Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem is pajti! :D :) egész nap a jó öreg Hiltivel! <_<

az is jó.. -_- B)

És mint eltaláltam... 15:57kor bejöttek... Pont mint tegnap. Aztán telefonálgatott mert nem tudta a szöveget.Bejön reklámozni valamit és mégcsak a szöveget se tudja...ááá idegbaj :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

raw az igencsak kép, nem pedig videó. sztem. :)

Én is így tudtam eddig, de a biztonsági kamera amelyik felvette nem így tudja <_< -_- :D Az a cumi, hogy van egy RAW amit meg kéne nézni, de a saját szoftvere sem játssza le. Ma, próbából csináltunk egy másikat, amit szintén elmentett, szintén RAW-ban, és azt lejátssza. Méretben nagyjából azonosak, de valamiért amin a lényeg van, nem tudjuk megnézni. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

a RAW nem egy fileformátum hanem egy képrögzítési mód, aminek az a lényege h a teljesen NYERS, szenzorról érkező adathalmaz módosítás nélkül kerül tárolásra -_-

szerk: magyarul kódolatlan

Ahha... az tök jó. Akkor most azt mondd el hogy mivel tudom ezt olyan formátumba kódolni amiből kiderül hogy ki b.cta szét a zárat a főkapun :rolleyes: <_<

Link to comment
Megosztás:

Én is így tudtam eddig, de a biztonsági kamera amelyik felvette nem így tudja <_< -_- :D Az a cumi, hogy van egy RAW amit meg kéne nézni, de a saját szoftvere sem játssza le. Ma, próbából csináltunk egy másikat, amit szintén elmentett, szintén RAW-ban, és azt lejátssza. Méretben nagyjából azonosak, de valamiért amin a lényeg van, nem tudjuk megnézni. :rolleyes:

A Winamp nem játsza le? Úgy emlékszem, hogy annak vinnie kéne...de lehet, hogy rosszul emlékszem :)

Link to comment
Megosztás:

a RAW nem egy fileformátum hanem egy képrögzítési mód, aminek az a lényege h a teljesen NYERS, szenzorról érkező adathalmaz módosítás nélkül kerül tárolásra <_<

szerk: magyarul kódolatlan

Kár hogy gúglival tudod csak ezt. :rolleyes: Pedig már kezdtem olyan büszke lenni Rád... -_- De ott a pont Nálad. :D

Link to comment
Megosztás:

Valaki látta már ezt a videót?

http://auto.indavideo.hu/video/Opel_Astra_F_-_Safety_Area/

Én nem értem, hogy sok embernek mi baja az Astra váltójával.

Szerintem nagyon is jó.

Ki ez a utolsó kis senki? Nem is tudtam hogy van ilyen műsor...... Hülye kis puhapöcs ha annyit értene hozzá amennyi a száján kiesik, még boldog ember is lenne!!!

Nem tudom mi bajotok van. Elég korrektek voltak, leszámitva a vazelint. :rolleyes: Egyáltalán nem huzták le az Astrát, sőt. Ajánlották, és elég sok pozitívumot mondtak. Ami negativat mondtak, valljuk be, igazuk van. A pakolórészekben, és a váltóval is. Nem rossz, de tényleg lehetne jobb. Valljuk be, sok igazságot mondtak. Mi is tudjuk, hogy így van, csak elfogultak vagyunk. Vinklerék sokkal jobban lehúzták. Szerintem egy tesztműsorhoz képest, elég sok dícséretet kapott a kis autónk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.