Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem a Veki belső AC-s, vagyis a szivattyú a hátsó ülés alatt van. Ezt kicsavartam és kicsit kiemeltem, hogy elmenjen a nyomás a rendszerből, majd visszaraktam. Ezután simán kicseréltem a szűrőt, a csőből szinte semmi nem csöpögött ki és a szűrőben is max. fél deci volt.

De, ha nem akarsz ezzel szenvedni, vagy nehéz hozzáférni, érdemes eleve hideg motornál csinálni, pl. reggel indítás előtt, amikor éjszaka már eléggé visszaesett a nyomás.

hát nekem mindenképp hazahaza kell mennem, mert itt a parkolóba tuti nem fogok szerelgetni :S

Link to comment
Megosztás:

Szerkeszteni akartam paintba egy Butterst... De valahogy 16 éves Butters kinézete lett ^_^ :D

http://kep.psharing.com/381812.jpg

Azé' sz.r lehet hogy ennyire le vagy terhelve melóval :P ;) ;) Én most csaptam le egy Budaörs-Lágymányos-Budafok-Zugló-Újpest-QrvaéletbevisszaZugló-Kápmegyer kört... Tök jó idő van, úgy belerohadtam az autóba hogy csak kifolytam belőle mire visszaértem. :D

Link to comment
Megosztás:

Azé' sz.r lehet hogy ennyire le vagy terhelve melóval ^_^ :P ;) Én most csaptam le egy Budaörs-Lágymányos-Budafok-Zugló-Újpest-QrvaéletbevisszaZugló-Kápmegyer kört... Tök jó idő van, úgy belerohadtam az autóba hogy csak kifolytam belőle mire visszaértem. :D

legalább van munkátok és vezethettek ;)

Link to comment
Megosztás:

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

:D

Ezen meg elhaltam:

Két barátnő elhatározza, hogy rendeznek egy görbe estét a férjeik nélkül. Az este jól sikerül, pompásan érzik magukat, kicsit iszogatnak is. Ahogy hazafelé botladoznak kapatosan, hirtelen mindkettejükre rájön a pisilhetnék. Mivel éppen egy temető mellett vannak, bemennek a sírokhoz, a bokrok közé. Mikor végeznek, azzal a problémával szembesülnek, hogy nincs semmi, amivel megtörölhetnék magukat.

Egyikük lehúzza a bugyiját és megtörölközik vele, majd eldobja a ruhadarabot. A másiknak jobb ötlete támad, a mellette lévő síron található virágokról leszakít egy nagyobb levelet.

Másnap az egyikük férje szomorúan mondja a haverjának:

- Te, komám, nem tudom hol voltak a lányok, de az én feleségem bugyi nélkül jött haza!

- Az semmi! - mondja a másik. Te még szerencsés vagy, az enyémnek a fenekén egy szalag volt azzal a felirattal, hogy ?Sosem felejtünk el: a helyi tűzoltóörs!?

Link to comment
Megosztás:

Látom nem csak nekem lett üzemanyag ellátás problémája a napokban.

Nekem az AC pumpám haldoklik ^_^

akkor hogy ne csak üzemanyag gond legyen. Jövök hazafelé. egyik kereszteződésben fordulnék ki balra. kiteszem az indexet, állok a féken, a visszajelző meg kórusban világít a ködlámpa visszajelzővel. Elengedem a féket, erre villog rendesen. Hazaértem, csomagtartó kinyit, lámpicsek kiszed, testcsatlakozás megtisztít, összerak, láss csodát. Minden a legnagyobb rendben működik. :D

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

Ilyen rémálomra kelni mint az enyém volt, senkinek se ajánlom.

Szal egész nap egy kétszer kétsávos út padkáján állt az autóm,a környéken tevékenykedtem. Aztán este vissza mentem a kocsimhoz a céges Ivecoval, lehajtottam az emelő hátfalat, majd kipakoltam a kocsimba. bezártam, és felmentem a kisboltba. Ekkor vmi csipogást hallok, megfordulok... És egy IFA -val vontatják a körbe dobozolt autómat. Utánunk futok, és a piros lámpánál utol érem őket, kihúztam a pöcköt amivel az Ifa után volt kötve, majd felnézek, és 4sárga kis g.... ül az autóm tetején akik már kiabálnak a sofőrnek, hogy mi történt.

Next frame:

A ház előtt csomagolom ki az autómat, ilyen nádfonat volt rátekerve a dobozon belül. Mikor leszedtem a "csomagolást" annyit látok, hogy zacskózva, kb egység csomagokba szétszedve van a kocsim!!

:D ^_^ :P

Te jól beszódázhattál tegnap este. :D :P

Vagy ez meg is történt? ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

:D ^_^ :P

Te jól beszódázhattál tegnap este. :D :P

Vagy ez meg is történt? ;) ;)

én azt álmodtam h egy dagatt nő ugy rámállt teszkóba h összeért a kocsik oldala, aztán azt mondta nekem h ez tök természetes ilyen helyeken, nyugodjak meg... nagyon jó volt felkelni :P

Link to comment
Megosztás:

De ezer mástól is lehet.

Mondjuk tiltástól.. :D ;)

Sanci! Asztali a memóriazabáló gép? Ha igen, akkor meg kéne lesned az alaplapon a kondikat. Lehet, hogy valamelyik meghalt. esetleg a tápegységben körbenézni, hogy leadja e azt a feszültséget ami kell és tartja e stabilan.

Amúgy sok Bódogat a Születésnaposunknak

Az, Dell Optiplex GX110 :D tipikus irodai kacat :P de én másra tippelek, inkább valami hibádzós bios beállításra.. ;)

Én is kívánom.. taps.gif

Azé' sz.r lehet hogy ennyire le vagy terhelve melóval

Ne is mondd, délre itthon lehettem volna és mehettem volna pecázni egy kicsit ;) ehelyett újra kellett hackelnem egy katonai üst mobil (levehető) világítását :P ugye az hideg emulziósnak van használva és a sok sügér közutas sz##ik rá, hogy megkímélje, hol szétverik a lámpákat rajta, hol felgyújtják az egészet és hasonló jók :P na jó, van kábel, kínai lámpaszett, saruk, páka + ón meg én ;) nekiesek és mikor már nagyjából összekócoltam kellene valami kocsi amihez bekötöm mert azért én se tartok mindent fejben :P Mazdán persze leszaggatva, a transporterek amiken van horog mind munkaterületen ;) na jó, ott a TGA -úgyis az fogja húzgálni ;) azon meg szanaszét rohadva a csati mert sószórónak használták a télen :P hoztak egy dugaljat rá na de ami rajta volt rég összekócolták így mégcsak meg se közelíti a gyári bekötést, nem tudni mi hova van kötve, na mondom nem kísérletezek, belevágom a cuccot egy szemetes zacsiba azt hozom haza, az enyémen legalább jó a pótcsokicsati ;) asszonyt befogtam kapcsolgatni meg pedált taposni -közben kókány bekötési szakrajzgyártás hozzá nem értők számára ;) kimérek mindent rajta majd bekötöm a csajos végébe, indexek, fékek mennek kivéve a helyzetjelzők :D jobban megnézem a lámpát, hát fene a jóédes##########################################anyukáját amelyik meggyártotta :P a szofita izzó mindkét pólusa gyárilag egy potenciálon van :D na, hogy a franc bele ^_^ jó lesz így ahogy van csak éjszaka ne nagyon járjanak vele mert valaki tuti bele fog rongyolni.. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.