Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sumákok.. :lol:

;) volt ismerős és elintézte... De jobb volt így a katonaságnak! ;)

eeeej de punnyadás van... Végre hazaérek erre nincs semmi életjel a fórumon? ;) Fene a Vadkertbe :lol: (de csak mert én nem tudtam menni ;) ) Majd legközelebb...

Jah, viszont esőből-viharból elég jól meg voltam áldva az elmúlt 3 napban (olyan vihar volt hogy besz.rás) de nem ázott be az ótó ;) (az évi 12 nap garázs-lakásából 3 most ment el :devlish: )

Viszont hazafelé rekord mennyiségű víz-átfolyást fogtam ki. Fel nem úsztam de 90 fölött nem is nagyon jöttem. Egyszer mentem 90 fölött, de ott már éreztem rajta hogy nemkéne... De legalább az ékszíjam csúszik mint a franc. 2x lett feszítve az elmúlt 2 hónapban, de megint csúszik. Hazafelé is elcsúszott vagy 5x, és elég hosszan... :lol: Csiszoljam fel az ékszíjtárcsákat :P vagy mif.szt lehet kezdeni ezzel? ;)

Nem lehet, hogy kezd kopni a tárcsa? :lol:

Link to comment
Megosztás:

;) volt ismerős és elintézte... De jobb volt így a katonaságnak! :lol:

Nem lehet, hogy kezd kopni a tárcsa? :devlish:

Lehet... de ne kopjon nekem mert fölrúgom. :lol: Haragszom rá, kussoljon el és akkor jóban leszünk. Most akartam bele tenni fordulatszámmérőt, de állandóan csúszó ékszíjjal elég vegyes érzelmeim lesznek ha beletettem a ford.számmérőt. :lol: Ékszíjtárcsák mennyire cserélhetők? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet... de ne kopjon nekem mert fölrúgom. :lol: Haragszom rá, kussoljon el és akkor jóban leszünk. Most akartam bele tenni fordulatszámmérőt, de állandóan csúszó ékszíjjal elég vegyes érzelmeim lesznek ha beletettem a ford.számmérőt. :lol: Ékszíjtárcsák mennyire cserélhetők? :devlish:

Nem nagy dolog cserélni! Nekem is cserélni kellene! Majd.... Most vettem rá új szíjat, majd ha ledobja, akkor rászánom magam a cserére! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Lehet... de ne kopjon nekem mert fölrúgom. :lol: Haragszom rá, kussoljon el és akkor jóban leszünk. Most akartam bele tenni fordulatszámmérőt, de állandóan csúszó ékszíjjal elég vegyes érzelmeim lesznek ha beletettem a ford.számmérőt. :lol: Ékszíjtárcsák mennyire cserélhetők? :devlish:

Nagyon. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem meg nincs ezzel semmi baj. :lol:

szerintem se bűn..

gagyin néz ki h lejjeb ér a két lökös mint az egész hasa :lol:

És így? Csak küszöbspoiler kell rá, és máris jobb :devlish:

Meg valami nagyon csálé az elején. Lökös nagyon bent van. Ez az angel meg...gyikban ott van. :lol:

Alex! Sztem küszöbbel is legalább ugyan olyan vicces, ha befér a fejem a sárvédő és a kerék közé. Nem azt mondom, hogy porig, de mondjuk egy gyári gsi magasságig minimum le kéne menni.

Így szerintem is jobb lenne. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Há'nem is tuom, le kell róla szedni a motort és/vagy a generátort oszt vissza az újat és jóuvan.. ;) :devlish: :P

Motort már cseréltem, de nem hallgatott el tőle az ékszíj. Mit csináljak?

Jah cseréljek generátort is, már látom :lol: :lol: ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

eeeej de punnyadás van... Végre hazaérek erre nincs semmi életjel a fórumon? :lol: Fene a Vadkertbe :lol: (de csak mert én nem tudtam menni ;) ) Majd legközelebb...

Jah, viszont esőből-viharból elég jól meg voltam áldva az elmúlt 3 napban (olyan vihar volt hogy besz.rás) de nem ázott be az ótó :P (az évi 12 nap garázs-lakásából 3 most ment el :devlish: )

Viszont hazafelé rekord mennyiségű víz-átfolyást fogtam ki. Fel nem úsztam de 90 fölött nem is nagyon jöttem. Egyszer mentem 90 fölött, de ott már éreztem rajta hogy nemkéne... De legalább az ékszíjam csúszik mint a franc. 2x lett feszítve az elmúlt 2 hónapban, de megint csúszik. Hazafelé is elcsúszott vagy 5x, és elég hosszan... :lol: Csiszoljam fel az ékszíjtárcsákat ;) vagy mif.szt lehet kezdeni ezzel? :lol:

Zsírozd be. Akkor is csúszik, de legalább nem hallod. ;) Ha nem volt még leszedve, akkor lehet légkulcsos lelővős móka, ha egy csavar fogja, mert van akinek 3 van a főtengelynél. Nekem legalábbis Fater szedte le légkulcsal.

Link to comment
Megosztás:

Én szíjat cseréltem, de most hogy mondod, motort kellett volna! :devlish: :lol: De komolyan, az új szíjjal meg se nyikkan. ;)

Betegek vagytok! De naggyon!!! ;) :lol: :lol:

1 hónapig nekem se nyikkant meg az új. Azóta eltelt 3, és abból 2-t végignyekergett :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem annyira eszi a szíjat, hogy 3 havonta cserélni kell... De akkor olyan szinten hiányos, hogy könnyebb megszámolni az ép fogakat a szíjon! :devlish:

Nekem is nagyon hiányos volt amikor cseréltük. A téli kerékcserekor már néztük hogy mintha hiányozna egy-kettő, de amikor télen meg lett emelve, akkor meglepődtem :lol: Azóta időnként megnézem, és nem hiányos, csak csúszik a dög.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is nagyon hiányos volt amikor cseréltük. A téli kerékcserekor már néztük hogy mintha hiányozna egy-kettő, de amikor télen meg lett emelve, akkor meglepődtem :devlish: Azóta időnként megnézem, és nem hiányos, csak csúszik a dög.

Nekem nagyon nem vinnyogott, csak mikor hidegben beindítottam. Utána már nem. A tárcsát egyszer leszedtem, nem volt nehéz, anya leszed és csapágylehúzóval lehúztam a tárcsát... Majd vissza! Akkor voltam hülye, hogy nem tettem fel egy másikat! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.