Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Volt valaki itt az ingyenes mérésen az autóklubnál?

Tegnap este írtam.

Én voltam lennt,mindent megnéztek,leteszteltek,kaptam ajándékot is ^_^

Egy guminyomás mérőt,2 matrinyát,meg egy újságot,de szerintem azt azért adták,mert sokat kell várni ;)

Azt mondták az autó teljessen jó állapotban van a korához képest :P ,csak vegyek gyári helyzetjelzőt ,meg tegyem vissza a gyári kiput,mert így nem fog átmenni vizsgán :D

Link to comment
Megosztás:

Volt valaki itt az ingyenes mérésen az autóklubnál?

Tegnap este írtam.

Én voltam lennt,mindent megnéztek,leteszteltek,kaptam ajándékot is ^_^

Egy guminyomás mérőt,2 matrinyát,meg egy újságot,de szerintem azt azért adták,mert sokat kell várni ;)

Azt mondták az autó teljessen jó állapotban van a korához képest :P ,csak vegyek gyári helyzetjelzőt ,meg tegyem vissza a gyári kiput,mert így nem fog átmenni vizsgán :D

ez jó hír! ;) miért milyen helyzetjelződ van?

Link to comment
Megosztás:

nem tudom erről mi a vélemény de előbb sztem kezdenék a kisebb tagságival szép fokozatosan!

Hát csak két fokozat van. ;)

1.4 c14se a motor

Aha, és miből gondolod/tudod, hogy két henger nem megy, meg mit jelent konkrétan az, hogy csupa olaj a motor? Kívül olajos a motortér?

Volt valaki itt az ingyenes mérésen az autóklubnál?

Tegnap este írtam.

Én voltam lennt,mindent megnéztek,leteszteltek,kaptam ajándékot is :P

Egy guminyomás mérőt,2 matrinyát,meg egy újságot,de szerintem azt azért adták,mert sokat kell várni :D

Azt mondták az autó teljessen jó állapotban van a korához képest ;) ,csak vegyek gyári helyzetjelzőt ,meg tegyem vissza a gyári kiput,mert így nem fog átmenni vizsgán :D

Hát akkor visszarakod műszakira a régit. De tudtommal egy csomó autó mászkál az utcán sportdobbal mindel szaroztam volna a műszakin? ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem azt nem értem, hogy miért éri meg, vagy miért nem neked. Azzal tisztában vagyok, hogy vannak akik nem tudják kihasználni a klub adta kedvezményeket, sajnos. Ám erről sztem nem a klub tehet. Itt helyben sem volt semmilyen kedvezményt adó hely. Itt most nem az EDC-re gondolok. Ám én személy szerint jártam ki két autós boltnál a kedvezményt.

A másik, amire gondolni tudok, hogy azon akadtál fenn, amit írtam, miszerint is örülök, ha vki nem csak a kedvezmények miatt lép be.

A harmadik, hogy elbeszélünk egymás mellett, és közel hasonló nézeteket vallunk ez ügyben.

Link to comment
Megosztás:

Nem azt nem értem, hogy miért éri meg, vagy miért nem neked. Azzal tisztában vagyok, hogy vannak akik nem tudják kihasználni a klub adta kedvezményeket, sajnos. Ám erről sztem nem a klub tehet. Itt helyben sem volt semmilyen kedvezményt adó hely. Itt most nem az EDC-re gondolok. Ám én személy szerint jártam ki két autós boltnál a kedvezményt.

A másik, amire gondolni tudok, hogy azon akadtál fenn, amit írtam, miszerint is örülök, ha vki nem csak a kedvezmények miatt lép be.

A harmadik, hogy elbeszélünk egymás mellett, és közel hasonló nézeteket vallunk ez ügyben.

Nekem a második jött le. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor visszarakod műszakira a régit. De tudtommal egy csomó autó mászkál az utcán sportdobbal mindel szaroztam volna a műszakin? ^_^

Méé te műszakiztatsz? :P

Vagy én sem értem,ma senki nem ért semmit ;) ;)

szerintem általánosságban beszél..! :D de ki tudja. :D

Link to comment
Megosztás:

Jóhát, mindig ez a nem tetszik, meg tetszik dolog. Szabvány az szabvány. Firefox szabvány szerint igyekszik megjeleníteni egy weblapot, IE8 meg magasról tesz rá. :D Ezért van az is, hogy néhány oldal, ami kifejezetten rókára van fejlesztve, IE8-on barmul jelenik meg. De pofázhatok én, nincs nekem itt hitelem ahhoz, hogy megfogadják a tanácsaimat. :D Hja és a biztonsági rések az IE8-ban... ^_^ :P ;) ;)

nekem semmi bojom sincs az IE8 al :P kivéve azt hogy félévente egyszer vissza kell állítani, mert elfelejti a képeket megjeleníteni :P

Boldogságosságosat a Lászlóknak!!

Dita irtam neked vmit, de úgylátom már megint nem érdekellek :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.