Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem semmi :) :) Látod én ezért nem kötöm be magam soha! 18 éves elmúltam, én életem, én döntésem, ezzel le is zártam a témát.

Csak hogy rendesen le legyen zárva: a te éled így van, de ha túléled és megnyomorodsz akkor az én befizetett tébémből ápolnak és tartanak el!

Ne vedd magadra nem azért írtam E/2-személyben! Pl.: fenti sorok miatt sosem motorozom bukó nélkül és nem azé' nem mert megb@sz a rendőr!!

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy rendesen le legyen zárva: a te éled így van, de ha túléled és megnyomorodsz akkor az én befizetett tébémből ápolnak és tartanak el!

Ne vedd magadra nem azért írtam E/2-személyben! Pl.: fenti sorok miatt sosem motorozom bukó nélkül és nem azé' nem mert megb@sz a rendőr!!

Eddig le vót' :) :) :D (azt meg nem is sejtjük még hogy mennyi mindent tartanak el belőle...)

Link to comment
Megosztás:

Csak hogy rendesen le legyen zárva: a te éled így van, de ha túléled és megnyomorodsz akkor az én befizetett tébémből ápolnak és tartanak el!

Ne vedd magadra nem azért írtam E/2-személyben! Pl.: fenti sorok miatt sosem motorozom bukó nélkül és nem azé' nem mert megb@sz a rendőr!!

Jajjjjjjjjj :) Csúnya egy mondat :) (bármilyen számban és személyben is)

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem tűnik komoly oldalnak. :)

Még nagyon kezdeti státuszban van, beszélgettem a szerkesztőjével is. Fejleszteni fogják folyamatosan, illetve akárkinek van valami észrevétele, vagy valami ötlete azt meg lehet nyugodtan írni neki.

Üdv Opeles90, Köszöntem a jelölést, látod gyűlnek az Opelosok :)

Szia! Igazán nincs mit :D

Jaja gyűlnek az opelesek. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez most nem technikai kérdés lesz, de mivel itt elég sokan írogatnak hátha tud valakik valamit róla.

Szóval, a kérdés. Mivel ugye kormányváltás lesz, emiatt sok törvénymódosítás meg ugye "KÁNAÁN" várható. A külföldről behozott használtautók regisztrációs adójában várható esetleg változás?

Jelen pillanatban alig van olyan autó amit érdemes lenne így behozni. Gyakorlatilag azt az árelőnyt, amit mondjuk egy nagy német piac adna, teljesen kiüti ez a sarc.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez most nem technikai kérdés lesz, de mivel itt elég sokan írogatnak hátha tud valakik valamit róla.

Szóval, a kérdés. Mivel ugye kormányváltás lesz, emiatt sok törvénymódosítás meg ugye "KÁNAÁN" várható. A külföldről behozott használtautók regisztrációs adójában várható esetleg változás?

Jelen pillanatban alig van olyan autó amit érdemes lenne így behozni. Gyakorlatilag azt az árelőnyt, amit mondjuk egy nagy német piac adna, teljesen kiüti ez a sarc.

Majd megmondjuk akkor ha bemondták a tévében :) :lol: A remény hal meg utoljára. (és talán nem kell majd a 60 lovas szívódízelemre 3x-os adót fizetni a 100 lovas zafirához képest, mert az 1.6-os az enyém meg már 1.7-es, és az már 1600ccm fölött van, tehát biztos nagyautó... :) ) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

sziazstok..egy kérdéssel fordulok hozzátok

Szükség voln az automhoz törés miatt..

Váznyulvány a toronytol lévő illesztéstől jobb oldal egészen bal odlaig komplett eleje....sárvédő..lökös...hütörács zárhid ..fényszorok indexek.....jobbos sárvédö.gépháztető...szélvédö..az auto fehér ilyenben lenne a legjobb mondjuk csak a gépháztető meg a sárvédő ha ilyen lenne az már nemvolna rossz..és hogy kb ez milyen árban lenne..mert néztem ugy-t az 85000ből lenne meg..előre is köszönöm

Írjál pü-t öcsibácsinak itt a fórumon. Ha jól emlékszem ő pont most bont egy 474-es Casablanca Astrát :)

Link to comment
Megosztás:

Ezen gondolkoztam már régóta. Most hogy látom autón, (piros autón) még így is tetszik :) Lehet hogy ha a kasztninak nekiesünk valamikor akkor megcsinálom én is? :D

Itt van debrecenben egy astra igaz nem caravan, viszont 2 színe van. Sárga-fehér. Tegnap is itt állt a szomszédba, aztán nézegettem... de akárhányszor meglátom nem az jut eszembe hogy jól néz ki,és tuning, hanem az hogy olyan mint 1 céges autó. Nemigazán áll jól ez a 2 szinűsítés szerintem :)

De ez csak az én véleményem :D

Link to comment
Megosztás:

Itt van debrecenben egy astra igaz nem caravan, viszont 2 színe van. Sárga-fehér. Tegnap is itt állt a szomszédba, aztán nézegettem... de akárhányszor meglátom nem az jut eszembe hogy jól néz ki,és tuning, hanem az hogy olyan mint 1 céges autó. Nemigazán áll jól ez a 2 szinűsítés szerintem :)

De ez csak az én véleményem :)

Azért mert az egy sufnis festés.

Nézd meg jobban, eleve a kilincsek is össze vannak fujkálva, meg az elején a rácsot megharapta a kutya, gyári lökös... közelről megnézve csúnya a minőség.

Dáw is látta, mikor ott voltunk Debrecenbe azon a talin, kicsit kinevettük. Meg azért az sem mindegy, hogy milyen a színösszeállítás. Van egy bordó fekete is ott, na az már sztem jó, illetve nekem tetszik ez a Dáw féle is, meg az Ezüst fekete, vagy láttam caravant alja fehér, teteje fekete, az is tetszett. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem valmiért tetszik, nem tom megmagyarázni hogy miért :) A fekete-piros mindig tetszett, a díszléceket meghagynám, és alatta lenne fekete. Így körbe fekete lenne (lökös-oldal-hátsólökös+csomagtartóajtóélvédőműanyag-másik oldal) fölötte pedig piros. De nem festeném le, max fóliát kapna :) A fekete sávba meg fehéren, nagybetűkkel hogy "Opelclub" :D :D :D

Optikailag mintha kicsit laposabb lenne tőle az egész. (Zoli: ültessé' Én: Tudom, kussojjá' ) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Azért mert az egy sufnis festés.

Nézd meg jobban, eleve a kilincsek is össze vannak fujkálva, meg az elején a rácsot megharapta a kutya, gyári lökös... közelről megnézve csúnya a minőség.

Dáw is látta, mikor ott voltunk Debrecenbe azon a talin, kicsit kinevettük. Meg azért az sem mindegy, hogy milyen a színösszeállítás. Van egy bordó fekete is ott, na az már sztem jó, illetve nekem tetszik ez a Dáw féle is, meg az Ezüst fekete, vagy láttam caravant alja fehér, teteje fekete, az is tetszett. :D

Nah jó, az fehér-sárga egy vicc lett. Szerintem flakonból fújták, és mindenféle maszkolás nélkül, mert még a kilincsek, meg a sárvédőgumi is olyan lett :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem valmiért tetszik, nem tom megmagyarázni hogy miért :) A fekete-piros mindig tetszett, a díszléceket meghagynám, és alatta lenne fekete. Így körbe fekete lenne (lökös-oldal-hátsólökös+csomagtartóajtóélvédőműanyag-másik oldal) fölötte pedig piros. De nem festeném le, max fóliát kapna :) A fekete sávba meg fehéren, nagybetűkkel hogy "Opelclub" :D :D :D

Optikailag mintha kicsit laposabb lenne tőle az egész. (Zoli: ültessé' Én: Tudom, kussojjá' ) :lol: :D

A kétszínű fényezés 20éve volt király dolog. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem aztán tök8 :lol:

Nekem meg már egyre kevésbé. Minél többet nézem annál kevésbé tetszik. :) Még jó hogy nincs pénzem megcsinálni. Elméletben sokkal egyszerűbb visszacsinálni :D

Akkor tippet adok: a neon a 90-es évek végén volt divat. :D

Az meg sose tetszett :D Ha már valami világít, és autón van, és nem gyári, akkor az legyen LED. (de ne az ablakspriccnibe, meg a szelepsapkába meg a tudja a f.szom hova teszik még néha :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.