Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Akinek van egy kis esze, és nem milliomos, az meg nem ad el egy szép állapotó F astrát :lol:

És ez gyakorlatban is így van, mert sok szépet láttam, és mikor rákérdezem, hogy eladná e, akkor mosolyogva mondták, hogy dehogy is. Aki meg eladná az drágán. Így a kereskedésbe eléggé lepukkantak maradnak, meg leginkább 1.4... ez az én tapasztalatom.

3-as golf :devlish: Mókamiki egy autó :lol: szerintem.... nem tetszik a kopogós műszerfal, a wartburgos km óra világítás (bár künnyű kékíteni, meg számlapozni :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Egynégy, fullfapad. Egy milla. LOL

Monnyuk egyedül a váltót venném ki belőle. Légzsákot törölték a megrendelésnél... :lol:

Jobb első ajtó meg fújva volt, ügyesen fotózott az ember.

Vicc.

Na de kérem! És akkor a leírásban ez áll: "Kifogástalan állapotban tulajdonostól!!.Bevizsgáltatha​tó bárhol, bármilyen szervizben, sérülésmentes!!!!"

Bakker :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Na de kérem! És akkor a leírásban ez áll: "Kifogástalan állapotban tulajdonostól!!.Bevizsgáltatha​tó bárhol, bármilyen szervizben, sérülésmentes!!!!"

Bakker :devlish:

Végülis, már az... :lol: És még nincs is benne olyan kevés km, hogy indokolt lenne ez az ár.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amitől ez GSI :lol: Vagy a 2 literes motortól vált GSI-vé? :devlish:

95 előtt csak a nagylökösös volt gsi. Utána meg a 2.0

Ennek meg rá van írva az oldalára h gt, meg a piros csík is megvan....bele is gt. Tehát ez gt. Mókás még a félbőr gt belső, mivel az plüss. :lol:

Link to comment
Megosztás:

400-ért???????? Húúú micsoda ajánlat :devlish: Megfontolom :lol:

Te mondtad, hogy nincs áruk :lol:

800at egy ténylegesen jó állapotú pár extrát tartalmazó 1.6osért még sírva kiadtam volna.

Egynégy, fullfapad. Egy milla. LOL

Monnyuk egyedül a váltót venném ki belőle. Légzsákot törölték a megrendelésnél... :lol:

Jobb első ajtó meg fújva volt, ügyesen fotózott az ember.

Vicc.

Ejha ez nem semmi :lol:

Link to comment
Megosztás:

Te mondtad, hogy nincs áruk :devlish:

800at egy ténylegesen jó állapotú pár extrát tartalmazó 1.6osért még sírva kiadtam volna.

Ezért nem is adom el :lol:

Sírva kiadtál volna 800-at? Nos akkor Hjoe-nak megvan az embere.....pont ilyeneket keress az autójához :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi az Istent csinálsz az autóddal Zotyi? Salétrom-savval mosod? :devlish: 1-ikünknek sem rohad így az autója.

Passz, már így vettem. Mindegyik szivacs a padlón csurom víz volt, pedig a dugók a helyükön voltak. De csak ez az oldal volt ilyen, a másik nem. :lol: Bellülről rohadt, mert amíg nem piszkáltam az alvázvédő teljesen ép volt.

Ki mondta, hogy a víz vezeti az áramot? :lol:

353488.jpg

353489.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.