Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hááj mindenki!

Na meglett a motorháztetőteleszkóp csinálva,persze egy cartárs segítségével :D

Az ő keze van a dologban,szó szerint ;)

Na ki az?na ki aaz?,hát persze hogy hening keze van a dologban :rolleyes:

Mégegyszer köszi a helpet!!!

Íme:...

Jajj de jóóó :D

Nincs mit, szívesen. :D

Heningnek felismerhető a cipője. :D

Nem is...JOhnny-nak is van ilyenje. :D

Link to comment
Megosztás:

Holnap napközben ? ;)

Nem terveztem bemenni faterhoz, csak lurdy előtt, mert Márk hoz egy csomó lomot megint. Akkor be tudom tenni a kocsiba. Vagyis Márkéba, mert az enyémet már nem koszoljuk össze. :D

Mennyibe kerül az ilyen móka? :rolleyes:

10es.+ a szelepeket megvettem csergőben vmi 2e volt a 2db. :D

Link to comment
Megosztás:

Sikertelen géprablási kísérlet zajlott a szomáliai Diallo Airlines Bosasso-Mogadishu járatán. Két férfi menet közben előrántotta fegyverét, és hatalmába akarta keríteni a gépet, mire a többi harminc utas is előrántotta fegyverét, és lefegyverezte a géprablókat. A gép visszatért Bosasso városában, ahol az utasok által ártalmatlanná tett géprablók megpróbáltak elmenekülni, de a rendőrség végül elfogta őket. A csetepatéban egy géprabló megsebesült, az utasok közül senkinek sem esett baja, és a repülőgép sem sérült meg.
Link to comment
Megosztás:

:rolleyes: Még sosem láttam ilyet! Köszi! Ez gyári lehet? Tehát lehetséges erre a motorra is rátenni. Na, ennek még utána fogok járni, hogy mi-merre-hány lépés, nehogy úgy járjak mint Pepe a szervóval, hogy van két féle szett is és egyiknél sem tudja összehozni a meghajtását...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.