Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Meg is érdemled. :rolleyes: Én azt is büntetném, aki a családos parkolóhelyre beáll gyerek, gyerekülés nélkül. Régebben rá is förmedtem egy manusra. Odébb is áll. ;)

azér énse vagyok ekkora paraszt, 8ker magja, kinvolt a mozgássérült tábla (az kint se volt h 2 hely van) beforditva a járda fele, csak akkor vettem észre amikor már mentem be előttem mozgáskorlátozott matricás autó. max 4 percet voltam ott... mondjuk felvolt festve mind2 hely, de jel nemvolt a földön, azthittem csak azaz egy van...

Link to comment
Megosztás:

Kezdjük ott, hogy van olyan hogy családos parkolóhely? :D Na ez nekem új ;)

Itt debrecenben még nem láttam sehol. Van a sima meg van a roki. Azt cső

Itten a tuskó parkolóban menő dolog ez, hogy főbejárattal szemben lévő gyalogos útvonal mellett két oldalt lévő parkolók családiasak. Olyan szélesek, mint a mozgáskorlátozott parkoló.

Én mondjuk ezért a "roki" megnevezésért tudnék ütni. :D

Lehet ennyi szipákolni szerintem :D

Előbb beájulnék sztem, mint hogy ilyesmire vetemedjek. :rolleyes: :P

:D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kezdjük ott, hogy van olyan hogy családos parkolóhely? :D Na ez nekem új :rolleyes:

Itt debrecenben még nem láttam sehol. Van a sima meg van a roki. Azt cső

Hi!

Na majd figyeld csak ha mész Teccsóba vagy Praktiba,ott vannak felfestve általában csak... ;)

Sok emberke van felfestve az a jele :D

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Na majd figyeld csak ha mész Teccsóba vagy Praktiba,ott vannak felfestve általában csak... :rolleyes:

Sok emberke van felfestve az a jele :D

Itten a tuskó parkolóban menő dolog ez, hogy főbejárattal szemben lévő gyalogos útvonal mellett két oldalt lévő parkolók családiasak. Olyan szélesek, mint a mozgáskorlátozott parkoló.

Én mondjuk ezért a "roki" megnevezésért tudnék ütni. ;)

Hát biztos. Én ha tuskóba megyek akkor hátul állok meg olyan helyen ahol alig van autó, mert félek hogy meghúzzák a kocsit. :D

Üss :D

Tesco parkoló... Hát volt már olyan hogy kifordult haver 1 autó elé, és az autó ledudálta. Aztán 1 ott álló taxis "belevaló" ember elkezdett havernak kiabálni, hogy nem látsz hogy ott az elsőbbségadás? Csak azt nem értem, mi jogon pofázik bele a hiéna. Utálom amikor abba szól bele valaki amihez semmi köze. Na én azért tudnék ütni.

Link to comment
Megosztás:

azér énse vagyok ekkora paraszt, 8ker magja, kinvolt a mozgássérült tábla (az kint se volt h 2 hely van) beforditva a járda fele, csak akkor vettem észre amikor már mentem be előttem mozgáskorlátozott matricás autó. max 4 percet voltam ott... mondjuk felvolt festve mind2 hely, de jel nemvolt a földön, azthittem csak azaz egy van...

Itt a CBA-nál csak fel van festve, ami szerintem nem törvényes, mert egyrészt az ember nem lefele néz, a kresztábla a mérvadó, nem az útburkolati jel tábla nélkül, meg ha pölö hó van nem is látszik.

Hát biztos. Én ha tuskóba megyek akkor hátul állok meg olyan helyen ahol alig van autó, mert félek hogy meghúzzák a kocsit. :D

Üss ;)

Tesco parkoló... Hát volt már olyan hogy kifordult haver 1 autó elé, és az autó ledudálta. Aztán 1 ott álló taxis "belevaló" ember elkezdett havernak kiabálni, hogy nem látsz hogy ott az elsőbbségadás? Csak azt nem értem, mi jogon pofázik bele a hiéna. Utálom amikor abba szól bele valaki amihez semmi köze. Na én azért tudnék ütni.

Én mindíg a legtávolabbi helyre állok, és gyalogolok 200métert, mithogy valaki lezúzza a kocsit. A multkor összetolatott két nő. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Összetolatott??? :rolleyes:

Aha, egymásnak háttal álltak, egyszerre kezdtek el tolatni Y-alakban, a végén egy más mellett álltak akkora helyen ahol a két kocsi nem fér el. ;) Persze mindegyik szerint a másik volt a hibás. Csak a tökrük koccoltak össze, meg karcolások voltak a kasztnin. Gondolom hátranéztek van-e ott valami, aztán tolatás közben csak azt nézték, jön-e valaki hátulról, azt nem, hogy a másik oldalon is ki akarnak állni. Ugye a középső tökörből nem látták az ellenfelet. :D

Link to comment
Megosztás:

Aha, egymásnak háttal álltak, egyszerre kezdtek el tolatni Y-alakban, a végén egy más mellett álltak akkora helyen ahol a két kocsi nem fér el. ;) Persze mindegyik szerint a másik volt a hibás. Csak a tökrük koccoltak össze, meg karcolások voltak a kasztnin. Gondolom hátranéztek van-e ott valami, aztán tolatás közben csak azt nézték, jön-e valaki hátulról, azt nem, hogy a másik oldalon is ki akarnak állni. Ugye a középső tökörből nem látták az ellenfelet. :D

... :rolleyes: Agytrösztök :D

A tuskó parkoló, olyan mint egy állatkerti kifutó... :D

Rosszabb... Itt még sokszor 1esek ( akiknek nem lehet kimondani a nevét ) a kosarat is kérik... visszatóóhatom???

Link to comment
Megosztás:

Aztán 1 ott álló taxis "belevaló" ember elkezdett havernak kiabálni, hogy nem látsz hogy ott az elsőbbségadás? Csak azt nem értem, mi jogon pofázik bele a hiéna. Utálom amikor abba szól bele valaki amihez semmi köze. Na én azért tudnék ütni.

Taxis...hehehe, a melóhelyen a céges autók egy bejárásra nem használt kapubejáróban parkolnak. Letettünk elé 2 oszlopot amit később lánccal is össze kellett kötni, mert a bunkók beálltak az oszlopok közé. :rolleyes:

Ma délután, mikor leparkoltuk az autókat, le volt szedve a lánc, az egyik oszlop előtt szabad parkoló. Csajszi egy sárga korzával előregurul, kezdene betolatni. Mögötte egy fillérvadász meglátja a szabad parkolót és a mi bejárónkra ráfordulva beakarna ugrani orral a helyre a csajszi előtt. Igenám, de későn vette észre az oszlopot (fekete-sárgára vannak festve), így nekicsattant.....rendszám, lökös, hűtőrács, mocitető, meg még ki tudja mit vágott tönkre a fosvágenen. :D A csajszi közben nyugodtan betolatott, majd kiszállt mellőle egy konyhaszekrény. Taxis az ajtót se merte kinyitni, letolatott és elszelelt, nem is nézte meg mit művelt az autóval ;)

Az oszlopok 2 collos csőből vannak + kiöntve betonnal a marhák ellen :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.