát jobbról, aztán balról, aztán megint jobbról, aztán...

Erre a rendor: - Hölgyem, nagyon gyorsan vegye le azt a légfrissítot a visszapillantóról!!!

Link to comment
Megosztás:

A rendor megállítja a szoke not a sztrádán.

Megkérdi: - Hölgyem, miért ment maga cikk-cakkabn az úton?

Erre a szoke: - Hát, én eloször kikerültem a fenyofát jobbról, aztán balról, aztán megint jobbról, aztán...

Erre a rendor: - Hölgyem, nagyon gyorsan vegye le azt a légfrissítot a visszapillantóról!!!

Jó. :)

Szőke nőt megállítja a rendőr, az első ülésen egy ránézésre is kiskorú gyerek, be sincs rendesen kötve. Hölgyem ugye tudja, hogy elül 12-től vihet csak gyereket?! A csaj ránéz az órájára: Jaaaj, az az 5 perc?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jó. :)

Szőke nőt megállítja a rendőr, az első ülésen egy ránézésre is kiskorú gyerek, be sincs rendesen kötve. Hölgyem ugye tudja, hogy elül 12-től vihet csak gyereket?! A csaj ránéz az órájára: Jaaaj, az az 5 perc?! :lol:

Három rendőr felszed egy k***át. Felmennek a lakásra, levetkőznek, leoltják a lámpát és nekiállnak. Negyed óra múlva egyikük felkapcsolja a lámpát és megszólal:

- Gyerekek, csináljunk már valami rendszert! Már másodszor sz***k.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.