Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Faternál sem esne ki? ;)

Még te is! ;) :lol:

Sikerült ma nem kicsit szívnom a kocsival, de a vége jó lett :) ......

Ebből az a tanulság, hogy ez életben nem állok neki még egyszer kipufogócsövet cserélni, inkább fizetek érte ;)

Nekem eszembe se jutott kipuffot hekkelni ;) repült alá a komplett elvileg rozsdamentes Bosal rendszer :D voltam fiatal és legalább olyan kreatív mint Zotya, volt Wartburgom, csóró vagy inkább sóher is voltam aztán majdnem ráment mindkét szemem ;) azóta vagyok kénytelen hordani reggeli fénynél is napszemcsit :P mondjuk előtte is volt bajom a fénnyel de nem ennyi :P nemhogy napközben ha nem borús az idő -természetesen nyáron a munkavédelmi hegesztő szemüveg is bejátszik.. B)

Azon gondolkodtam, hogy mivan akkor ha a csomagtartó ajtóba rakok egy központi zármotort, és az meg bedöglik és cseszik kinyitni. Hogy tudok én oda betörni?

Ablakon keresztül ;) egy nyitott napfényes csodát tehet :lol: baromi jó poén volt mikor rendbe tettem a zárakat, kulcs persze valamiért a helyemen, ajtó becsuk és persze minden zárva :P én meg másztam a tetősínekre amolyan dzsémszbond módra és addig kaparásztam egy csőrös fogóval míg fel nem tudtam cibálni azt a kis pöcköt ;) a szomszéd néni meg el nem tudta képzelni, hogy miért süttetem a tökömet a kocsitetőn.. :D ;) :o

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a szerelőt, azt mondta, hogy már szétszedtem a fékeket, és nem talált semmi hibát. Ezért kár volt szétszedni megmondtam volna én is. De már van elképzelése, kérdem aztán mi? Hááát, összecseréli a két oldalon a betéteket, és akkor talán jó lesz. ;) Talán...ha nem akkor biztos van még pár trükkje. ;) Na hát 3 nap alatt itt tartunk. Vajon miért nem fordultam én eddíg soha szerelőhöz? :) Most meg azt hittem a szerelő azért szerelő, mert megnézi a kocsit, és tudja mi a baja. Erre kiderül, csak abban jobb nálam, hogy több az ideje. ;)

1x már kérdeztem, miért nem a Karcsinak szóltál, hogy nézzen rá? :D

Biztos lett volna ötlete.

Nyugdíjas is, ért is hozzá... ;) Összevesztetek? :P

A szerelő meg majd légtelenít. :lol:

Link to comment
Megosztás:

1x már kérdeztem, miért nem a Karcsinak szóltál, hogy nézzen rá? :)

Biztos lett volna ötlete.

Nyugdíjas is, ért is hozzá... ;) Összevesztetek? :D

A szerelő meg majd légtelenít. ;)

Nem vesztünk össze, csak ez olyan probléma volt amivel nem akartam többet veszödni, adva volt egy szinte vadi új patyolattiszta fékrendszer, ami felemásan fog, szétszedhettük volna ötödször a Karcsival is, de nem tudom mire mentünk volna vele. Erre elvittem szerelőhöz, aki szintén nem tudja mi lehet a baja, és majd pénzért próbálkozik nekem, hogyan lesz talán jó. Lehet csak levegő van benne valahol, bár 2X légtelenítettők, majdnem fél liter fékolajat átengedtünk rajta, nagyon kiváncsi leszek mit alakít vele.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Újabb csodálatos meglepetéssel drukkolt elő a gépsárkány:D Remélem ez még mindíg a (13-as hibakód)lambda szonda hibájára fogható! hátrafele menetben egyszer csak halk kattanó hangot hallottam és mintha elszakadt volna a gázbowden! padlóig nyomtam a gázpedált taposta elengedtem-tapostam és nem történ semmi és közben folyamatosan világított a csekkendzsin lámpa! leállítottam majd egyből újraindítottam tünetmentessen és működött a gázpedál! Kiváncsi vagyok a ti véleményetekre hogy okozhatja-e a lambdaszonda hiba.... előre is köszi

----------------------------------------

X16XEL 1.6 16szelep GL Sedan "95"

Link to comment
Megosztás:

Felhívtam a szerelőt, azt mondta, hogy már szétszedtem a fékeket, és nem talált semmi hibát. Ezért kár volt szétszedni megmondtam volna én is. De már van elképzelése, kérdem aztán mi? Hááát, összecseréli a két oldalon a betéteket, és akkor talán jó lesz. ;) Talán...ha nem akkor biztos van még pár trükkje. ;) Na hát 3 nap alatt itt tartunk. Vajon miért nem fordultam én eddíg soha szerelőhöz? :) Most meg azt hittem a szerelő azért szerelő, mert megnézi a kocsit, és tudja mi a baja. Erre kiderül, csak abban jobb nálam, hogy több az ideje. :P

még mindig a fékekkel vannak gondok? :D mer egyszer írtad hogy előműszakin voltak vele gondok..

Link to comment
Megosztás:

Brainstormingot kérnék!

Ok: a vadonatúj, frissen szerelt vezműszíj burkolatot miért eszi a szíj???

Nem rég raktam fel képet a régiről.

http://pics.coldline.hu/picdetails.php?fna...0327-gkOezh.jpg

Tegnap Debrecen felé jövet az egyik pihenőben megint hallottam a súrlódást.

Azt hittem kettőt rárúgok a kukára dühömben.

Ötletek?

Link to comment
Megosztás:

Brainstormingot kérnék!

Ok: a vadonatúj, frissen szerelt vezműszíj burkolatot miért eszi a szíj???

Nem rég raktam fel képet a régiről.

http://pics.coldline.hu/picdetails.php?fna...0327-gkOezh.jpg

Tegnap Debrecen felé jövet az egyik pihenőben megint hallottam a súrlódást.

Azt hittem kettőt rárúgok a kukára dühömben.

Ötletek?

vágj le a szíj oldalából :) túl széles :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor ez ragályos. ;) Meg aztán olyan ritka az f astra mint a fehér holló, nem érthet hozzá mindenki. ;)

Nekem még ráadádul a legritkább fehér szinű van ;) nemcsoda h nem találtam rá maszkot... :D

Apropó maszk :)

2ic1fm8.jpg

Kéééééészvan :P arról még nincs kép (nah majd este ;) ) 1,5 óra alatt megvolt

Link to comment
Megosztás:

Brainstormingot kérnék!

Ok: a vadonatúj, frissen szerelt vezműszíj burkolatot miért eszi a szíj???

Nem rég raktam fel képet a régiről.

http://pics.coldline.hu/picdetails.php?fna...0327-gkOezh.jpg

Tegnap Debrecen felé jövet az egyik pihenőben megint hallottam a súrlódást.

Azt hittem kettőt rárúgok a kukára dühömben.

Ötletek?

3 Rúgás? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Kinek melyik a kedvenc söre? :D Egy strigula a Heinekenre, mert én kezdek. ;)

Üdítőnék Citromos Gösser, Sörnek meg a Soproni, aztán a Heineken, Amstel, és utána jön a Stefi ;) :P

Most hogy mondod meg is kívántam... :)

Barna az annyira nem jön be nekem...

Link to comment
Megosztás:

Kedvenc sör...ez kb olyan h melyik csaj tetszik? ;)

Elég sokféle finom sör van. Hétköznapokra hejnekem, vagy sopronig mászok. Soproniból jó a szöszi is. Kaisers az egy hulladék, nem sokszor volt olyan, hogy azt mondtam, ezt én nem iszom meg. Egy jóbarátom hozott eredeti zlaty-t, na az nagyon hc módon finom. Világos is és a barna is. Hamár barnulás staro nem rossz, de pl az 1895 is tetszik, ami ugye félbarna. Ottakringer is fincsi. Guiness, miller ízlik, viszont coronita az nein danke. Ittam anno banános sört is, az is finom volt. :)

most hirtelen nem jut több eszembe ;)

Ja igen, az edelweiss is finom, bár csak akkor jó igazán, ha akkor épp csak olyat iszol. :D

Link to comment
Megosztás:

Kedvenc sör...ez kb olyan h melyik csaj tetszik? ;)

Elég sokféle finom sör van. Hétköznapokra hejnekem, vagy sopronig mászok. Soproniból jó a szöszi is. Kaisers az egy hulladék, nem sokszor volt olyan, hogy azt mondtam, ezt én nem iszom meg. Egy jóbarátom hozott eredeti zlaty-t, na az nagyon hc módon finom. Világos is és a barna is. Hamár barnulás staro nem rossz, de pl az 1895 is tetszik, ami ugye félbarna. Ottakringer is fincsi. Guiness, miller ízlik, viszont coronita az nein danke. Ittam anno banános sört is, az is finom volt. ;)

most hirtelen nem jut több eszembe ;)

Ja igen, az edelweiss is finom, bár csak akkor jó igazán, ha akkor épp csak olyat iszol. ;)

hc??? :P :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nah akkor eks!!!

Azt tudtátok amúgy hogy az Astrának a biztonsági övével ki lehet nyitni egy sörösüveget? ;) ;)

Kevés dolgot tudsz mondani amivel nem tudok kinyitni egy sörösüveget :P (egy fél szilvesztert azzal töltöttem hogy 5-en adogattak a kezembe különböző bármiket. Egyedül a csipszes-zacsek fogott meg :))

Keresztfaterom hozott tavaly a Belgáktól Karsquell nevű söröcskét. Az qrvára bejött ;) de azóta se láttam olyat :D

Link to comment
Megosztás:

Kevés dolgot tudsz mondani amivel nem tudok kinyitni egy sörösüveget ;) (egy fél szilvesztert azzal töltöttem hogy 5-en adogattak a kezembe különböző bármiket. Egyedül a csipszes-zacsek fogott meg :))

Keresztfaterom hozott tavaly a Belgáktól Karsquell nevű söröcskét. Az qrvára bejött ;) de azóta se láttam olyat :D

Egyszer igen csak nem találtunk semmit (már) pedig asztalok padok környéken voltak dögivel...

Miután a telefon előlapját lenyúztuk, jött a fog az enyém egész jól bírta de a havernak akkor tört ketté... Jó buli volt... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.