Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te csak ne panaszkodjál! :lol:

http://kep.psharing.com/357458.jpg

Vannak rólad kompromitálló fotóim, ha olyan helyzetbe kerülsz majd jól felhasznállom ellened! :lol: :devlish:

Nem panaszkodom és ha jöttél volna te is, akkor neked is lenne ilyen fotód. Elintéztük volna, úgy hogy az asszony ne tudja meg. :lol: Amúgymeg használd. Lásd a véleményem a kép hozzászólásnál iwiw-en, ennél a fotónál, mikor Dáwid panaszkodott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Láthatatlan bukkanó?? :lol: :lol:

Úgy néz ki, mintha lenne szintkülönbség. :devlish:

Nem panaszkodom és ha jöttél volna te is, akkor neked is lenne ilyen fotód. Elintéztük volna, úgy hogy az asszony ne tudja meg. :lol: Amúgymeg használd. Lásd a véleményem a kép hozzászólásnál iwiw-en, ennél a fotónál, mikor Dáwid panaszkodott. ;)

Mindjárt meglesem...Nem is látam még ilyet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért esik? Én éppen füvet nyírok, és hétágra süt a nap. :lol:

Most rohantam ki a szakadó esőben a fűnyíróért. :devlish:

A hozzászólást -zotya975- szerkesztette a következő időpontban: Ma, 15:49

:lol: :lol:

énis lemosattam a kocsit, hazaértem, leállítottam a motort és elkezdett szakadni ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért esik? Én éppen füvet nyírok, és hétágra süt a nap. ;)

Most rohantam ki a szakadó esőben a fűnyíróért. :devlish:

:lol: :lol: :lol: Legalább villany? ;)

Csak nem lemostad az autót épp? ;) :P

Akartam... De megfontolandó. Bár most kivirult a nap.

Nem..nem fogom lemosatni/lemosni. ÚGy marad, engem nem érdekel... Úgyis az lenne.. lemosnám, és az eső összecsápolná. :lol:

Link to comment
Megosztás:

SZASZTOK

Én lemostam az autót. Épp az udvaron az ablakot pucoltam a kocsin mikor elborult elkezdett fújni a szél na mondom gyorsan be a garázsbab PF Aztán ott még gyorsan lepolíroztam:D És nem buktam be hogy elázott. Ma már ki se megyek vele. Majd holnap úgy is megyek Szolnokra MAJD akkor lesz tiszta sár gané.

Link to comment
Megosztás:

szétkaptad Zafírt is? ;)

f.ssá szedtem :D :D :D

Egyszerűen kész... Nem akarok F-nél újabb autót. Azért hogy egy piti, marhaságot rendbetegyek, frankón le kellett venni a középkonzol, ami alá be volt fűzve a műszerfalburkolat, amiből ki kellett venni a rádiót. Az egyetlen fix pont abban a műszerfalban, az a rádió-keret. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

f.ssá szedtem :D :D :D

;) :D :D

mi is buheráltuk most...Mondtam, hogy füstöl az irányjelző bajuszkapcsolónál ha megy a tompított. Burkolatot le, néztük faterral.... abba a csatlakozóba egy sárga vezeték, szarrá égve, viszont a kis foglalatba lötyögött a tyukbél ... :rolleyes: beletömködtük. este úgyis megyek vele, kipróbálom hogy melegszik-e mostis?

Link to comment
Megosztás:

Viszont rájöttem hogy miért zörög kevésbé, annak ellenére hogy kopogósabb műanyagokból van. Csak a kormányburkolatot 6 patent, és 5 csavar tartja össze. Csavarok nélkül is stabilabban állt ott, mint az enyém teljesen összerakva :rolleyes: 8 csavar a műszerfal burkolat, és 6 patent ;)

jah, és majdnem elfelejtettem. Egy darab csillagcsavar nincs abban a sz.rban. Torx az összes :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.