Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A kaput hegesztettem délután aztán....Szegénynek meghalt a férje fiatalon egyedül maradt egy 12 éves kislánnyal... Én meg nem tudok nemet mondani, főleg nem egy nőnek. B)

Hasonlóan járt egy debreceni barátnőm nővére B) de én is egy ideig szerelgettem nála jónéhány dolgot :rolleyes: neeeem, a csajt nem :D de amúgy az egy jó nő :D meg besegítettem néha a gyereknevelésbe :D mikor rosszalkodott a kölök csak annyit mondtam neki, hogy "kapsz egy füldugót.." -Zsuzsa csak néz rám, és bemutattam neki azt a füldugaszt egy égő cigi formájában <_< eszméletlenül rendes lett a látványtól a kiskölök hirtelen -_- :D :)

Na gömbölyödnek a Hűhák. :D

Bőven belefér.. :P :P :P

Link to comment
Megosztás:

Vaktyúk is talál szemet, vagy hogy szokták mondani???? -_- :D B)

Azt hiszem ezért Blitzen megkergetlek... <_<:)

Erről jut eszembe, a találkozós matrica olyan varázslatos, hogy ma mindenki 2 méteres követési közelségben jött utánam, csak hogy láthassa. :rolleyes: B)

Link to comment
Megosztás:

Ádám! Nagyon boldog születésnapot kívánok neked! :rolleyes:

Csatlakozom. Boldog ivást B) :D

Nem hinném. :) Nem vagyok az esete. Arról nem is beszélve, hogy korban majdnem az anyja lehetnék. <_<

Azé'... tán azé' mégse. Bogitól kicsit mintha nagyobb lenne már -_-

Link to comment
Megosztás:

Legfennebb tanul tőled ezt-azt

Ááá, nekem ahhoz nincs türelmem. :D Nem véletlen kedvelem a tőlem kicsit idősebb férfiakat, illetve most konkrétan egyet. :rolleyes:

Azé'... tán azé' mégse. Bogitól kicsit mintha nagyobb lenne már -_-

Ez igaz, de lehetett volna korábban is gyermekem. <_< Azért Zolival van köztünk egy halvány 14 év. :)

Link to comment
Megosztás:

Zafi volt a Csergőék szervizében a Bécsi-úton. Háááát... ha tényleg beköltöznek a Teve utcába a szervizzel is, onnantól más szervizbe maximum látogatóba megyek :rolleyes: Tetszett. Korrektek, gyorsak, jóarcok. Nekem bejött a hely. Kár hogy messze vannak. (még)

Link to comment
Megosztás:

...és igen!!! :rolleyes: Most szóltak itt a cégnél, hogy egy hónap múlva van szabad hely az egyik üdülőnkben és azt megkapom.

Úgyhogy augusztusban irány Balatonfüred. <_< Le sem merem írni, hogy egy heti szállás, kettőnknek a Csajommal 3290.-Ft lesz majd. -_- :D

Link to comment
Megosztás:

...és igen!!! :rolleyes: Most szóltak itt a cégnél, hogy egy hónap múlva van szabad hely az egyik üdülőnkben és azt megkapom.

Úgyhogy augusztusban irány Balatonfüred. <_< Le sem merem írni, hogy egy heti szállás, kettőnknek a Csajommal 3290.-Ft lesz majd. :D B)

Az szép... Nincs egy fölös hely? -_- :)

Link to comment
Megosztás:

Az szép... Nincs egy fölös hely? <_< -_-

Volna, de sajnos amíg össze nem költözöl velem, teljesárat kell fizetned. :D :) Viccen kívül, családtagok, élettárs kedvezményes, aki ebbe a kategóriába nem tartozik bele az "idegennek" minősül. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Volna, de sajnos amíg össze nem költözöl velem, teljesárat kell fizetned. :D :D Viccen kívül, családtagok, élettárs kedvezményes, aki ebbe a kategóriába nem tartozik bele az "idegennek" minősül. :rolleyes:

:) B) B) Augusztusig nem lenne meg az okmányirodai rész <_< :P :D :P

Fócvágenes, de akkor is undorító hogy ilyenek vannak... -_- :D

Link to comment
Megosztás:

Zafi volt a Csergőék szervizében a Bécsi-úton. Háááát... ha tényleg beköltöznek a Teve utcába a szervizzel is, onnantól más szervizbe maximum látogatóba megyek -_- Tetszett. Korrektek, gyorsak, jóarcok. Nekem bejött a hely. Kár hogy messze vannak. (még)

Van vagy 6 km a két hely között, eszméletlen távolság autóval :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Van vagy 6 km a két hely között, eszméletlen távolság autóval <_< -_-

Ha nagy cumi van, és csak azért megy arra az ember, mert az autót akarja megcsináltatni, akkor persze, odamegy, de a Tevesztrít azért jó mert útba esik, szinte minden nap, akárhova megyünk. Átcsámpázni a víz másik felére, már kevésbé esik útba. Most is csak egy óra volt amíg dolgoztak rajta, de 2x kellett átmenni a városon hozzá, mert közben ugye dolgozni is kell. Szerintem tovább tartott odamenni, meg visszajönni, mint megcsinálni, aztán mégis sokat dobott rajta :D

http://racing-bazar.hu/hasznaltauto/kadett...5_ev_muszakival :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.