Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Már nekem is feltűnt, hogy mostanában nem sokat beszél velünk. :D

Karcsi! Igaz, hogy a letolásokról szivesen lemondanánk, de olyan jó volt amikor sűrűbben "jöttél" és együtt nevettél velünk valami jobban sikerült poénon.

Hiányzol ám! :rolleyes: Komolyan.

Hidd el, hogy szívesen "vagyok veletek", csak egy kicsit most fáradt vagyok, meg el is vették a kedvem. <_<

Nincs valakinek egy feleslegessé vált tetőcsomagtartója 5-ajtós Astrára? Tehát az a fajta, amit azokba az elcsúsztatható helyekbe lehet rögzíteni a tetőn.

Felesleges nincs. Kölcsön adni sem tudom, mert "messze" vagy. -_-

Link to comment
Megosztás:

Nincs valakinek egy feleslegessé vált tetőcsomagtartója 5-ajtós Astrára? Tehát az a fajta, amit azokba az elcsúsztatható helyekbe lehet rögzíteni a tetőn.

Ja, azt hittem a tetősínre szerelhető, mert az nekem van. Két tetőléc, plusz pár csavar. <_< :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jobb oldali ajtómban eléggé szorul az ablak. Már a tekerős verzióban sem volt könnyű tekerni, de most az elektromos ablakon hallom igazán mennyire rossz. Próbáltam szappanos vízzel megkenegetni, meglocsolgatni, de nem ért semmit és hiába állítom az ablak dőlését, sehogy nem lesz jó.

Valakinek valami tipp mi baja lehet? Én már végigzongoráztam mindent :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Jobb oldali ajtómban eléggé szorul az ablak. Már a tekerős verzióban sem volt könnyű tekerni, de most az elektromos ablakon hallom igazán mennyire rossz. Próbáltam szappanos vízzel megkenegetni, meglocsolgatni, de nem ért semmit és hiába állítom az ablak dőlését, sehogy nem lesz jó.

Valakinek valami tipp mi baja lehet? Én már végigzongoráztam mindent :rolleyes:

háát ha már végig csináltál mindent akkor ink nem mondok semmit. De ha mondanák akk sztem kárpit le és a sínjét megnézni vmi nem akadályozza-e? <_< -_-

bár ez lehet elég kakaó ötlet.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

háát ha már végig csináltál mindent akkor ink nem mondok semmit. De ha mondanák akk sztem kárpit le és a sínjét megnézni vmi nem akadályozza-e? :rolleyes: <_<

bár ez lehet elég kakaó ötlet.. -_- :D

Mivel 1 hete raktam be, így nem igazán hiszem hogy valami akadályozná, meg mondom előtte a tekerőssel is nehéz volt. A bal oldali az mint a vaj, de a jobb, az sz@r. Mikor raktam be az ablakot, vissza, az volt furcsa hogy a jobb oldali ajtónak a külső ( zár felöli ) síne mozgott, legalábbis a teteje. Annak szabad? Csak mert csavarhelyet az ajtó oldalán, amivel lehetne rögzíteni azt nem láttam. Mondjuk a másik ajtóban nem néztem hogy mozog-e, lehet hogy ott is mozog.

Link to comment
Megosztás:

Mivel 1 hete raktam be, így nem igazán hiszem hogy valami akadályozná, meg mondom előtte a tekerőssel is nehéz volt. A bal oldali az mint a vaj, de a jobb, az sz@r. Mikor raktam be az ablakot, vissza, az volt furcsa hogy a jobb oldali ajtónak a külső ( zár felöli ) síne mozgott, legalábbis a teteje. Annak szabad? Csak mert csavarhelyet az ajtó oldalán, amivel lehetne rögzíteni azt nem láttam. Mondjuk a másik ajtóban nem néztem hogy mozog-e, lehet hogy ott is mozog.

Valaki szilikont mondott az üveget szegélyező gumira, ahova becsúszik. Úgy rémlik azt írta a szilikon lejött két mosással az üvegről, de sokkal könyebben megy-le-fel.

Link to comment
Megosztás:

per80? ilyen gumit is gyártanak? Atyaég. <_<

marha furcsa ez a ballonos gumi.

De még mennyire gyártanak :D

Előző garniturám is ilyen volt. Szerintem jó. Most megnéztem... 140nél sem riszál az új felnivel, kicsit sem húz jobbra, és sokkal de sokkal könnyebb tekerni. :) Nagyon jó lett. Élmény vezetni.

Nekem a télim 155/80-as :rolleyes:

155/80??? -_- arról dobsz majd fel valamikor 1 képet?Érdekes lehet. Nekem a télim 175/70es

Link to comment
Megosztás:

hm, akkor nem is olyan ritka méret. Ezek szerint nem forgok ilyen körökben, hogy /80anas gumikat lássak. <_<

nekem a téli 195/50 egyébként. :D

A téli? :rolleyes: az igen,mondjuk neked 2.0-es 16 V,az enyém 205/55 R15 gumival alig akart vánszorogni a 2 cm-es

havon -_-

Link to comment
Megosztás:

én is gyári méretszerün vagyok és dísztárcsával próbálom javítani a látványt! :rolleyes: <_< -_- B)

Én a télit festeni próbáltam. Nem lett rossz B) Csak egyre több olyan felni van amit én csináltam.. Egyre több olyat láttam vw-ken, opeleken, sőt buzukin is :)

Aztán most erre a gyárifelnire nem teszem fel 1 darabig a dísztárcsákat. Szép fényes, most így harmonizál a sötét üvegekkel :D

Link to comment
Megosztás:

A téli? <_< az igen,mondjuk neked 2.0-es 16 V,az enyém 205/55 R15 gumival alig akart vánszorogni a 2 cm-es

havon -_-

Nekem halad, persze ha éppen nem ül fel az első lökös a hóra. Mert olyan is volt most télen. Barátnőméknél agyon takarítják a parkolókat a lakótelepen és a 10-15cm-s havas latyakban, elakadtam. :rolleyes: :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem halad, persze ha éppen nem ül fel az első lökös a hóra. Mert olyan is volt most télen. Barátnőméknél agyon takarítják a parkolókat a lakótelepen és a 10-15cm-s havas latyakban, elakadtam. <_< -_-

Gondolom azért ennél kicsit jobban :)

10-15 cm?Bár csak ilyen problémám lenne :rolleyes: na majd talán augusztusban ,és télen már para :D

Link to comment
Megosztás:

Mostanában azt veszem észre,menő az acélfelni,de úgy hogy a pereme polírozva van,bévűl meg matt fekete -_-

Az mondjuk teccik <_<

Hmmm....

387995.jpg

Hátsó télifelnijeimet ilyenre csináltam meg. Amióta nekem is fent voltak...egyre több ilyet láttam. Ugyanígy 1es golf felni, ezekkel a színekkel. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.