Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Most mondja azt sejtelmesen, hogy én azt honnan tudhatnám? :D :P

Cép ótó, mennyibe fájt? ^_^

26rongyba volt

70%os hővédős, 99% UV védős, biztonsági, és nem látnak be 1 csöppet sem. "alu dark"

Jól néz ki. :D

Mennyi patent tört? ;) :P

1sem :P Azt mondták multnyáron rengeteg astra caravant csináltak és már rutinmunka ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem volt sok, és a kilátást mennyire zavarja?

Éjszaka csak a fényeket látod, nappal pedig árnyékot csinál az utastér hátsó részébe. De amúgy engem 1 csöppet sem zavart.

MEg nappal kicsit olyan zöldes benyomást kelt a tájban, és olyan kellemes szempihentetős érzés. 1 kicsit sem zavaró.

Bár még ugye éjszakára nem volt lehetőség tapasztalni..ma este már nem is fogom :D Ezt az mondta, aki feltette.

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka csak a fényeket látod, nappal pedig árnyékot csinál az utastér hátsó részébe. De amúgy engem 1 csöppet sem zavart.

MEg nappal kicsit olyan zöldes benyomást kelt a tájban, és olyan kellemes szempihentetős érzés. 1 kicsit sem zavaró.

Bár még ugye éjszakára nem volt lehetőség tapasztalni..ma este már nem is fogom :D Ezt az mondta, aki feltette.

Ez az ami engem zavar, de a meleg miatt jó lenne, biztos kevésbé melegszik fel az utastér.

Link to comment
Megosztás:

Éjszaka csak a fényeket látod, nappal pedig árnyékot csinál az utastér hátsó részébe. De amúgy engem 1 csöppet sem zavart.

MEg nappal kicsit olyan zöldes benyomást kelt a tájban, és olyan kellemes szempihentetős érzés. 1 kicsit sem zavaró.

Bár még ugye éjszakára nem volt lehetőség tapasztalni..ma este már nem is fogom ^_^ Ezt az mondta, aki feltette.

Sziasztok!

Te, nem ám elalszol menet közben annyira szempihentetős :P

Nagyon jól néz ki különben ;) ,cserélünk üveget?

:D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Te, nem ám elalszol menet közben annyira szempihentetős ^_^

Nagyon jól néz ki különben ;) ,cserélünk üveget?

:D

köszi :D

Az elsőt cserélhetjük, be van repedve :P ;)

Ez az ami engem zavar, de a meleg miatt jó lenne, biztos kevésbé melegszik fel az utastér.

Most lehet nem fogod elhinni, mielőtt jöttem elfele ( 7kor lett kész)... Még azért a napnak volt egy kis ereje.. kiálltam vele és a melegreálltam vele..beültem előlre, nap sütött be...és éreztem ahogy jön a forróság. Beültem hátulra...és semmi, éreztem hogy ejj de hüvös és nem jön be a hő. nagyon durván jó.

Link to comment
Megosztás:

Apropó Zotya!

Ma voltam Gyarmaton bontóba,de nem kaptam gyújtásmodult :D

Holnap megyek valószínű Öttevényre,állítólag ott is van bontó,ha ott kapok,akkor oda is adom a cuccot!

Na az autód jó lett?

Itt Győrben nézted? Jó lett persze, viszaraktam még aznap este a régi pumpát, majd ha lessz időm szétszedem a Bosch-t.

Link to comment
Megosztás:

Asszony azzal fogadott itthon, hogy az "autóján" elment az index, meg az ablaktörlő megállt félúton. ^_^

Találtam egy rossz biztosítékot, de attól nem gyógyult meg. Kiderült, hogy elfüstölt az ablaktörlő motorja, vitte magával a vezérlőreléjét, az index relét, meg a fesszabályzót :D Még jó, hogy kukáztam hozzá már egy fél autónyi cuccot. Ha szerencsém van találok a garázsban komplett ablaktörlő szerkezetet, a többit már megoldottam.....ha nem, legfeljebb átalakítom kézzel rángatósra ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Te Alex, miért szöksz meg a csevegőből mindig? ;) Hiányzol ám ide. :D

Azért szököm meg, mert közbe maszek munkával is foglalkoznom kell ;) Most pl nem szököm meg :D

...és megint meglépett. ^_^ Nem állsz szóba velem? :P

Hogyne állnék szóba veled..... mond/írd :P

KÉSZ AZ ASTRAA!!!! :P :P :D :D

Csini... De ne vedd sértésnek, de nekem úgy tetszik ha körbe le van húzva...így egy kicsit olyan haszongépjármű beütése van :D

Link to comment
Megosztás:

nagyon jó lett ugye h nem volt baj.. :P és külön kösz hogy a ködfényszórót nem látni :P ;) :D

am most értem haza Győrből azt a sok szúnyogot ami volt, refivel olyan volt minta esne a hó! ^_^

jaja nem volt semmi gáz.

Igazán nincs mit :P ;) mostmár hátsó képeket fogok feltenni róla :D :D

Tegnap debrecenben volt irtás. Tök jó. kb 15 emelet magasan repül az írtógép, és tök közel van és wrrúúúúúúúm..és tökjó :P

Link to comment
Megosztás:

Nem ,Győrben nem,annyi időm nem volt,de hol lehetne megnézni?

Újonnan nem veszek,arra most nincs keret ;)

Pü-megy.

Úgy döntöttem a züllés útjára lépek, alső lépésként vettem egy doboz Soproni szűz-et. Leszakadt akarika amikor ki akaram nyitni, úgyhogy kénytelen voltam konzervnyitóval körbevágni, kicsit ki is lötyögött. ^_^ Életemben először iszom sört..háááát..vettem volna inkább Kólát, nem igen akar fogyni. :P Vissza lehet ezt valahogy zárni, hogy elrakjam holnapra? :D

Link to comment
Megosztás:

jaja nem volt semmi gáz.

Igazán nincs mit :D :P mostmár hátsó képeket fogok feltenni róla ;) :D

Tegnap debrecenben volt irtás. Tök jó. kb 15 emelet magasan repül az írtógép, és tök közel van és wrrúúúúúúúm..és tökjó ;)

győrben is volt én is bírom a repülőt :P :P hazafele egy részen útépítés miatt lámpa van és pont nem értem el leállítottam a motort tök csend lett és lehetett hallani ahogy kopognak gondolom a tetőre szálltak rá, meg előtte letekertem az ablakot hát azt mondanom sem kell nem is lehetett bírni!! szóval nagyon durva volt!! ^_^ :P :D

Link to comment
Megosztás:

Pü-megy.

Úgy döntöttem a züllés útjára lépek, alső lépésként vettem egy doboz Soproni szűz-et. Leszakadt akarika amikor ki akaram nyitni, úgyhogy kénytelen voltam konzervnyitóval körbevágni, kicsit ki is lötyögött. ^_^ Életemben először iszom sört..háááát..vettem volna inkább Kólát, nem igen akar fogyni. :P Vissza lehet ezt valahogy zárni, hogy elrakjam holnapra? :D

Az kábító mentes...nem? ;)

Link to comment
Megosztás:

győrben is volt én is bírom a repülőt ;) ;) hazafele egy részen útépítés miatt lámpa van és pont nem értem el leállítottam a motort tök csend lett és lehetett hallani ahogy kopognak gondolom a tetőre szálltak rá, meg előtte letekertem az ablakot hát azt mondanom sem kell nem is lehetett bírni!! szóval nagyon durva volt!! ^_^ :D :D

Gyááá.... Engem akkor a balatonon felkajálnak. Tényleg jövőhéten ilyenkor már ott vagyok :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.